Łączenie świnek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10005
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Łączenie świnek

Post autor: Dzima »

Katharsis pisze:Oby on to pomogło bo ja już nie mam pomysłów co dalej :(
Weź też pod uwagę, że mogą się równie dobrze nigdy nie dogadać...ze sobą...a inne świnki będą tolerować. :roll:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Katharsis

Re: Łączenie świnek

Post autor: Katharsis »

Wiem że jest i taka moliwosc ze przeze mnie mogą być samotne bo upre się aby zostawić ich dwóch... ale szkoda mi Jeżyka przyzwyczaiłam się że jest tu z maki :redface: Naprawdę mam dylemat...
Anulka1602

Re: Łączenie świnek

Post autor: Anulka1602 »

I jak tam u was???
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10005
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Łączenie świnek

Post autor: Dzima »

Katharsis pisze:Wiem że jest i taka moliwosc ze przeze mnie mogą być samotne bo upre się aby zostawić ich dwóch... ale szkoda mi Jeżyka przyzwyczaiłam się że jest tu z maki :redface: Naprawdę mam dylemat...
Miałam na myśli dobrać trzecią i zobaczyć z którym się dogada
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Anulka1602

Re: Łączenie świnek

Post autor: Anulka1602 »

Dzima-super pomysł :yahoo:
Katharsis

Re: Łączenie świnek

Post autor: Katharsis »

Ale ja nie chce mieć trzech swinek... :? :? Moi chłopcy są w osobnych klatkach jak czasami Ptyś podejdzie pod klatkę Jeżyka to młodszy turka na niego a tam to nic się nie dzieje.
Anulka1602

Re: Łączenie świnek

Post autor: Anulka1602 »

Katharsis a czemu nie chcesz 3 świnek? Pytam bo ja miałam na początku 2 świnki,przez pomyłkę weta doszło mi trio maluchów i miałam przez chwilę 5 świnkopasów a teraz mam 3 i powiem szczerze że dla mnie nie ma różnicy obecny stan z okresem gdy były tylko 2, poza tym że jest jedno futerko więcej do czesania, miziania i darcia o żarełko. No i czasami to wolę tą 3 kudłaczy od męża :laugh:
Katharsis

Re: Łączenie świnek

Post autor: Katharsis »

Ale ja nie mam miejsca na większą klatkę...poza tym jak jeden z proskow będzie gryzl maluszka??nie chce powtórki z rozrywki jak na razie chłopcy są w osobnych klatkach, widzą się i czują do tego wspólny wybieg...poczekamy zobaczymy ;)
Anulka1602

Re: Łączenie świnek

Post autor: Anulka1602 »

Jak chłopcy??? :buzki: :buzki: :buzki:
Ryba

Re: Łączenie świnek

Post autor: Ryba »

Cześć
Mamy problem ze świnkami już ponoć połączonymi ( wątek Tofik i Diki w uratowanych) adoptowaliśmy je miesiąc temu, 14 dni temu Tofik pogryzł Dikiego tak dotkliwie że potrzebna była natychmiastowa kastracja, teraz oboje są już po kastracji . Przebywają w osobnych klatkach do czasu usunięcia szwów (jutro) . Próby wspólnego wybiegu pod kontrola oczywiście skończyły się utratą sierści przez Dikiego. Co dalej robić , czy po całkowitej utracie hormonów jest możliwe ich połączenie. Dzięki za każde wsparcie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łączenie świnek morskich”