Kala i Pchełka ♥ Mirabelka [*]

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Raftylka

Re: Kala ♥ zdjęcia :)

Post autor: Raftylka »

No dobra a kogo adoptujesz. Bo chyba mi umknęło ;D
maleńka

Re: Kala ♥ zdjęcia :)

Post autor: maleńka »

Narazie nie wiadomo. Najpierw w planach były Atomówki, jedna lub dwie, z tych co by zostały. Ale rozmawiałam wczoraj z Cynthią i poradziła mi, żeby spróbować jednak trochę starszych świnek, bo niewiadomo jak się Kala zachowa. Będziemy próbować z dziewczynami, które są u niej na DT. No i szukamy też kastrata. Bo może jej po prostu brakuje faceta 8-)
Raftylka

Re: Kala ♥ zdjęcia :)

Post autor: Raftylka »

No to życzę owocnych poszukiwań:D..
maleńka

Re: Kala ♥ zdjęcia :)

Post autor: maleńka »

Ja to bym wzięła najlepiej wszystkie :szczerbaty:
Awatar użytkownika
sanedie
Posty: 337
Rejestracja: 19 lut 2015, 21:41
Miejscowość: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Kala ♥ zdjęcia :)

Post autor: sanedie »

maleńka pisze:Ja to bym wzięła najlepiej wszystkie :szczerbaty:
Ja też :szczerbaty:
Tutaj masz prosiaka podobnego wiekowo, brałam z tej hodowli swoją Aurorę http://www.hanaville.pl/voque.htm :buzki:
Obrazek
maleńka

Re: Kala ♥ zdjęcia :)

Post autor: maleńka »

Kala nie jest łatwą świnką do łączenia, przez to nie chcę narazie brać świnki z hodowli. Wolę spróbować z kilkoma różnymi, bo większa szansa, że trafimy na tą, z którą się polubi :)
maleńka

Re: Kala ♥ zdjęcia :)

Post autor: maleńka »

Od dłuższego czasu nie ważyłam Kali, bo ładnie jadła i nic takiego się nie działo. Przy tych upałach jadła dużo mniej, właściwie w dzień ledwo co skubała, a w nocy buszowała przy miskach. Zważyłam ją dziś i waży 823 g. Nie umiem się doczytać czy to za mało, czy w normie ? Zawsze ważyła niecałe 1000 g, ale przeczytałam że przy takich upałach może waga trochę spaść :|
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: Kala ♥

Post autor: Asita »

Hmm, cięzko powiedzieć, skoro nie wiadomo, czy spadła nagle, czy może stopniowo... Jeśli ma apetyt i nie jest osowiała, to obserwuj nadal i waż co 2-3 dni. A nie ma problemu z jedzeniem? W sensie z ryjkiem ok?
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
maleńka

Re: Kala ♥

Post autor: maleńka »

Nie widzę po niej takiej mocnej utraty wagi, że czuć kości czy coś. Jest w porządku, tylko nie wiem czy w takim wieku taka waga jest ok. Beth jak ją zobaczyła, to powiedziała że naprawdę jest malutka. Często ją oglądam, nie widzę żeby coś się działo, boby są, siku normalnie, dużo pije, je dużo ale pod wieczór jak nie ma już tak ciepło, no i coś tam biega, więc osowiała nie jest. Nie chcę jej nie potrzebnie targać do weta. Może właśnie zważę ją jeszcze przez parę dni i zobaczymy :idontknow:
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: Kala ♥

Post autor: Asita »

No świnki mają różne wagi. Zresztą tak jak ludzie, ale jak nie ma dużych spadków, albo np teraz zacznie przybierać, bo chłodniej, to chyba jest ok.
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”