Moje potwory bez ogonków :)

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Kasia

Moje potwory bez ogonków :)

Post autor: Kasia »

W końcu postanowiłam i na nowym forum założyć wątek moich dam. Ponownie przedstawiam:

Funię:
Obrazek
Jeden z oczkowskich prosiaków. Adoptowana przeze mnie w grudniu 2011. Funia bardzo lubi być głaskana, siedzieć na kolankach i przytulać się człowieka, jednak na inne świnki reaguje nerwowo. Niestety przeszłość jej nie oszczędzała i obecnie jedyną świnką, którą Funia w pełni akceptuje, jest jej córka Nutka.

Nutkę:
Obrazek
Adoptowana razem z Funią. Złośnik i awanturnica w jednym. Inne świnki ma w nosie, pod warunkiem, że obok stoi pełna miska. Wtedy Nutka interesuje się wyłącznie jedzeniem. Nie prawdą jest, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, Nutka jest tego doskonałym przykładem ;) Jest przeciwieństwem Funi. Nie lubi głaskania i przytulania, potrafi to dosadnie pokazać używając ząbków. Obcinanie pazurków Nutki, to nie lada wyzwanie ;)

Hiacyntę:
Obrazek
Małą, kochaną i delikatną świneczkę, która jak nikt inny potrafi "trzepać" uszami. Hiacynta jest kompletnie niekonfliktową świnką zarówno w stosunku do ludzi jak i do innych świnek, a także kotów i psów. Ona kocha cały świat i wie, że wszyscy kochają ją. Jest najgłośniejsza z całego mojego chlewika i jako jedyna potrafi ćwierkać. Tydzień temu odeszła za TM koleżanka Hiacynty - Pyza. Łysa źle to znosiła, ale od dwóch dni jest z nami jej nowa współlokatorka, której zdjęcia wstawię niebawem (na razie młoda nie doczekała się jeszcze sesji).
poziomka15

Re: Moje potwory bez ogonków :)

Post autor: poziomka15 »

O jak dobrze Was widzieć! :D Stęskniłam się! :love:
A co z Gajusią i Owieczką? :cry:
MEMOrySTICKer

Re: Moje potwory bez ogonków :)

Post autor: MEMOrySTICKer »

Oryginalne dziewczynki :D i śliczne oczywiście

Hiacynta to hodowlana piękność? W jakim jest wieku?
Kasia

Re: Moje potwory bez ogonków :)

Post autor: Kasia »

Poziomka, jeżeli myślimy o tej samej Gai, to ona była moim tymczasem, ale adoptowała ją i prowadziła wątek pytająca :)
Ja miałam jeszcze Pyzę, ale tak jak pisałam, Pyza przeszła tydzień temu za TM :(

MEMOrySTICKer Hiacyntka nie jest świnką hodowlaną, ani z hodowli. Jej historia jest dość zawiła, ale o tym może innym razem ;) Urodziła się w sierpniu 2012 i całkiem niedawno obchodziła pierwsze urodziny :)
poziomka15

Re: Moje potwory bez ogonków :)

Post autor: poziomka15 »

Ojej faktycznie! Nie wiem czemu Twoj nick skojarzył mi się z pytajacą. Byłam przekonana,że to ona. :think:
Tylko właśnie świnki mi nie pasowały bo brakowało Rosie,Gaji i rudej wredotki :love: A,że pytająca tak szybko się doświnia to już nie negowałam jej posiadania Hiacynty i misiaków. :D
elka_w

Re: Moje potwory bez ogonków :)

Post autor: elka_w »

WITAMY :jupi:
Kasia

Re: Moje potwory bez ogonków :)

Post autor: Kasia »

Może właśnie dlatego Ci się myliło, że Gajka i Nemka były moimi tymczasami (zresztą najfajniejszymi jakie do tej pory miałam) :)
Katrin86

Re: Moje potwory bez ogonków :)

Post autor: Katrin86 »

śliczne panny :love:
Kasia

Re: Moje potwory bez ogonków :)

Post autor: Kasia »

Przedstawiam już oficjalnie Małą Iskierkę :)
Obrazek

Mimo moich obaw, dziewczyny dogadują się cudownie. Hiacyntka bardzo ożywiła się przy młodej koleżance. Wszędzie jej pełno i bardzo wzrósł jej apetyt, co akurat jest dla mnie męczące, ponieważ Hiacynta zawsze była głośną świnką, ale w tej chwili zaczyna już przesadzać. Żeby było śmieszniej Mała Iskierka również nauczyła się głośno krzyczeć i razem dają koncerty w zasadzie 23 godz. na dobę. Zza ściany kwiczenie słyszą Funia i Nutka i również wesoło się przyłączają do tej opery.
sempreverde

Re: Moje potwory bez ogonków :)

Post autor: sempreverde »

Śliczna malutka! :love:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”