Woda

Czyli co powinna, a czego nie może jeść świnka morska

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Quero 24

Woda

Post autor: Quero 24 »

Jaka wodę może pić świnka? Z filtra , z filtra i przegotowaną, kranówę przegotowaną, mineralkę ?
Moreni

Re: Woda

Post autor: Moreni »

Z tego, co wiem, to mineralnej raczej się nie zaleca. Czytałam, że wystarczy przegotowana, ale może niech się wypowie ktoś bardziej doświadczony.
zuzka anna

Re: Woda

Post autor: zuzka anna »

najlepsza jest woda przegotowana :102:
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13503
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Woda

Post autor: pucka69 »

po co odświeżać temat sprzed 7 miesięcy?
Obrazek
andrelka1

Re: Woda

Post autor: andrelka1 »

Mam problem, :idontknow: jaka jest idealna pojemnosc poidelka dla swinki morskiej? Moja poprzednia nie korzystala z poidelka i nie mam pojecia co i jak... I tak przy okazji jaka Firma ma dobrej jakosci poidelka?
Sorry za bledy, pisze z zagranicy. :102:
ilona__wwy

Re: Woda

Post autor: ilona__wwy »

Jesli swineczka ma duzo swiezego pokarmu to nie musi pic z poidelka z warzyw zieleniny jej wody wystarczy. Ja mam spory poidlo takie dla krolika bardziej a i tak pelnego nie leje bo tyle nie wypije. Poidelka sa rozne w zaleznosci od wygody sa z zaczepem do akwarium i do klatki pojemnosci tez sa rozne. Jak zmienialam poidlo na wieksze to byl maly problem z korzystaniem z niego bo w tym nowym trzeba jezyk wsadzic zeby lecialo a w tym starym wystarczylo ssac. Pokazac swince ze tam jest woda sciskalam pojemnik i wtedy leciala woda i pila to pomalu wykombinuje jak pic. Ja to mam 500 ml ale polowa tego by starczyla po prostu u mnie wyboru w sklepie nie bylo.
Alex

Re: Woda

Post autor: Alex »

Ja wieczorem zawsze odlewam do dzbanka przegotowana wode zeby rano wlac im swieza
ODPOWIEDZ

Wróć do „Żywienie”