Majka i Perełka [Tychy] nieaktualne

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Majka i Perełka [Tychy] nieaktualne

Post autor: sosnowa »

Imię świnki: Majka
wiek świnki: 3,5 roku
płeć: samica
numer adopcyjny: 2233
miejscowość, w której przebywa świnka: Tychy, u dotychczasowych opiekunów
historia zwierzęcia, przebyte choroby: świnka wraz z towarzyszką musiała zostać oddana do adopcji ze względu na zmianę sytuacji życiowej opiekunki. "jest to świnka długowłosa, opanowana i kochająca, lubi kiedy się ją głaska (chociaż odkąd mieszka z Perełką to woli siedzieć z nią w klatce niż być głaskaną) - Majunia jest najsłodszą świnką na ziemii, czasem popcornuje, jest raczej cichutka", zdrowa, zaświadczenie o stanie zdrowia zostanie dostarczone
informacje dot. diety: CN, zielenina: " obie kochają ogórki, koperek, pietruchę (natka) i wszelaką zieleninę w kolorze zielonym (oprócz papryki) i jabłka i czasem pomidory", sianko owszem, ale trzeba pewnie nad tym popracować.
stan adopcji: wolna
dodatkowe informacje: do adopcji tylko z Perełką
kontakt do opiekuna wątku: sosnowa pw, turbencja@gmail.com
kto wydał zgodę na założenie wątku: ja

Obrazek

Imię świnki: Perełka
wiek świnki: ok roku
płeć: samica
numer adopcyjny: 2234
miejscowość, w której przebywa świnka: Tychy, u dotychcasowej opiekunki
historia zwierzęcia, przebyte choroby: musiała zostać oddana do adopcji z powodu zmiany sytuacji życiowej opiekunki. "przeciwieństwo Majki, wzięta z zoologicznego, głośna i łobuziara, ale jeśli ktoś podejdzie bliżej ucieka do domku lub rury, którą mam w klatce. Panicznie boi się dotyku ludzkiego, nie mam pojęcia dlaczego. My jej nie krzywdzimy/nie krzywdziliśmy, karmimy, staramy się głaskać, ale ona nam nie ufa i wydaje mi się, że nie zaufa już żadnemu człowiekowi." Zdrowa. Zaświadczenie o stanie zdrowia zostanie dostarczone.
informacje dot. diety: CN, obie kochają ogórki, koperek, pietruchę (natka) i wszelaką zieleninę w kolorze zielonym (oprócz papryki) i jabłka i czasem pomidory, Perełka lubi dodatkowo: marchewkę, na sianku wolą leżeć :D
stan adopcji: świnki zostały wydane poza procedurami stowarzyszenia, bez umowy przekazania
dodatkowe informacje: do adopcji wyłacznie z Majką
kontakt do opiekuna wątku: sosnowa pw, turbencja@gmail.com
kto wydał zgodę na założenie wątku: ja

Obrazek

Adopcja na zasadach Stowarzyszenia
Ostatnio zmieniony 19 paź 2015, 12:21 przez sosnowa, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Majka i Perełka [Tychy]

Post autor: sosnowa »

Pojawiły się foty, podobno Perełka jako model jest trudna :lol: , za to Majka nadrabia jak widać za obie.

Mam też więcej danych o pięknych pannach:
"Majka to grzeczna ułożona świnka około 3,5 roku, kocha gdy się ją głaska, ale jest mega zazdrosna gdy ktoś doknie Perełki (wtedy nadgryza, robi obrażone miny itp.) raczej jest cichutka, nie prosi bardzo o jedzenie chociaż czasem ma ochotę pożebrać mimo że micha pełna. Spokojnie sobie chodzi po klatce. Czasem popcornuje. Nie ma żadnych problemów zdrowotnych
Perła wzięta z zoologa, ma około rok, nawet niepełny bo brałam ją w Grudniu 2014, więc ma około 9 msc. Nie lubi być dotykana, boi się cżłowieka, kiedy się ją dotknie - zamiera w miejscu, a gdy chce się ją wyciągnąć z klaki - ucieka do domku. Poza tym to bardzo głośna i krzyczy w niebogłosy gdy widzi/słyszy cokolwiek związanego z lodówką, mimo, że micha pełna albo przed chwilą jadła. :D Często siedzi w rurze i to jej "domek" ale często śpią z Mają w jednym domku (jak one się tam mieszczą?) Lata po klatce jak oszalała :D Nie ma żadnych problemów zdrowotnych. "

NIc , tylko brać, jednym słowem.
Gucia

Re: Majka i Perełka [Tychy]

Post autor: Gucia »

Dziewczęta piękne! :love: :świnka1:
:fingerscrossed: za dobry i kochający domek ;)
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Majka i Perełka [Tychy]

Post autor: sosnowa »

Bardzo piękne i bardzo potrzebują domu.
Gucia

Re: Majka i Perełka [Tychy]

Post autor: Gucia »

Wiesz, ja bym najchętniej przygarnęła wszystkie świnki ze stowarzyszenia ale pieniędzy i warunków brak :(
Werusiek

Re: Majka i Perełka [Tychy]

Post autor: Werusiek »

Dokładnie jak ja. Chciałabym miec wiecej swinek ale nie mam warunków. :(
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Majka i Perełka [Tychy]

Post autor: sosnowa »

mam tak samo.
cultivation

Re: Majka i Perełka [Tychy]

Post autor: cultivation »

Hej. Tu właścicielka świnek. Jeśli ktoś jest zainteresowany bezpośrednim kontaktem ze mną, żeby zadać jakieś pytanie lub cokolwiek na temat świniaków zapraszam na maila lub facebooka: www.facebook.com/karolina.bortel lub karolina.bortel@wp.pl
maleńka

Re: Majka i Perełka [Tychy]

Post autor: maleńka »

Jest już ktoś chętny na dziewczynki ? :)
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Majka i Perełka [Tychy]

Post autor: sosnowa »

na razie nie, a szkoda, bo śliczne.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”