Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos[*]

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
malina8777

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: malina8777 »

Cynthia pisze:Termin 13 piątek jest idealny :D
To szczęśliwy dzień
Nie jestem aż tak odważna, wolę dmuchać na zimne ;) Z resztą trzynastka nie jest dla mnie szczęśliwa :idontknow:
malina8777

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: malina8777 »

Ostatnio wzięło mnie na wspomnienia, ten czas tak szybko leci, i tak oto wspominam moje małe szczęście, w którym się zakochałam od razu. Był w kiepskim stanie, na początku mój TŻ próbował mi go wybić z głowy ale widział że nie mogę przestać o nim myśleć, i na drugi dzień jak przyszłam z pracy był on. Biedny, chudy, przerażony. Po wizycie u weta okazało się, że nie tylko z oczkami mamy problem. Mały miał ciężkie problemy z układem trawiennym i był przeziębiony. Później wdało się zapalenie płuc. Przetrwał dzielnie, choć teraz widzę jaka marną wiedzę miałam na temat świnek, myślę że na tamtą chwilę dałam z siebie wszystko i jestem szczęśliwa że udało nam się spędzić razem ten rok, że było nam to dane. Dziękuję Mentosku że nie odeszles od razu, że walczyłes i byłeś dzielny. Nigdy Cie nie zapomnę :candle:
dzień w którym trafiłeś do nas
Obrazek

taki byłeś chudy i piękny
Obrazek
tu wdało się zapalenie płuc i grzaliśmy się w szaliku Obrazek
Obrazek
tu jak było już dużo lepiej, przed kolejnym, szybkim nawrotem choroby. Dziękuję Ci Skarbie <3
Chocolate Monster

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: Chocolate Monster »

Mentos był cudowny.Szkoda tylko ,że tak krótko dane było mu być z Wami na tym świecie :sadness: Jesteście wspaniali,bo go uratowliście z tamtych warunków i walczyliście o niego :buzki:
Mentosiu :candle:
Agatha

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: Agatha »

Biedny Mentosek, ale przedłużyłaś mu życie:)
Agatha

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: Agatha »

Co tu taka cisza? Co u świnek?
Chocolate Monster

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: Chocolate Monster »

Słyszałam coś ze Michaś i Tofik u Ciebie sa :szczerbaty:
katiusha

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: katiusha »

I chcą mieć zdjęcia zrobione, wszyscy! :szczerbaty:
malina8777

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: malina8777 »

Znowu zaniedbalam wątek :redface:
Kapsel jest u nas od półtora miesiąca, zabraliśmy go z lecznicy jak tylko dostaliśmy informacje że jest osowialy. Miał się u nas dobrze do dziś dzień ;-) bo dziś jest ten dzień w którym bierze go Ola i Kapsel jedzie na łączenie do Gipsy. Denerwuje się ale myślę że wyszedł z niego już ten diabeł ✂ mam nadzieję że połączą się bez problemu, bo mam z Olą świetny, stały kontakt. Poza tym Sonetowi znów wrócił problem z oczkiem :( W pn wet
Awatar użytkownika
Anula
Posty: 2801
Rejestracja: 13 lip 2015, 8:41
Miejscowość: Gliwice
Kontakt:

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: Anula »

Jak łączenie?
Co z Sonecikowym okiem?
Jakieś :photo: by się przydały!!! :D
malina8777

Re: Kochane urwisy: Chrupek, Kapsel, Limeryk i Sonet. Mentos

Post autor: malina8777 »

Znowu tyle mnie nie było :redface: Kapsel połączony i zakochany, postaram się dołączyć zdjęcia. Sonecik ma się świetnie, gorzej jego brat bo ciągle go goni, myślę że poprostu mają za mało rozrywki, działka nieczynna, duża mało czasu, wybieg raz na tydzień.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”