Puchate Siły znowu we dwoje

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15287
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: sosnowa »

Trzymamy się jak możemy. :buzki:
Jak by było coś nieteges, to wiadomo, jedziem do weta. Chwilowo :szczerbaty: jest ok.
Jakoś, dzięki Bogu, ta ekipa zdrowsza ogólnie.
Prewencyjnie żrą tymotkę, przebiły się już przez połowę zapasu, a wykupiłam co było u Świstaka. Podobno tej miększej już nie będzie w tym roku. :cry:
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7493
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: dortezka »

porcella pisze:Nie bójcie się komunikacji. Niemieckie i brytyjskie badania wykazały, że w komunikacji dochodzi do bardzo niewielkiej części zakażeń. https://www.transport-publiczny.pl/wiad ... 66134.html
to może u nich bo jak słucham co się u nas dzieje to wątpię już we wszystko co możliwe.. Wirus troszkę zahaczył o moją rodzinę i nie wiem, czy sanepid nie ogarnia, czy mają wszystko gdzieś ale przykładowo jedna osoba w domu ma covid i nakaz karantanny a partner z dziećmi z tego samego domu ma powiedziane, że może normalnie funkcjonować w społeczeństwie :think:

kciukam za to zdrowie stadka i dużych oczywiście :fingerscrossed: to nie czasy na jakiekolwiek chorowanie ;) ;)
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15287
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: sosnowa »

Wczoraj nasza najmłodsza świnka, Dioptria vel Mysza, skończyła 3 lata.
Uczciła to w ten sposób, że prawie nas doprowadziła do zawału, Duży daje im dobre żarło, a ona leży jak długa, ma zamknięte oczy, nie reaguje i lekko podryguje. Z włosem stojącym sztorcem dziugamy ją delikatnie, a ona otwiera oczy, ziewa, przeciąga się i zabiera do jedzenia. "No co tam, mój Barłomieju? NIech Bartłomiej powie swojej, że za mało podała żółtej papryki, nie wie Bartłomiej, że dziś jest uroczysty dzień i trzeba się obeżreć, jak nie przymierzając świnia?"
Awatar użytkownika
Siula
Posty: 3998
Rejestracja: 26 kwie 2015, 21:21
Miejscowość: Tarnowo Podgóne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: Siula »

Wasze świnie to widzę uwielbiają Was straszyć :lol:
Najlepszego dla Myszeńki :buzki: :buzki: :buzki: :prezent:
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10182
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: martuś »

Wszystkiego najlepszego :jupi: :buzki:
Ale z tym kamiennym snem to mogłaby nie przesadzać :roll: człowiek ma już czarne myśli A świnia budzi się i patrzy na Ciebie z wyrzutem :lol:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15287
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: sosnowa »

W międzyczasie było świętowanie drugich dorodzinek Jarla Waldemana Krzywoustego :D
Szanowny ostatnio chyba wchodzi w kryzys wieku średniego bo okrutnie się sroży i bije lub usiłuje bić żony. Przy okazji się okazało, że delikatną uciemiężoną księżniczką jest Dioptria, natomiast Otonia to prawdziwa valkiria, bo mu się na wybiegu stawia. Zaś Apa na pewno dowodzi, awansowała więc na starość do roli Lubawy :lol: :lol: :lol:

Nie wiadomo dokładnie, ile ten jarl liczy sobie wiosen, ale zakładam, że co najmniej cztery. Apa zaś, jak dobrze pójdzie, w niedalekiej przyszłości będzie na pewno miała 6. Otonia ma 3 i 3 miesiące, Diopotria 3. W sumie to jeszcze nie dom spokojnej starości, ale już zdecydowanie sanatorium i powoli Uniwersytet Trzeciego Wieku :lol:
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2021, 12:58 przez sosnowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23077
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: porcella »

Taki Uniwersytet to w sumie niezła rzecz.
Wszystkiego dobrego dla jarla i żon jego :-)
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10182
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: martuś »

Powiedz mu, że to nie ładnie bić żony :nono: A tak poza tym to wszystkiego dobrego :prezent:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10182
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: martuś »

Sosnowa znalazłam filmik z Twoją ulubioną doliną :102: https://www.youtube.com/watch?v=PJFIv-A ... _rel_pause
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15287
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Puchate Siły

Post autor: sosnowa »

No i się poryczałam.
Już tam za życia nie będę.
Dzięki!!!! chociaż tak sobie popatrzyłam.
Swoją drogą, zmieniło się, w Dolinie Małej Łąki wysypali żwirem szlak, idzie się chyba jak po Krupówkach, pamiętam kamienie i korzenie, trzeba było zwłaszcza o zmroku bardzo uważać. I drzew suchych strasznie dużo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”