Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Karenik

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: Karenik »

Doszło i już odpisałam :).
olam

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: olam »

Świnek nadal do adopcji ?
bidermanKa

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: bidermanKa »

Świnek nadal do adopcji. Zakraplamy mu jeszcze przez parę dni krople do oczu.
Poradźcie, kiedy najpóźniej musimy oddzielić go od dziewczyn. W piątek będzie 3-tygodniowym świnkiem. I trochę się boję, że jak go odstawimy, to będzie słyszał swoją rodzinę i do niej kwiczał. Bo my mamy pokoje przechodnie. Dziś na próbę odstawiliśmy mamę, czyli Fidżi, od dzieci i daliśmy ją na wybieg z Gumką. Było dobrze do czasu, gdy dzieciaki nie zaczęły dzikich pisków.
olam

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: olam »

Wysłałam priv ..
Karenik

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: Karenik »

Dokładnie 3 tygodnie, nie mniej nie więcej. Może marudzić za mamą, ale nie możesz go z nią zostawić bo może być to BRZEMIENNE w skutkach.
bidermanKa

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: bidermanKa »

To nie będzie miłe zabrać takiego świnka od mamy. A on jest takim maminsynkiem. Tak się wtula pod brzuch i ciągnie cyca.
Karenik

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: Karenik »

bidermanKa pisze:To nie będzie miłe zabrać takiego świnka od mamy. A on jest takim maminsynkiem. Tak się wtula pod brzuch i ciągnie cyca.
Nigdy nie jest, wiem coś o tym :). Szkoda, że to jedyny samczyk, a może daj go na Dom Tymczasowy do kogoś kto również ma samca? O wiele lepiej to zniesie.
olam

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: olam »

Ja mam 3 i chętnie wezmę go na DS :pray:
axxk

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: axxk »

olam czyżbyś się zdecydowała???
olam

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: olam »

No cóż mam słabość do świń :roll: więc powiedzmy że staram się o Ogryzka ... Znam takiego jednego biegacza co jeszcze często popcorninguje a taki popcorn świnkowy bardzo mi się podoba :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”