Adopciaki Pauliny

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
paulina501
Posty: 265
Rejestracja: 29 lip 2013, 17:30
Miejscowość: Łódź
Kontakt:

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: paulina501 »

Nie, ona ma stale taką klatkę. Wujostwo twierdzi, że to 60. Mówiłam, żeby wzięli większą, mają na to warunki, ale nie słuchają.

Dzisiaj ze swoimi prosiakami także byłam w odwiedzinach u Balbinki. Musiałam swoje tłuściochy zabrać, ponieważ zaczęło się dominowanie, cykanie i znaczenie terenu :? babcia miała całą podłogę zalaną... a żeby tego było mało, Sziszi postanowiła się w swoich siuśkach położyć, dzięki czemu miała cały brzuch, kuperek i szyję mokrą. Teraz obie z Brandulką biegają obrażone, że jak ja śmiałam je do kąpieli wziąć :102:
Awatar użytkownika
Monalisa
Posty: 499
Rejestracja: 08 lip 2013, 10:03
Miejscowość: Poznań
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: Monalisa »

martuś pisze:Dopóki człowiek ma jedną świnkę to myśli, że jej tak dobrze. Ale wystarczy pokazać jej inne świnki to dopiero wtedy widać czego świnka tak na prawdę potrzebuje.

PS mam nadzieję, że klatka Balbinki jest tymczasowa bo bardzo malutka się wydaje
Dokładnie.
DS: Śnieżka, Tula i Kokosanka
-------------
Za TM: Filuta, Karmelka, Toffi, Colori, Choco, Blanka, Felicja, Majka, Michasia i Miłka
Tu-Tu

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: Tu-Tu »

Mała klatka :sadness: A ona sie w niej meczy...
Lizaczek

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: Lizaczek »

Prześledziłam wątek dziewczynek :102:
Szi-Szi jest piękna :love:
PROSZĘ o :photo:
Awatar użytkownika
paulina501
Posty: 265
Rejestracja: 29 lip 2013, 17:30
Miejscowość: Łódź
Kontakt:

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: paulina501 »

Dzisiaj moje kawie zapozowały mi wyjątkowo ładnie i powstała mała sesyjka zdjęciowa. Ogólnie prosiaki mają się dobrze. rozrabiają. Brandy, ta ruda, jest okropną marudą, chodzi i furkocze. Sziszi z kolei jest leniwa. Dobra, wiem, że 99% z forum to leniuchy i tłuściochy, ale ona bije każdego na świński pyszczek. Nic ją nie rusza. A od kiedy zakumała, że nie tylko można leżeć pod hamakotunelem, ale także i na nim, to nie ma sily, aby stamtąd zeszła - chybaże jest pora karmienia. Na szczęście, obie nie mają tendencji do gryzienia prętów, może dlatego, że są dwie? Whisky to uwielbiała. Te wolą krzyczeć w niebogłosy i udawać śmierć głodową, przecież ostatni raz jadły cokolwiek miesiąc temu!
Strasznie mnie bawi, kiedy Brandy spaceruje po pokoju, wciśnie się dosłownie wszędzie, za to z Sziszi jestem dumna - sama wskakuje na dach domku, co w poprzednim domu było awykonalne :-) jak mi się uda, nakręcę film dla poprzedniej właścicielki :-)
W sierpniu moje futrzaki wylądowały na weekendowym wypasie - całe dwa dni spędziły na trawie na wsi. Bały się wszystkiego. Myślałam, że chętnie będą chodzić w kojcu, a one siedziały skulone w jednym miejscu. Musiałam je szybko zabierać do domu, nigdy nie widziałam spoconych świń, a one od siebie nawzajem były dosłownie mokre :O tak bardzo się przytulały do siebie.
W tą, albo w przyszłą sobotę będę jechać do weterynarza, aby profilaktycznie zrobić obu badanie krwi. Nic nie wskazuje na chorobę, ale po poprzednich przejściach wolę dmuchać na zimne.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12502
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: Cynthia »

Śliczne zdjęcia :love:
Awatar użytkownika
paulina501
Posty: 265
Rejestracja: 29 lip 2013, 17:30
Miejscowość: Łódź
Kontakt:

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: paulina501 »

Modelki są śliczne i dlatego takie ładne zdjęcia wyszły :love:
Nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę, ale porównując dwa pierwsze zdjęcia od góry, patrząc na wielkośc oczu Sziszi i Brandy, to ruda ma je wyjątkowo duże jak na świnkę. W rzeczywistości różnicę wiadać, moim zdaniem, bardzo.

I w ogóle, to bym chciała trzecią świnię wziąć do stadka :love:
katiusha

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: katiusha »

Poczochrańce słodkie :love: Hahaha! też na początku miałam dwie świnki :ups:
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: martuś »

Świnkomaniactwo jest zaraźliwe. Jak się ma więcej niż jedną świnkę to widać jak im dobrze żyje się w stadzie. No i to stado chce się wtedy powiększać :szczerbaty:

Panienki cudowne :love: Jak nagrasz filmik to nam też wrzuć ;)
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Awatar użytkownika
paulina501
Posty: 265
Rejestracja: 29 lip 2013, 17:30
Miejscowość: Łódź
Kontakt:

Re: Adopciaki Pauliny

Post autor: paulina501 »

Dzisiaj dopiero zobaczyłam wyniki kalendarza - Brendzioszka we wrześniu! :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”