Balbinka i Fiona za TM :,((

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
ANYA

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki - pierwsza wspólna ką

Post autor: ANYA »

Dzima jak pomieszkalabys z moimi swiniami to nie dziwilabys sie ze jestem zdziwiona jak widze takie grzeczne i poukladane swinki. JAk dziewczyny od Ruby byly u mnie to zagladalam do klatki i sprawdzalam czy zyja bo jakos uwierzyc nie moglam, ze swinki nie demoluja pokoju.

Balbinka ja nie mam dziewczynek, ale chlopaki tez maja ten problem i chyba wiekszy. Posmaruj oliwka ten gruczol a potem zeskrob delikatnie. Nie przejmuj sie jak odejdzie z wlosami. Ryan ostatnio sam sie tak wyczyscil, ze mial goly, lsniacy placek z tylu. Jedyna czysta swinka w moim wariatkowie :mrgreen:
balbinkowo

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki - pierwsza wspólna ką

Post autor: balbinkowo »

ANYA pisze:Dzima jak pomieszkalabys z moimi swiniami to nie dziwilabys sie ze jestem zdziwiona jak widze takie grzeczne i poukladane swinki. JAk dziewczyny od Ruby byly u mnie to zagladalam do klatki i sprawdzalam czy zyja bo jakos uwierzyc nie moglam, ze swinki nie demoluja pokoju.
Hahaha... moja wyobraźnia zaczęła działać :lol: Ciekawe jak wygląda normalny dzień u ANYI i jej świnek z nadpobudliwością :102:
ANYA pisze:Balbinka ja nie mam dziewczynek, ale chlopaki tez maja ten problem i chyba wiekszy. Posmaruj oliwka ten gruczol a potem zeskrob delikatnie. Nie przejmuj sie jak odejdzie z wlosami. Ryan ostatnio sam sie tak wyczyscil, ze mial goly, lsniacy placek z tylu. Jedyna czysta swinka w moim wariatkowie :mrgreen:
Dziękuję za odpowiedź, na pewno skorzystam :D
ANYA

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki - pierwsza wspólna ką

Post autor: ANYA »

Balbinowo przepraszam, ze zasmiecam Ci watek moimi swiniami, ale one sa takie namolne czasami :laugh: Mam nadzieje, ze sie nie obrazisz.
W razie co to przeniose to do mojego.

Dzima jak wyglada dzien wsrod moich swin?
Zonk na dzien dobry. Polowe zmiotlam drzwiami otwierajac je
Obrazek
Plus obdarte tapety,obgryzione drzwi i futryny, rozwalone pasniki, bo przywiazanie do klatek nic nie dalo. Swinki odgryzly zaczepy i rozwalily sianko po calym pokoju. To taka namiastka...
tosiulek2014

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki - pierwsza wspólna ką

Post autor: tosiulek2014 »

Anya, ty masz terrorystów w domu, a nie prośki :szczerbaty: Jezu, jak pomyslę, że moje tez tak mogą :glowawmur:

Balbinko, kiedy jakieś nowe zdjęcia ślicznotek ??? Wiesz, że ja uwielbiam dziewczynki oglądać, szczególną słabość mam do Twoich i Dzimowych panienek :love: (a sobie 2 chłopów sprawiłam :laugh: ).
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10013
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki - pierwsza wspólna ką

Post autor: Dzima »

Ha ha ha nie mogę ze śmiechu :rotfl: :rotfl: Anya wychowałaś sobie małych wandali :rotfl:
To już wiem dlaczego cię dziwią grzeczne świnki :lol:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
ANYA

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki - pierwsza wspólna ką

Post autor: ANYA »

Jestem naprawde w wielkim szoku, bo myslalam, ze wszystkie swinki sa takimi wandalami, a co wejde na watek to takie grzeczne swiniaczki, kochane, przytulasne jak tutaj :twisted: Moi chlopcy tylko szukaja co moga zepsuc i zbroic. Obgryzc drzwi czy tapete?

Balbinka masz naprawde slodkie dziewczyny :buzki: :szczerbaty:
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10013
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki - pierwsza wspólna ką

Post autor: Dzima »

ANYA pisze: Moi chlopcy tylko szukaja co moga zepsuc i zbroic. Obgryzc drzwi czy tapete?
Teraz będą mieli smaka na dywan :laugh:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
ANYA

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki - pierwsza wspólna ką

Post autor: ANYA »

Dzima pisze:
ANYA pisze: Moi chlopcy tylko szukaja co moga zepsuc i zbroic. Obgryzc drzwi czy tapete?
Teraz będą mieli smaka na dywan :laugh:
Wole zmienic dywan niz futryny, a mam strasznie poobgryzane :evil:
balbinkowo

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki - pierwsza wspólna ką

Post autor: balbinkowo »

ANYA absolutnie nie gniewam się bo nie mam za co... za ożywienie mojego wątku? ;)
A tak poza tym to ty masz dziewczyno Bin Ladeny a nie świnki. No to wychodzi na to, że te moje to aniołki :102:
ANYA pisze:Plus obdarte tapety,obgryzione drzwi i futryny, rozwalone pasniki, bo przywiazanie do klatek nic nie dalo. Swinki odgryzly zaczepy i rozwalily sianko po calym pokoju. To taka namiastka...
Jak czytałam twój opis strat, to przeczytałam ...obdarte parapety... i kminiłam, kurcze, jak Twoje prośki to zrobiły żeby ci parapety poobgryzać... hahahaha :lol:

Zaraz wam wrzucę zdjęcia z dzisiejszego wybiegu i pałaszowania koperku...

P.S. Tosiulkowa bardzo nam miło że tak lubisz moje dziewczynki :D A u Ciebie nic straconego... chłopcom poucinasz tam co trzeba i możesz się doświniać świnko-dziewczynkami :szczerbaty:


Tadaaam... obiecane fotki...
... skubnę coś po cichutku...
Obrazek
A kuku...
Obrazek
Jaka zgoda;)
Obrazek
Pozorna... a jednak ,to moje...
Obrazek
Victory...
Obrazek
Obrazek
Mój czyścioszek po porannej papryce;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10013
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki - pierwsza wspólna ką

Post autor: Dzima »

Szaleją w megatunelu :szczerbaty:
balbinkowo pisze:
ANYA pisze:Plus obdarte tapety,obgryzione drzwi i futryny, rozwalone pasniki, bo przywiazanie do klatek nic nie dalo. Swinki odgryzly zaczepy i rozwalily sianko po calym pokoju. To taka namiastka...
Jak czytałam twój opis strat, to przeczytałam ...obdarte parapety... i kminiłam, kurcze, jak Twoje prośki to zrobiły żeby ci parapety poobgryzać... hahahaha :lol:
O kur... :rotfl: :rotfl: Normalnie zeszłam :rotfl:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”