Solik[*] Mroku[*] Szedar [*]

Pamięci tych, które odeszły...

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7879
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Solik[*] Mroku[*] Szedar [*]

Post autor: silje »

Mroku ze względu na poważne problemy z zębami trafił do Świnkowej Przystani i można go adoptować wirtualnie. Możliwe, że świnka wróci do zdrowia, jednakże z uwagi na przebyte choroby będzie wymagała stałych kontroli u specjalisty. Adopcja jest możliwa jedynie przez osobę z doświadczeniem. Mroku mieszka z kolegą Solikiem- bardzo ładnie się dogadują, nie mieliśmy sumienia ich rozdzielać. Mamy nadzieję, że kiedyś Mroku odzyska dawną świetność i obie świnki znajdą wspaniały dom. A tymczasem zachęcamy do zostania Wirtualnym Opiekunem Mroku.

Wirtualnymi Opiekunami Mroka są:
* Phobos i Deimos - świnki z Teksasu
* Beatrice
* Gunia

-Dziękujemy! :buzki:



Obrazek
* Imię świnki- Mroku
* Wiek świnki- ur. ok. 02.2015- (*)03.08.2019
* Płeć - samiec
* Numer adopcyjny - 2172
* Stan adopcji-za Tęczowym Mostem

__________________________________________________________________________
Obrazek
* Imię świnki- Szedar
* Wiek świnki- ur. ok 01.2015 (*) 30.12.2016
* Płeć - samiec
* Numer adopcyjny - 2173
* Stan adopcji- DS u Telaya , Bydgoszcz

__________________________________________________________________________
Obrazek
* Imię świnki- Solik
* Wiek świnki- ur. ok. 15.04.2015 (*)07.02.2021
* Płeć - samiec
* Numer adopcyjny - 2174
* Stan adopcji- za Tęczowym Mostem


* Miejscowość, w której przebywają zwierzęta,oraz u kogo- Sztum, silje
* Historia zwierzęcia, przebyte choroby- świnki wyłapane na polu,dzikie- prawdopodobnie zostały wyrzucone
* Informacje dot. diety- Cavia Nature, trawa, siano i zioła, jabłko, marchew, burak, seler, kukurydza, arbuz, ogórek ..
* Kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę- PW na forum, lub mail silje_xx@wp.pl
* Informację o tym, kto wydał zgodę na założenie wątku- ja

Świnki równie ładne, co dzikie. Są już u mnie jakiś czas i widzę że pomału nabierają zaufania do człowieka- coraz prędzej wychodzą z ukrycia i dobierają się do nowej porcji warzyw czy zieleniny. Na rękach najspokojniejszy jest Szedar, potem Mrokuś, natomiast Solik to jest dzicz w czystej postaci. Nowy domek będzie musiał mu poświęcić sporo uwagi i wykazać się cierpliwością- ale za to potem satysfakcja jaka, kiedy mały dzikusek zaczyna nabierać zaufania, a na kolanach rozpłaszczać się jak naleśnik :)...


Adopcja na zasadach Stowarzyszenia- obowiązuje wizyta przedadopcyjna i podpisanie Umowy Adopcyjnej (http://forum.swinkimorskie.eu/pliki/umo ... na2013.doc)
Dla świnek staram się wybierać jak najlepsze domki- spokojne, odpowiedzialne, zapewniające prestronną klatkę (co najmniej 100cm długości), karmę wysokiej jakości oraz odpowiednią opiekę weterynaryjną.
Ważne jest dla mnie, aby osoby chętne na przygarnięcie świnek wykazywały szczere nimi zaineresowanie- to nowi domownicy i decyzja o ich przygarnięciu musi być przemyślana.
W trosce o dobro zwierzaków- nie wysyłam świnek w dalekie trasy, chyba, że ich opiekun sam po nie przyjedzie:).
Proszę zapoznać się z http://forum.swinkimorskie.eu/SPSM/inde ... &Itemid=88 i http://forum.swinkimorskie.eu/SPSM/inde ... &Itemid=83

Są to standardowe oczekiwania, jakie SPŚM ma wobec przyszłych opiekunów świnek. Zwierzę, które trafia do adopcji - ma za sobą ciężkie przejścia, jest wyciągnięte z fatalnych warunków, a bardzo często autentycznie uratowane od śmierci. Dlatego właśnie tak bardzo nam zależy, aby dom w którym zamieszka był pewny i bezpieczny.
Ostatnio zmieniony 17 lip 2016, 11:46 przez silje, łącznie zmieniany 6 razy.
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka i Dorjan + 21 w DT
Raftylka

Re: Mroku, Szedar i Solik [Sztum]- wolni

Post autor: Raftylka »

Mroku :laugh: Jakie ma genialne imie :laugh: No padłam, ale ogólnie jest przepiękny.. Szkoda ze ma wacka.. ;D
piju

Re: Mroku, Szedar i Solik [Sztum]- wolni

Post autor: piju »

Mroku :love: Pewnie szybko znajdzie domek.
Foggy

Re: Mroku, Szedar i Solik [Sztum]- wolni

Post autor: Foggy »

Mroku - imię idealne Obrazek Mu pewnie dobrze z wackiem :lol:

Szedar... Jakie pyszne! Ktoś tu ma talent, profesjonalny imię-maker :102:
MojProsiaczekTolek

Re: Mroku, Szedar i Solik [Sztum]- wolni

Post autor: MojProsiaczekTolek »

Są już jacyś chętni na chłopaków? Szedarek jest taki cudowny - wręcz idealny for me i mojego dzikusa :102: Czy podróż do Bydgoszczy byłaby jakimś problemem?
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7879
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: Mroku, Szedar i Solik [Sztum]- wolni

Post autor: silje »

Do Bydgoszczy? Pewnie coś by się znalazło, choć nie zawsze od razu. Tak, że myśl, myśl. Tylko pamiętaj, że świnek jest do oswojenia. Dzikus, ale na rękach zamienia się w potulnego misia.
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka i Dorjan + 21 w DT
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7879
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: Mroku, Szedar i Solik [Sztum]- wolni

Post autor: silje »

Chłopaki zdrowe, nabierają masy 8-)
Zauważyłam, że Mroku i Szedar trzymają się razem, natomiast Solik trochę odstaje. Jest też najbardziej płochliwy z tej trójki.
Ogólnie- płochliwi są wszyscy, ale kiedy już znajdą się na rękach- leżą ładnie :) ..choć niektórzy tylko patrzą, żeby zwiać;).

Aktualne zdjęcia:
Szedar
Obrazek
Mroku
Obrazek
Solik
Obrazek
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka i Dorjan + 21 w DT
Amina
Posty: 202
Rejestracja: 05 wrz 2015, 12:28
Miejscowość: Polska
Kontakt:

Re: Mroku, Szedar i Solik [Sztum]- wolni

Post autor: Amina »

Piękne chłopaki...
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12502
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Mroku, Szedar i Solik [Sztum]- wolni

Post autor: Cynthia »

Mroku ma czadowe imię :laugh:
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7879
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: Mroku, Szedar i Solik [Sztum]- wolni

Post autor: silje »

Mroku jest cały czadowy :) .
Chłopaki są świetni- wszyscy trzej. Żyją sobie w zgodzie- aż żal rozdzielać. Może się jakiś super domek skusi na cały team? :D
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka i Dorjan + 21 w DT
ODPOWIEDZ

Wróć do „In Memoriam”