Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
bidermanKa

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: bidermanKa »

Oj, podskakiwać to on potrafi. Najbardziej lubią skakać na hamaku. To chyba jak na trampolinie. Fidżi kładzie się na hamaku, żeby od nich odpocząć, a wtedy wszystkie trzy maluchy wskakują i skaczą. Hamak się rusza i Fidżi z pokorą schodzi. A oni zaczynają gonitwy.
Olam, zdjęcia przesłałam.
olam

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: olam »

Wow nie no cudowny jest !!!!
Mam nadzieję że nie będziesz mi miała za złe że wstawię te fotki ale na prawdę piękny jest i niech go zobaczą wszyscy :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ja jestem w 1000% zdecydowana :roll:
axxk

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: axxk »

kurcze olam moze jednak sie rozmyślisz? bo taki czarny amluszek ślicznie wygladałby przy moim bialasku
olam

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: olam »

nigdy :twisted: axxk to jest miłość to się nie da odkochać :meeting:
Ostatnio zmieniony 04 lut 2014, 20:39 przez olam, łącznie zmieniany 1 raz.
Karenik

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: Karenik »

axxk ja chcesz malenstwo to u mnie dziewczyny rodza 14 i 25 lutego :)
axxk

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: axxk »

tylko ty jestes baaaardzo daleko (830km) spokojnie u mnie tez tymczaski ciężarówki moga sie zdarzyc
bidermanKa

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: bidermanKa »

Karenik,
a jakie Ty masz te swoje świnki rodzące? Bo pytałaś mnie o samiczkę kręconą. Twoje są prostowłose?
bidermanKa

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: bidermanKa »

Olam,
jutro wszystko się okaże. Bo tak jak pisałam ci w pw, czekam jeszcze na odpowiedź jednej dziewczyny z Łodzi. Ale u ciebie Ogryzek miałby świetnie. Masz takie cudowne i bardzo różne świnki. A że jest ich więcej, to lepiej. Jak z jedną się pokłóci, to może pogadać z drugą.
Napiszę jeszcze coś o Ogryzku. On jest naprawdę bardzo odważny. Gdy łączymy tę gromadkę z Gumką, w której buzują hormony, to tylko on nie ucieka. Chodzi za nią i warczy, i rusza tyłkiem. Dopiero potem musi odpocząć pod mamy cycem. :lol: Ale czas cyca powoli się kończy i pora dorosnąć. :)
Karenik

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: Karenik »

Prosta mama i tata też, ale w linii mają loki więc może wyjść lokat dziecko.
olam

Re: Ogryzek - świnkowy maluch (Łódź)

Post autor: olam »

Czekam na ostateczną decyzje :fingerscrossed: Chłopaków mogę parować w sumie dowolnie ale nie sądzę żeby konieczne było rozdzielanie bo oni sie 3 mają Rubin + Gizmo najczęściej a Apik to sie dokleja do któregoś z nich jak sie czuje samotny także gdyby miał ochotę Ogryzek do Apika się przyłączyć to myślę że będzie na prawdę dobrze w razie czego jest klatka nr 2 i 3 także pozostaje tylko czekać ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”