Balbinka i Fiona za TM :,((

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
balbinkowo

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki:)

Post autor: balbinkowo »

Tak, Józek już w domku, dostaję wieści ze jest kochany, noszony, miziany... ech, słowem, dobrze mu tam. Choć tęsknię za tym małym szkrabem to cieszę się że ma dobrze... uszczęśliwił swoją obecnością cała rodzinę :D
Hahaha, Balbi to taki mój kochany rozczochraniec - po bokach gładka a u góry rozetkowa dziewczyna - kundelek ;) U mnie w domu mówią o niej "czyrokez"...hahaha
Dziewczynki rzeczywiście ustatkowane już... patrzą aby pojeść, pobobczyć i pospać :roll: Ale czasem powera dostają. Tak właściwie to nigdy nie kojarzyłam tego ich turkotania i ganiania się z fazą ich cyklu :102: ale może rzeczywiście w czasie rui są głośniejsze, muszę przyuważyć.
A co do doświnienia to raczej się wstrzymam, wiesz my musimy być mobilne, we 3-kę jeszcze dajemy radę wpakować się do auta i wyjazd, ale jak nas będzie więcej to już takie łatwe nie będzie :sadness:
ANYA

Re: Balbi i Fiona moje urocze prośki:) + tymczasowo Mały świ

Post autor: ANYA »

balbinkowo pisze: Obrazek
JA juz nie przyjmuje zadnych swinek pod moj dach z wiadomych powodow. Kto zna moj watek ten wie, ale gdyby ktos mi podrzucil tego swinka powyzej to przyznam, ze chyba nie oddalabym. Takiego slodziaka to ja jeszcze nie widzialam :o :love:

Edit: Twoje dziewczyny tez sa slodkie, tylko, ze ja zakochalam sie w tym malenstwie :love:
balbinkowo

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki:)

Post autor: balbinkowo »

No dziewczyny, ja tu próbuję wyjść na prostą, pogodzić się z tym ze taki skarb oddałam... wymyśliłam sobie nawet całkiem sensowne wyjaśnienie "ma dobry dom, jest kochany, uszczęśliwił rodzinę" a wy mi tu tylko kłody pod nogi... że słodziak, że przylepka, że nie oddały byście :glowawmur:
Bo pojadę po niego i odbiorę nowym właścicielom jeszcze :shock: :twisted:
ANYA

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki:)

Post autor: ANYA »

Balbinkowo, nie no szkoda kastrowac takie malenstwo. A ma tam kolege? Zapros ta rodzinke na forum.
Nawet nie wiesz ile bym dala zeby miec takiego przytulaka :nie_powiem: A z moimi chlopakami jest tak, ze moge pomiziac ale zaraz dostane z zebow, albo mnie podrapie, a o wylegiwaniu sie na ramieniu to moge sobie pomarzyc i poogladac fotki takich slodziakow na forum. Wiec rozumiesz mnie teraz :szczerbaty:
balbinkowo

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki:)

Post autor: balbinkowo »

oK. to rozumiem ANYA . Wiesz, ja mam baby które miziate są... to poleżą na kolankach, to na ramieniu (do pierwszego zsiurania)... miło nam razem :102: Ale jakby były niedotykalskie to pewnie bym go nie oddała miziaka-słodziaka jednego :love:
Oczywiście zaproszę na forum jego nowy domek. Na razie jest sam, ale może i się doświnią dla Józka, jak zobaczą że w kupie raźniej :102: :fingerscrossed:
ANYA

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki:)

Post autor: ANYA »

Powiedz im o samczykach z adopcji, bo jest do wyboru do koloru. Nie dosc ze pomoga jakiejs innej swince to jeszcze sprawia ze ich swinka bedzie bardziej szczesliwa.
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10013
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki:)

Post autor: Dzima »

ANYA pisze:Powiedz im o samczykach z adopcji, bo jest do wyboru do koloru. Nie dosc ze pomoga jakiejs innej swince to jeszcze sprawia ze ich swinka bedzie bardziej szczesliwa.
Pewnie!! Zaproś ich na forum i pokaż adopciaki :D Widziałaś białego Elvisa? Po wyleczeniu grzybka będzie przepiękny, a podobno jest straszna przylepa, od razu się zakochają :love:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
ANYA

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki:)

Post autor: ANYA »

Wlasnie widzialam Elvisa :o jaki on piekny
tosiulek2014

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki:)

Post autor: tosiulek2014 »

Balbinko, jakie ty masz boskie świneczki :love:

Tak Ci zazdroszę tego nakolannego miziania, a już Józek to totalny odjazd (szkoda, że tak króciutko z Wami gościł), ale przy takich słodkich kobitkach chyba nie będziesz aż tak odczuwała jego nieobecności. Cieszymy się , że maluch znalazł dobry domek :jupi:
balbinkowo

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki:)

Post autor: balbinkowo »

Dzima, ANYA właśnie widziałam Elvisa... cudooo :love: Jak się podtuczy i wyjdzie z grzyba to będzie prześliczny prosiek:))
Nowym właścicielom Józka dałam namiary na forum, tzn. zaprosiłam ich z delikatną aluzją że może znajdą tu jakiegoś kolegę dla Józia :szczerbaty: Oby tak się stało!!!

tosiulek2014 miło nam że zawitałaś :D Moje dziewczyny dorodne, utyte... yyy tzn. dobrze odchowane, nie to co ta twoja kruszynka... pracuj nad nim to też będzie taki urodziwy jak te moje 2 prosinki ;) Dziękujemy za komplementy i pozdrawiamy!!!

Edit.: To wy tu gadu-gadu a ja pójdę wykąpać moje panieniki... to będzie ich pierwsza kąpiel odkąd są u mnie, życzcie mi żebym ich nie potopiła, a dziewczynom aby to przeżyły i nie kwiczały za głośno :102:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”