Tazos & Cheetos [*] & Malwinka - Tazos chory

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
DankaPawlak

Re: Tazos&Cheetos- zdjęcia!

Post autor: DankaPawlak »

Cheetos jak rasowy król lew :)
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10002
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Tazos&Cheetos- zdjęcia!

Post autor: Dzima »

infrared pisze:Właśnie sobie uświadomiłam, że za kilka dni obchodzimy dwa lata tego łobuza w naszym domu :love:

Obrazek
Jak na niego patrzę to widzę Cheetosa z chipsów w tych czarnych okularach 8-) :lol:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
infrared

Re: Tazos&Cheetos- zdjęcia!

Post autor: infrared »

Na wiosnę świnie zostały przystrzyżone.

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Poza tym u świń wszystko w porządku, odpukać.
Byliśmy niedawno u dr Judyty, bo Cheetos mi charczał podczas jedzenia, ale po oględzinach, osłuchaniu i wyczyszczeniu pyska stwierdziła, że najprawdopodobniej coś mu się przykleiło podczas jedzenia i mu przeszkadzało. Na wszelki w dostaliśmy antybiotyk, ale nie było konieczności podawania.
DankaPawlak

Re: Tazos&Cheetos- zdjęcia!

Post autor: DankaPawlak »

Tazos wygląda na bardziej zadowolonego z rezultatu. Cheetos ma minę: poproszę o zwrot futra :lol:
infrared

Re: Tazos&Cheetos- zdjęcia!

Post autor: infrared »

Oj Cheetos tak, ten miał tydzień pełen wrażeń, jak nie pazury, to weterynarz, a jak nie weterynarz, to gmerają przy zadzie. Zdecydowanie ponad cierpliwość prosiaka ;)

Tazos nawet nie zauważył, że coś się działo :)
infrared

Re: Tazos&Cheetos- zdjęcia!

Post autor: infrared »

Znalazłam u Tazosa taką "piękną" zmianę.

Obrazek

Zapowiedzieliśmy się na jutro na wizytę. Ale dr Judyta mnie nie pocieszyła przez telefon. Martwię się o tego mojego myszaka małego.
DankaPawlak

Re: Tazos&Cheetos- zdjęcia!

Post autor: DankaPawlak »

Z góry wygląda jak kaszak z ciemną wydzieliną. Moje prośki miały coś podobnego, ale okazało się niegroźne.
Wetka wyczyściła i po sprawie.
Daj znać, co dr Judyta powie. Trzymam kciuki :fingerscrossed:
infrared

Re: Tazos&Cheetos- zdjęcia!

Post autor: infrared »

Całe szczęście najprawdopodobniej nic złośliwego. Dr Judyta powiedziała, że na razie jest tam więcej tłuszczu niż czegoś innego, ale będziemy w przyszłym tygodniu wycinać. I stwierdziła, że często go macamy, bo ona ledwo to wyczuła.
Więcej nie wiem, bo z Tazosem jechał mój chłopak, który zawsze twierdzi, że to nic takiego ;)
Ale najprawdopodobniej po zabiegu będzie po sprawie.
Assia_B

Re: Tazos&Cheetos- zdjęcia!

Post autor: Assia_B »

Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnym gronie życzą Pieszczoch, Alvin, Dasti oraz Duzi :-)

Obrazek
DankaPawlak

Re: Tazos&Cheetos- zdjęcia!

Post autor: DankaPawlak »

Tak myślałam. Każda przyzwoita świnka choć raz w życiu musi zaliczyć kaszaka lub coś w tym rodzaju.
Dużo zdrowia dla obu miśków :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”