Karol szuka kochającego domu [Słupsk] - [*]

Pamięci tych, które odeszły...

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Katrin86

Karol szuka kochającego domu [Słupsk] - [*]

Post autor: Katrin86 »

Obrazek
Imię świnki: Karol
Wiek świnki: około 1,5 roku
Płeć świnki: samiec
Adopcyjny numerek świnki: 1439
Miejscowość, w której przebywa zwierzę oraz u kogo: Katrin86, Słupsk
Historia zwierzęcia, przebyte choroby: z tego co się dowiedziałam od osoby, u której tymczasowo przebywał Karol, to świnka jest zdrowa. A tak się przedstawia, mniej więcej, jego historia: przez całe swoje dotychczasowe życie nie miał kolegi ze swojego gatunku, a gdy jego pani zaczęła się szykować do stałego zamieszkania na obczyźnie dała Karola pod opiekę babci, a ta z kolei chciała pozbyć się go, pytając sąsiadów z ogródków działkowych. Szczęśliwym trafem wzięła go osoba wymieniona na samym początku opisu i po pewnym czasie trafił do mnie.
Informacje dot. diety:
Nie wiem, jaką karmę dostawał Karol w swoim byłym domu, ale przyjechał z tym co dostawał pod opieką osoby, która go uratowała i będę próbowała przestawić go na CN, z warzyw ładnie zjada marchewkę, ogórka i pomidora - tyle mu na razie dałam, do tego oczywiście sianko.
Stan do adopcji: pobiegł za TM 28-08-2014
Kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę: PW, e-mail: katrin860103@gmail.com lub tutkajkatarzyna@yahoo.co.uk
Kto wydał zgodę na założenie wątku: Cynthia
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 sie 2014, 19:27 przez Katrin86, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Karol szuka kochającego domu [Słupsk] - kwarantanna

Post autor: martuś »

Jaką ma śliczną czarną kreseczkę pod oczkiem :love: Trzymamy kciuki za super domek :fingerscrossed: :buzki:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Katrin86

Re: Karol szuka kochającego domu [Słupsk] - kwarantanna

Post autor: Katrin86 »

Dodam jeszcze, że Karol nie jest typową świnką gładkowłosą - jego włos jest dosyć długi :)

Ps. Jego chyba też wsadzę pod maszynkę, ale dopiero jak się zaaklimatyzuje, u nas znowu gorąco się robi.
Natka

Re: Karol szuka kochającego domu [Słupsk] - kwarantanna

Post autor: Natka »

Jestem ciekawa, jak będzie się zachowywał wobec innych świnek, bo przymierzam się do poszukiwań towarzysza dla mojego Prezesa, ale to dopiero w okolicach sierpnia, bo na razie warunki lokalowe nie pozwalają :/
domka1990@

Re: Karol szuka kochającego domu [Słupsk] - kwarantanna

Post autor: domka1990@ »

Jaki przystojny Karolek :love:
warchlaczek

Re: Karol szuka kochającego domu [Słupsk] - kwarantanna

Post autor: warchlaczek »

:fingerscrossed: za przystojniaka z moich rodzinnych stron :)
Katrin86

Re: Karol szuka kochającego domu [Słupsk] - kwarantanna

Post autor: Katrin86 »

Natka Karol miał spotkanie z Pufim, jak ten był jeszcze u mnie i Karol chciał go gryźć :/
Nie wiem jak Karol zareaguje na towarzystwo moich chłopaków :idontknow: , całe życie był sam.

A co samego Karola - to jest spora świnka a waży 1001g, po jedzeniu :? ale żeber nie czułam, nie wie co to wybieg, nie wiem czy uda mi się nuczyć go tego.
Natka

Re: Karol szuka kochającego domu [Słupsk] - kwarantanna

Post autor: Natka »

Wiadomo, ciężko się przestawić, gdy się całe życie było samemu :(
Ale mam nadzieję, że będzie dobrze i trzymam kciuki za dobry domek :fingerscrossed:
STYCZKA

Re: Karol szuka kochającego domu [Słupsk] - kwarantanna

Post autor: STYCZKA »

Na pewno przekona się do wybiegu, przecież to sama przyjemność. Ja od tygodnia mam u siebie trzecią moją świnkę Marlenkę, która okrągły rok przesiedziała w klatce sama, ale na szczęście trafiła do mnie i przekonuje się , jaki to świat jest piękny :)
Katrin86

Re: Karol szuka kochającego domu [Słupsk] - kwarantanna

Post autor: Katrin86 »

Karol powoli łapie co to wybieg :)
Ale jego kupy niezbyt mi się podobają, kształt mają dobry, ale są strasznie miękkie :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „In Memoriam”