Gizmulek-Derwusiowy przytulak :D

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Gizmulek-Derwusiowy przytulak :D

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Derwuś teraz ma mało czasu i nie ma kiedy wchodzić na forum. Ale postaram się dowiedzieć co u malucha :)
Obrazek
Agata5551

Re: Gizmulek-Derwusiowy przytulak :D

Post autor: Agata5551 »

Z tego ile ja wiem to Gizmo czeka na echo serca i rtg. Nie za wiele sie zmienilo od ostatniego info jakie derwuś podawala ;) Stan jest na pewno stabilny, nic nowego sie nie dzieje.
Dropsio

Re: Gizmulek-Derwusiowy przytulak :D

Post autor: Dropsio »

Coś wiadomo?
Olga1109

Re: Gizmulek-Derwusiowy przytulak :D

Post autor: Olga1109 »

Gizmuś strzel no sobie jakąś fotę :buzki: :love:
Awatar użytkownika
jadziulka
Posty: 400
Rejestracja: 09 lip 2013, 7:35
Miejscowość: Lubin
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Gizmulek-Derwusiowy przytulak :D

Post autor: jadziulka »

Popieram, trochę wiadomości i :photo: by się zdały
derwuś
Posty: 357
Rejestracja: 08 lip 2013, 14:10
Miejscowość: Wrocław/Dolny Śląsk
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Gizmulek-Derwusiowy przytulak :D

Post autor: derwuś »

Spokojnie dziewuszki , coś wykombinuję z fotkami :) Póki co Gizmuś ma się bardzo dobrze :love:
Obrazek
derwuś
Posty: 357
Rejestracja: 08 lip 2013, 14:10
Miejscowość: Wrocław/Dolny Śląsk
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Gizmulek-Derwusiowy przytulak :D

Post autor: derwuś »

Przepraszam ale nie mam czasu na wklejanie zdjęć teraz więc chętnych zapraszam na mój profil na fb , 7 ostatnich zdjęć z dzisiaj jeszcze cieplutkie :) :love: https://www.facebook.com/magdalena.piek ... 279&type=3
Obrazek
derwuś
Posty: 357
Rejestracja: 08 lip 2013, 14:10
Miejscowość: Wrocław/Dolny Śląsk
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Gizmulek-Derwusiowy przytulak :D

Post autor: derwuś »

Hej kochani :) Wczoraj z Gizmusiem byliśmy na echo serca we Wrocławiu i mamy świetne wieści !!!! Gizmusiowe serduszko bije jak dzwon , nie ma kardiomiopatii roztrzeniowej i niedomykalności zastawki mitralnej :yahoo: wcześniejsze echo dało bardzo złe wyniki i kiepskie rokowania ... prawdopodobnie było to spowodowane leczeniem , które w jakiś sposób obciążyło serce i cały układ ... w tej chwili Gizmo nie przyjmuje żadnych leków ale nadal szukamy przyczyn jego charczenia .... po konsultacji z dr Kacprzak-Kamińską z Medicavetu w Warszawie ... spróbujemy wykluczyć astme , która jest prawdopodobnie odpowiedzialna za te objawy ..dlatego przez tydzień Gizmuś będzie nebulizowany lekiem na astme , wspomagającym oddychanie oraz będzie przyjmował zastrzyk z dexafortu ... jeśli po 7 - 10 dniach nastąpi poprawa będzie wiadomo co jest przyczyną charczenia jeśli nie , nadal będziemy szukać ...być może jest to też alergia ...mam tylko nadzieję , że nie na siano , choć i takie przypadki bywały ;/sam Gizmo czuje się świetnie , popcornuje i cieszy się życiem ...Jestem szczęśliwa , że to nie kardiomiopatia bo to byłby wyrok dla Gizma , jej się nie da wyleczyć , jedynie spowolnić postępujący proces choroby .
Obrazek
Dropsio

Re: Gizmulek-Derwusiowy przytulak :D

Post autor: Dropsio »

:yahoo:
Awatar użytkownika
Chrumka
Moderator globalny
Posty: 2036
Rejestracja: 10 lip 2013, 7:56
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Praga Południe
Kontakt:

Re: Gizmulek-Derwusiowy przytulak :D

Post autor: Chrumka »

:jupi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”