Serdel, Paproszek i Ptyś brykają po drugiej stronie tęczy ♥

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Serdel, Paproszek i Ptyś ♥

Post autor: kimera »

Jakby postawic swinki przy plasterku ukrojonym z całego melona, to mogłyby wydawać się małe.
katiusha

Re: Serdel, Paproszek i Ptyś ♥

Post autor: katiusha »

Głodne świniaczki...Kartony jedzą :lol: Albo przeprowadzają zemstę za Hankę Mostowiak :rotfl:
Dropsio

Re: Serdel, Paproszek i Ptyś ♥

Post autor: Dropsio »

Moje paskudy też głodzone i jak dorwą się do kartonu, to go po chwili już nie ma... :lol:
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7493
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Serdel, Paproszek i Ptyś ♥

Post autor: dortezka »

yhhh! No jak nic interwencja potrzebna! Nie karmisz świń! biedny Paproszek chciał choć kartonem wypełnić sobie żołądeczek :roll: :roll: :szczerbaty:
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
Catarinha

Re: Serdel, Paproszek i Ptyś ♥

Post autor: Catarinha »

kimera pisze:Jakby postawic swinki przy plasterku ukrojonym z całego melona, to mogłyby wydawać się małe.
To chyba musiałby być arbuz :D

A co do kartonów... posklejanymi w harmonijkę ogradzam wieprzkom wybieg, żeby nie dorwały się do kabli albo nie wlazły tam, gdzie nie powinny. Zasłaniam też klatkę, bo za nią lubią zostawiać niespodzianki... no i wściekać się do siebie przez pręty. Ulubionym zajęciem Paproszka na wybiegu, oprócz obgryzania domku, są próby zrobienia podkopu, takie wzorki robi w kartonach że kurpiowskie wycinanki się chowają :P A mała paskuda jak tylko wygryzie dziurę na tyle dużą, że pyszczek mu w nią wejdzie, to podrzuca całość nosem do góry i zwiewa :lol: Teraz jest bardzo nieszczęśliwy bo wymieniłam najbardziej pogryzioną część i zakleiłam tak, że nie ma jak się wgryzać, biedactwo. Stracił sens życia :cry:
katiusha pisze:Albo przeprowadzają zemstę za Hankę Mostowiak
padłam :laugh:
katiusha

Re: Serdel, Paproszek i Ptyś ♥

Post autor: katiusha »

Kurpiowskie wycinanki! :rotfl:
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: Serdel, Paproszek i Ptyś ♥

Post autor: Asita »

Ojej, no weź Paproszkowi chociaż jakąą atrapę postaw, żeby sens życia odzyskał :lol: :lol:
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
Catarinha

Re: Serdel, Paproszek i Ptyś ♥

Post autor: Catarinha »

Chyba dam mu z powrotem ten wygryziony obok nowego, niech ma, niech się dziecko bawi :lol:
Catarinha

Re: Serdel, Paproszek i Ptyś ♥

Post autor: Catarinha »

Paproszek dostał nowe poidełko... tak się nim ekscytuje:
Obrazek

to jest jawny bojkot! obraził się i nie chciał z niego wcale pić!


A ponieważ w klatce robi takie bagno, że po 2 dniach od sprzątania nadaje się do ponownego sprzątania, a leje nie po kątach, ale DOKŁADNIE NA ŚRODKU (takie haters gonna hate, będę lał gdzie mi się podoba!) na próbę dałam mu prowizoryczną kuwetkę z kartonowego pudełka pod paśnikiem... zobaczymy czy się przekona. Bo że załapie to nie wątpię, na wybiegu szybko załapał do czego służy kuwetka, to mądra bestia. Tylko czasami bardzo złośliwa :evil:
Awatar użytkownika
justynuszek
Posty: 1678
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:41
Miejscowość: Sosnowiec
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Serdel, Paproszek i Ptyś ♥

Post autor: justynuszek »

Moi też leją centralnie. Pod paśnikiem i koło wejścia do klatki. A CO! 8-)
Obrazek Obrazek
zamówienia kalendarzy i gadżetów SPŚM: zamowienia@forum.swinkimorskie.eu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”