Kromkowe stado świnkowe - pożegnanie

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Marta_K

Re: Kromkowe stado... Dwa nowe serducha na pokładzie <3

Post autor: Marta_K »

sosnowa pisze:Co za radość, że się reakatywujecie! I dla weteranów świeży powiew i młode harce to też bardzo ważne. Humory się poprawią i wszystko znowu będzie kwitło!
już zapomniałam jakie słodkie są młodziaki... W domu miałam teraz już tylko dwóch 5 latków z czego jeden bardzo niedomaga już no i do niedawna 7 latka... A tu skoki, piski, walenie w pręty, małe ciekawskie noski :love: poezja :buzki:
Awatar użytkownika
Aneta914
Posty: 449
Rejestracja: 14 mar 2017, 2:07
Miejscowość: Poznań
Kontakt:

Re: Kromkowe stado... Dwa nowe serducha na pokładzie <3

Post autor: Aneta914 »

Jejku! Jakie piękne zdjęcia :love: Chłopaki się ze sobą dogadali, czy to tylko chwila spokoju do pozowania? Marta, cieszę się, że Jasiu i Stasiu czują się u Ciebie dobrze, no i że Ty jesteś z nich zadowolona :jupi: Swoją drogą, świetne imiona!
Moje prosiaki : Klementynka :love: / Szajbus & Łasuch & Pigwa & Bianca za TM :swieca:
Na DT : Sasanka
W DS : 92 świnki
Odeszły w DT [*] : Tosiek, Isabo, Mamba, Walentyna, Melania, Aronia, Lulek
Marta_K

Re: Kromkowe stado... Dwa nowe serducha na pokładzie <3

Post autor: Marta_K »

Aneta914 pisze:Jejku! Jakie piękne zdjęcia :love: Chłopaki się ze sobą dogadali, czy to tylko chwila spokoju do pozowania? Marta, cieszę się, że Jasiu i Stasiu czują się u Ciebie dobrze, no i że Ty jesteś z nich zadowolona :jupi: Swoją drogą, świetne imiona!
Mariankowi wszystko jedno, byle go nie dreczyli a z Havciem zgoda na "koperek" :lol: ale chłopaki cudne :love: Jaś jest o wiele bardziej odważny przynajmniej na razie. Podchodzi do prętów, piszczy o jedzenie i nawet do ręki podszedł. Staś (ten ciemniejszy) jest ostrożny :lol:
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15289
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Kromkowe stado... Dwa nowe serducha na pokładzie <3

Post autor: sosnowa »

Havranek to jest kawał knura! Mariana widziałam jesienią chyba w MV i też nie ulomek, a ten ile większy. Mlodziaki rozkręcą stado
Awatar użytkownika
Prosiak Srosiak
Posty: 479
Rejestracja: 23 kwie 2017, 12:26
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

Re: Kromkowe stado... Dwa nowe serducha na pokładzie <3

Post autor: Prosiak Srosiak »

Miałam tą przyjemność i poznałam wczoraj Jasia i Stasia. Maluszki są rozkoszne, takie kruszynki. Wycałowałam i wytuliłam świnie :love: Prosiaki przy Havranku to małe kropeczki :D
Prosiak Srosiak[*] Elmo[*] Misia[*] Bisia[*] Emil[*] Amitka[*] Puszilda[*] Dariusz[*] Monster[*] Zuzanna[*] Kędzior[*] Sweety[*] Alicja[*] Gwiazdka[*] Zbysiu[*] Groszek[*] Lusia[*] Onyk[*]
patic6

Re: Kromkowe stado... Dwa nowe serducha na pokładzie <3

Post autor: patic6 »

Widzę powiew świeżości w stadzie :D
Marta_K

Re: Kromkowe stado... Marian 02.2013 - 22.03.2018 [*]

Post autor: Marta_K »

Dziś rano odszedł Marianek.... Mąż go karmił jeszcze przed 5, a niecałe 30 minut później znaleźliśmy go już leżącego...
Mój najdzielniejszy synek. Prawie półtora roku na karmieniu ręcznie... Co miesiąc korekta zębów... Wszystko było planowane pod Marianka, żeby go tylko w miarę regularnie nakarmić... Nie wiem co ja teraz zrobię z czasem, już nie muszę się spieszyć do domu... Mogę już iść do pracy.. Marian... Wiem już nic Cię nie boli... Już biegasz wesoło jak wcześniej z pozostałymi... Możesz jeść pachnące warzywa... Tylko ja bez Ciebie jestem raka pusta.... :swieca: :swieca:
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Kromkowe stado... Marian 02.2013 - 22.03.2018 [*]

Post autor: Panna Fiu Fiu »

:candle: :candle:
Obrazek
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13506
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Kromkowe stado... Marian 02.2013 - 22.03.2018 [*]

Post autor: pucka69 »

:candle:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”