Amala, Aloki, Tania, Baylee, Elusia, Misia, Wakuś i Pola.

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Marzena

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: Marzena »

Służką to ja będę jak to załapią. Na razie nie piszczą, gdy przychodzę z zakupów. Jest cisza.
Ale za to na kolankach są bardzo grzeczne.
Dziś był wybieg. Spotkanie z jeżem się nie udało bo one ukryły się w transporterku a on nie umiał tam wejść.
Wybieg:
Obrazek
Transporter z dziewczynami. Same tam weszły. :)
Obrazek
I w środku siedzą jak trusie.
Obrazek
A jeżyk zwiedził ich domek. Bardzo mu się podobał.
Obrazek
I po zmianie wystroju klatki.
Obrazek
Znowu panuje róż.
Jolu czy na wybiegu oprócz prosiaczków znalazłaś coś Ci znanego. Podpowiem, że to jest biało czarne. :jupi:
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7737
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: jolka »

o dobre, myslałam, ze w nocy podkradłaś mi pingwina :laugh: ,, ale nie mój siedzi :mrgreen:
piękności rosną. A ważysz je Marzenko? Ciekawa jestem jak teraz to wyglada u nich.
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
katiusha

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: katiusha »

Hahaha! Ja tez widzę coś znajomego! :102: :ok:
Piękny wybieg i kolczasty gość :love:
Dziewczyny tak Cię czarują tą nieśmiałością, aby okręcić Cię wokół pazurka do reszty :laugh:
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10182
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: martuś »

Moje też tak okupowały transporter dopóki nie dorobiłam się kota :roll: Teraz jak postawię transporter to kot leci żeby tylko go zająć przed dziewczynami :szczerbaty:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Marzena

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: Marzena »

Jolu jeszcze ich nie ważyłam, bo nie mam wagi. Ale już ją kupiłam i czekam na dostawę. Także sprawdzę ile ważą jak to tylko będzie możliwe.
Spodobał mi się twój pingwin a u mnie będzie miał zastosowanie, bo jeż czasem potrzebuje być podgrzany. To samo może dotyczyć dziewczyn i mnie. To jest pingwinek rodzinny. :)
Ja też myślę, że one kombinują jakby mnie tu przerobić. Te oczka słodkie i minki robią swoje. To takie dwie czarusie.
Zastanawia mnie ich usposobienie. Amala na wybiegu rządzi. Pierwsza sprawdza otoczenie, pierwsza podeszła do jeża a na kolankach próbuje schować głowę pod moją ręką albo włożyć ją pod Aloki. Dopiero po chwili się uspokaja. To tak jakby była bardzo nieśmiała i strachliwa. Coś mi się nie zgadza. Już wiem. Być może ona tylko w kontaktach z człowiekiem jest taka nieśmiała.
Transporterek się spodobał od pierwszej chwili. Narobiły w niego co się dało. Wreszcie mogły razem obok siebie siedzieć z dużą swobodą.
Jestem bardzo zadowolona z drybedu. Szybko można zebrać bobki i końcówki jedzonka. Dzięki temu jest naprawdę czysto i nie jest mokro. Jedynie upiorne dla mnie jest wyczesywanie sianka i pranie, bo namoczona tkanina jest bardzo ciężka a ja piorę ręcznie. Kupiłam też matę łazienkową, którą stosuje na wybieg. Ale co tam sprzątanie.
Dziewczyny są cudne i naprawdę bardzo grzeczne. Aż żal, że nie mogę mieć większej klatki. Dzięki Jolu, że mnie namówiłaś na większą. To było trafne. Uwielbiam patrzeć jak podskakują radośnie. :yahoo:
katiusha

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: katiusha »

Dry bed ma swoje plusy i minusy ( usuwanie resztek siana :? ) Ja tam się nie porywam na ręcznie pranie. Odkurzam drybed po wyjęciu( odkurzacz bezworkowy kupiłam i to co naodkurzałam po prostu wyrzucam z pojemnika do śmieci - rewela. Bobki też nim odkurzam z klatki i resztki jedzenia) i fiuuu do pralki! Tyle już prań zrobiłam i pralka daje radę. Tylko filtr częściej wykręcam i oczyszczam. Od czasu do czasu biorę jeszcze wyprane dry bedy i trzepaczkę i traktuje je jak dywan.
Marzena

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: Marzena »

A jak duży jest ten odkurzacz? To taki normalny czy mniejszy. Mogłabyś podać markę, bo muszę coś takiego kupić.
I czy pierzesz dry bed luzem czy w poszewce? Ja chyba też się oduczę prać ręcznie. :)

Dzięki wielkie. Chyba kupię sobie taki sam. :buzki:
Ostatnio zmieniony 22 mar 2015, 15:58 przez Marzena, łącznie zmieniany 1 raz.
katiusha

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: katiusha »

Dokładnie taki: http://allegro.pl/supercena-odkurzacz-b ... 46129.html Też kupiłam powystawowy i jest świetny. A dry beda piorę bez poszewki. Tez już się zastanawiałam nad wsadzeniem go do jakiejś starej na kołdrę :think:
Marzena

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: Marzena »

A o to zwiedzające prośki. Dziewczyny oglądały moje łóżko i co tam fajnego można znależć.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Troszkę były zagubione. Jak zwykle Amala ruszyła do przodu, żeby wszystko obejrzeć a Aloki ... wolała wrócić do mnie. :buzki: :świnka1: :świnka2:
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7737
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: jolka »

moje słoneczka :buzki: oj jak dobrze , ze mogę je ogladac choc na zdjęciach tu :love:
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”