Ginga (DS?) i Cocorinha - rezerwacja [W-w]

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

magdalena s.

Re: Ginga (DS?) i Cocorinha - rezerwacja [W-w]

Post autor: magdalena s. »

zostanie choćby nie wiem co,w tym DS Świństwa się nie oddaje :D
basia M
Posty: 960
Rejestracja: 10 lis 2014, 10:32
Miejscowość: zambrow
Kontakt:

Re: Ginga (DS?) i Cocorinha - rezerwacja [W-w]

Post autor: basia M »

super , trzymam kciuki za wszystkich zainteresowanych :fingerscrossed: :fingerscrossed:

a świneczka cudna jak moja i fotografa na pewno ma lepszego :102:
magdalena s.

Re: Ginga (DS?) i Cocorinha - rezerwacja [W-w]

Post autor: magdalena s. »

trzymaj Basiu, trzymaj bo może dzisiaj sie uda....I my już ją ucywilizujemy po mału :)
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ginga (DS?) i Cocorinha - rezerwacja [W-w]

Post autor: Lilith88 »

O to ja też trzymam :fingerscrossed: za oba "aniołki" :D niech się Gina w końcu dogada :fingerscrossed: a Cocorinaha to w ogóle niech wejdzie w stado jak by z nimi była od zawsze (wiem, wiem marzenia :lol: ) :fingerscrossed:
magdalena s.

Re: Ginga (DS?) i Cocorinha - rezerwacja [W-w]

Post autor: magdalena s. »

oj,nie wyjdzie dzisiaj... :cry: :cry: :cry: trzymajcie kciuki za jakiś inny termin...
sempreverde

Re: Ginga (DS?) i Cocorinha - rezerwacja [W-w]

Post autor: sempreverde »

Czy Ginga już się połączyła z koleżanką?
Zuzia

Re: Ginga (DS?) i Cocorinha - rezerwacja [W-w]

Post autor: Zuzia »

Jeszcze jestesmy w trakcie laczenia. Dziewczyny siedza w osobnych klatkach a jak przychodze do domu obydwie otwieram. Zazwyczaj sie ignoruja, troche sie zaczepiaja, czasem troche poszczekaja. Wczoraj Hipcia wbila Gindze do klatki i do domku , w ktorym siedziala Ginga i sie troche poroznily w zwiazku z tym, ale obylo sie bez rozlewu krwi.
Nie wiem ile czasu zajmie im dogadanie sie, wiec zamowilam dla Gingi wieksza klatke. Napewno jej nie oddam:) Mysle ze sa na dobrej drodze do porozumienia, a w najgorszym wypadku beda siedzialy osobno.
lubię

Re: Ginga (DS?) i Cocorinha - rezerwacja [W-w]

Post autor: lubię »

Drugie zdjęcie bomba - taka cichojansa zza węgła :lol: Miło by było, gdyby się zechciały dogadać, ale to już tylko od nich zależy - lepszych warunków mieć nie mogą :ok: Cieszę się, że mała jest u Ciebie - należało jej się :)
Cocorinha przeszła unitarkę - przez dwa tygodnie mieszkała u dzieci, w otwartej klatce. Nadal ucieka od ręki i czmycha kiedy ktoś wchodzi do pokoju, ale przy stałej obecności nie ma oporów i śmiga w podskokach, rano nawet robiła ósemki wokół nóg ubierających się dzieci oraz niecierpliwie biegała w okolicy osoby niosącej nową porcję karmy czy siana. I, uwaga!, ukradła synowi jabłko z ręki, czyhając na okazję pod torem Hotwheels 8-) Może jestem mało wymagająca, ale ja już więcej od zwierza nie wymagam - resztą się zajmie magdalena s. do spółki z synem :D
basia M
Posty: 960
Rejestracja: 10 lis 2014, 10:32
Miejscowość: zambrow
Kontakt:

Re: Ginga (DS?) i Cocorinha - rezerwacja [W-w]

Post autor: basia M »

Magda, no i jak Cocorinha ? Zadomowiona ? Możesz zaspokoić ciekawość , może fotki jakieś ? Moja Jóźka jedzie do Poznania :102:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”