Gry komputerowe

Dyskusje niekoniecznie o świnkach.

Moderatorzy: Panna Fiu Fiu, Dzima, kakazuma

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Jack Daniel's »

Jeszcze nie zgodzę się z tezą, o zmianie w psychopatę. Zawsze na końcu u mnie ginie Citra :D
Łuk z wybuchowymi strzałami - polecam :D C4 używam tylko, jak figurek szukam.
Podpis usunięty przez administratora.
aga666

Re: Gry komputerowe

Post autor: aga666 »

No wiesz, czy na końcu zostaniesz psycholem to już Twoja decyzja. Ale w momencie kiedy Jason dowiedział się, że jego brat nie żyje i odbił pozostałych przyjaciół jednak nie chciał z nimi wracać - był już killerem i wolał dalej zabijać ludzi Hoyta.
Citra była porąbaną babą, a dziewczyna Jasona była od niej ładniejsza - też ją sprzątnęłam w ostatniej akcji :mrgreen:
Zapomniałam jeszcze dodać o epickości ostatniej akcji w helikopterze z Wagnerem w tle. To chyba najlepsza końcówka jaką kiedykolwiek przechodziłam.
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Jack Daniel's »

Ogólnie muzyka bardzo na plus. Te cut-scenki z klubu z Bangkoku, które tłumaczą jak się tam znaleźli widziałaś? Jak nie, to będąc w jaskini pod domem doktorka, trzeba poszukać czerwonych fasolek z kartką "eat me", Trzy razy można. Podkład z Die Antwoord 'I fink u freeky'. Dla mnie naj-epicką misją jest jednak ta z miotaczem ognia i paleniem zielska. Muzyka + zamazany obraz po chwili :love:
Podpis usunięty przez administratora.
aga666

Re: Gry komputerowe

Post autor: aga666 »

Widziałaś, widziałaś :mrgreen: w grach, szczególnie takich, jestem łazikiem i jak jestem w jakiejś lokacji i mam trochę czasu i spokoju to muszę wszystko pozwiedzać, więc znalazłam te jagódki czy co to tam było :szczerbaty:
Palenie plantacji było niezłe, zaprzyjaźniłam się od tej misji z miotaczem ognia.
W ogóle twórcy całkiem nieźle odwzorowali wrażenia po środkach psychoaktywnych.
A co mnie strasznie irytowało tak dla odmiany - jak chciałam sobie zrobić lepszy portfel to przez pół dnia pływałam w morzu czekając na jakiegoś rekina i jak na złość żaden "portfelik" nie chciał przypłynąć. Za to kazuary były kurde wszędzie :rotfl:
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Do FC3 mnie nie ciągnie, za to piękne spojlery Wam wyszły i nawet jeżeli kogoś ciągnie - to już przestanie ;-P
Obrazek
aga666

Re: Gry komputerowe

Post autor: aga666 »

Oj tam, oj tam :P Znam takich graczy, którzy najpierw oglądają game playa a dopiero potem przechodzą grę :lol:
aga666

Re: Gry komputerowe

Post autor: aga666 »

The Last Of Us na PS4 - jestem dopiero na samym początku, bo niestety rano trzeba było wstać, ale już teraz wiem że ta gra dostanie ode mnie 11/10 :ugeek:
Awatar użytkownika
Jack Daniel's
Posty: 3794
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:18
Miejscowość: Częstochowa/Warszawa
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Jack Daniel's »

U mnie każda gra na konsolę dostaje noty ujemne :102:
Podpis usunięty przez administratora.
aga666

Re: Gry komputerowe

Post autor: aga666 »

A u mnie dobre gry dostają dobre noty, a złe niskie. Jakoś nie umiem być nieobiektywna :twisted:
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Panna Fiu Fiu »

A ja nigdy nie zrozumiem tej walki między pctami a konsolami. Nawet jako informatyk tego nie rozumiem :P
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze sprawy”