Daryl i Dixon - narodziny gwiazdy - REZ.(Opole)

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Awatar użytkownika
kakazuma
Posty: 270
Rejestracja: 07 lip 2013, 19:19
Miejscowość: Opole
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Daryl i Dixon - narodziny gwiazdy - REZ.(Opole)

Post autor: kakazuma »

- imię świnki - DARYL
- wiek świnki - ur. 06.08.2018
- płeć świnki - samiec
- nr adopcyjny ---
- stan adopcji - REZERWACJA

- miejscowość, w której przebywa zwierzę: Opole
- historia zwierzęcia, przebyte choroby: Daryl urodził się u mnie, jako jeden z czwórki rodzeństwa, jego mamą jest Ruda - jedna ze świnek z interwencji w Żyrardowie.
Jest największy i najpiękniejszy, i skradł moje serce (i nie tylko moje ;) Do adopcji po 27 sierpnia.

- informacje dot. diety: CN, sianko, suszone zioła oraz wszystkiego po trochę: jabłko, marchewka,cykoria, papryka, sałata rzymska, pomidor... W przeciwieństwie do mamy i ciotki,
które są strasznymi niejadkami, te małe świnki nie boja się spróbować wszystkiego.

- kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę: kakazuma PW, lub k.pierianowicz@gmail.com
- informację o tym, kto wydał zgodę na założenie wątku: sama sobie wydałam.

Daryl do adopcji osobno, lub razem ze swoim braciszkiem Dixonem. Jeśli osobno - to tylko do innego samczyka/samczyków, ew. sterylizowanej samiczki.

Adopcja na zasadach Stowarzyszenia Pomocy świnkom Morskim, obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy.

A teraz patrzcie jaki niedżwiadek!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


- imię świnki - DIXON
- wiek świnki - ur. 06.08.2018
- płeć świnki - samiec
- nr adopcyjny ---
- stan adopcji - REZERWACJA

- miejscowość, w której przebywa zwierzę: Opole
- historia zwierzęcia, przebyte choroby: Dixon urodził się u mnie, jako jeden z czwórki rodzeństwa, jego mamą jest Ruda - jedna ze świnek z interwencji w Żyrardowie.
Jest bratem-bliźniakiem Maggie, jednej z samiczek.

- informacje dot. diety: CN, sianko, suszone zioła oraz wszystkiego po trochę: jabłko, marchewka,cykoria, papryka, sałata rzymska, pomidor... W przeciwieństwie do mamy i ciotki,
które są strasznymi niejadkami, te małe świnki nie boja się spróbować wszystkiego.

- kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę: kakazuma PW, lub k.pierianowicz@gmail.com
- informację o tym, kto wydał zgodę na założenie wątku: sama sobie wydałam.

Daryl do adopcji osobno, lub razem ze swoim braciszkiem Darylem. Jeśli osobno - to tylko do innego samczyka/samczyków, ew. sterylizowanej samiczki.

Adopcja na zasadach Stowarzyszenia Pomocy świnkom Morskim, obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy.

A jaką ma zawadiacką grzywkę!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 sie 2018, 22:42 przez kakazuma, łącznie zmieniany 2 razy.
Kinga01
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2018, 18:38
Miejscowość: Wargowo
Kontakt:

Re: Daryl i Dixon - narodziny gwiazdy - WOLNI (Opole)

Post autor: Kinga01 »

Dzień dobry,
Zwracam się w sprawie Daryla;) Ja aktualnie szukam młodego chłopaka do mojego samczyka, który nie może się dogadać z dwoma kolegami. Cały czas mu się obrywa. Postanowiełam więc stowarzyć dwa stada po dwa i gdy wszyskie moje świnki przejdą okres dojrzewania to wtedy spróbować polączyć je jeszcze raz. Wszystkie moje świnki są ze Stowarzyszenia, niecałe 3 miesiące tego odbywała się też u mnie wizyta przedadopcyjna. Pisałam do jednego DT jednak stamtąd świnka mogłaby przyjechać najwczęśniej za tydzień jednak ten czas może się też wydłużyć ze względu na inną adopcje. A mi bardzo zależy na czasie. Tylko dodam, że wszystkie moje świnki adoptowałam od DT - poranek81- Pani Agnieszki Szcześniewskiej
Pozdrawiam, Kinga Jusik
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9996
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Daryl i Dixon - narodziny gwiazdy - WOLNI (Opole)

Post autor: Dzima »

Ale Daryl też nie może wyjechać szybciej, bo ur 6.08 na pewno nie ma jeszcze 300g
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Kinga01
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2018, 18:38
Miejscowość: Wargowo
Kontakt:

Re: Daryl i Dixon - narodziny gwiazdy - WOLNI (Opole)

Post autor: Kinga01 »

jeju ja pomyliłam miesiące:/
geohound
Posty: 50
Rejestracja: 24 wrz 2015, 7:46
Miejscowość: Gliwice
Kontakt:

Re: Daryl i Dixon - narodziny gwiazdy - WOLNI (Opole)

Post autor: geohound »

Napisałem PW :)
Awatar użytkownika
Aneta914
Posty: 449
Rejestracja: 14 mar 2017, 2:07
Miejscowość: Poznań
Kontakt:

Re: Daryl i Dixon - narodziny gwiazdy - WOLNI (Opole)

Post autor: Aneta914 »

Piękni są! Mi także skradli serce! Oddaj mi tych cudnych Panów! :D
Moje prosiaki : Klementynka :love: / Szajbus & Łasuch & Pigwa & Bianca za TM :swieca:
Na DT : Sasanka
W DS : 92 świnki
Odeszły w DT [*] : Tosiek, Isabo, Mamba, Walentyna, Melania, Aronia, Lulek
FIGO

Re: Daryl i Dixon - narodziny gwiazdy - REZ.(Opole)

Post autor: FIGO »

Witam. Chętnie zaadoptuje Daryla i czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne. Mam już jedną świnkę i szukam dla niego Przyjaciela.
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7851
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: Daryl i Dixon - narodziny gwiazdy - REZ.(Opole)

Post autor: silje »

Chłopaki mają rezerwację? Obaj?
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka i Dorjan + 9 w DT
Irolek

Re: Daryl i Dixon - narodziny gwiazdy - REZ.(Opole)

Post autor: Irolek »

Jeśli któryś jest jeszcze wolny, to chętnie przygarniemy go do towarzystwa naszego prosiaka.
Awatar użytkownika
kakazuma
Posty: 270
Rejestracja: 07 lip 2013, 19:19
Miejscowość: Opole
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Daryl i Dixon - narodziny gwiazdy - REZ.(Opole)

Post autor: kakazuma »

Jeśli wszystko dobrze pójdzie (a nie mam powodu żeby twierdzić inaczej) chłopcy już niedługo pojadą do nowego domku :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”