Serdel, Paproszek i Ptyś brykają po drugiej stronie tęczy ♥

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Catarinha

Serdel, Paproszek i Ptyś brykają po drugiej stronie tęczy ♥

Post autor: Catarinha »

Przyszedł czas i na nas :)

Pierwszy w naszym domu pojawił się Serdel, którego dumną właścicielką jest olka2190. Kupiony w kwietniu ubiegłego roku w zoologu miał być dziewczynką... (według pierwotnych zamysłów miał też być rozetką tricolor) Na imię miał Lolcia, ale kiedy po czasie okazało się, że co nieco mu urosło...trzeba było zmienić imię na Lolek. Ciałka jednak przybywało, boczki się zaokrąglały, wyglądem prosiek zaczął przypominać serdelek i tak został Serdelem :)

Obrazek
malutkie Serdelątko : )

Obrazek
tłuścioszek. jeszcze szczupły.

Serdelek jest świnką stacjonarną, chociaż zdarzy mu się dostać głupawki i odstawiać dziki galop dookoła klatki. Często zastyga w bezruchu i filozofuje, patrząc w siną dal, potrafi się tak "zawiesić" nawet na kilka minut.
Jest bardzo muzykalny, szczególnie upodobał sobie uwerturę na czwartym pręcie. Ulubione zajęcie - zwijanie się w kłębek na hamaczku. Hamaczek jest największym dobrodziejstwem tego świata, oczywiście zaraz po trawie i ogórku.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Rok później, 21 kwietnia tego roku, dołączył do nas adoptowany Paproszek :) Moje maleństwo kochane, oczko w głowie i jednocześnie kudłaty terrorysta, który nie uznaje zwrotu "za chwilę", wszystko musi być już, teraz, zaraz, natychmiast, dawaj tą trawę bo z głodu umieram!!!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Paproch to biegające ADHD na czterech łapkach, jak się rozpędzi, to nie wyrabia na zakrętach, a autofokus w aparacie za nim nie nadąża. Na wybiegu urządza sobie biegi przez płotki, przeskakując przez kuwetę klatki, moje nogi, jeszcze raz przez kuwetę i tak w kółko. Chętnie wyciągnąłby stópki leżąc u mnie na kolanach, ale nie ma czasu. Położy się na góra kilka minut i już musi pędzić dalej.
Za hamaczkami nie przepada, o wiele bardziej lubi norki i wszelkie inne kryjówki, gdzie może się schować i udawać, że wcale go nie ma. Pije z poidełka tak głośno, że czasami słychać go w drugim pokoju :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
moje małe czupiradło :P

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 maja 2019, 11:54 przez Catarinha, łącznie zmieniany 14 razy.
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7493
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Serdel & Paproszek ♥

Post autor: dortezka »

Ale przystojniaki :love:
I te rozczochrane kudełki Paproszka :buzki: :buzki:
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
Laraine

Re: Serdel & Paproszek ♥

Post autor: Laraine »

Ale piękne prosiaczki :love: bardzo do siebie pasują :)
Kiniuchaaa

Re: Serdel & Paproszek ♥

Post autor: Kiniuchaaa »

Jejku są wspaniali! A Paproszek ma piękne włosy :love:
Poza tym nieźle się uśmiałam czytając opis świnek.
Catarinha pisze: Paproch to biegające ADHD na czterech łapkach, jak się rozpędzi, to nie wyrabia na zakrętach, a autofokus w aparacie za nim nie nadąża. [..] Chętnie wyciągnąłby stópki leżąc u mnie na kolanach, ale nie ma czasu.
:laugh:
Awatar użytkownika
justynuszek
Posty: 1678
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:41
Miejscowość: Sosnowiec
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Serdel & Paproszek ♥

Post autor: justynuszek »

O! Moje kochane dwa urwisy :love:
Obrazek Obrazek
zamówienia kalendarzy i gadżetów SPŚM: zamowienia@forum.swinkimorskie.eu
Piorunowa

Re: Serdel & Paproszek ♥

Post autor: Piorunowa »

Śliczne maluchy :love:
Ameba
Posty: 432
Rejestracja: 08 lip 2013, 7:46
Miejscowość: okolice Gliwic
Kontakt:

Re: Serdel & Paproszek ♥

Post autor: Ameba »

Paproszku jaki z Ciebie jest cudny rozczochraniec :love:.Serdelku a z Ciebie to taka kluska jest :love: Głaski dla chłopców :buzki:
Catarinha

Re: Serdel & Paproszek ♥

Post autor: Catarinha »

Dziękujemy za komplementy! Głaski przekazane :buzki:
Laraine pisze:Ale piękne prosiaczki :love: bardzo do siebie pasują :)
Niestety, oni są innego zdania... :?

Kiniuchaaa pisze:Jejku są wspaniali! A Paproszek ma piękne włosy :love:
Raczej... miał. :nie_powiem:
A co do opisów, to sama prawda!
elka_w

Re: Serdel & Paproszek ♥

Post autor: elka_w »

śliczności :love: witamy
Wiktoria

Re: Serdel & Paproszek ♥

Post autor: Wiktoria »

Piękne zdjęcia :D Uroczych masz panów :love:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”