Kala i Pchełka ♥ Mirabelka [*]

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: Kala, Ktoś i Mirabelka ♥ łączenie z Pchełką :)

Post autor: Aussie. »

Łiiii ale super :jupi: . Cieszę się, że wszystko jest okej :). Jak dobrze zaczęły to nie powinno już być źle, taką mam nadzieję :pray: . Młoda trochę rozjaśniła Ci stadko, super razem wyglądają :D. No i Ktosiu nie jest już najmniejszą świnką w domu :lol: .
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
Awatar użytkownika
Siula
Posty: 3998
Rejestracja: 26 kwie 2015, 21:21
Miejscowość: Tarnowo Podgóne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kala, Ktoś i Mirabelka ♥ łączenie z Pchełką :)

Post autor: Siula »

Fajne te Twoje stadko :love: Takie urozmaicone,można powiedzieć,że każda świnia "z innej beczki" :laugh: :buzki:
loriain

Re: Kala, Ktoś i Mirabelka ♥ łączenie z Pchełką :)

Post autor: loriain »

Urocza nowa lokatorka :jupi:
maleńka

Re: Kala, Ktoś i Mirabelka ♥ łączenie z Pchełką :)

Post autor: maleńka »

Cała czwórka już w klatce. :yahoo:
Ktosiu ma jak zawsze wszystko gdzieś. Byle ma miejsce do spania i michę z karmą przy głowie. Muszę wam nagrać za jakiś czas jego minę jak mała go obudzi przeskakując przez niego. :lol:
Mirabelcia zrobiła się złośliwa, może ma ruję ? Cały czas je i marudzi jak ktoś do niej podejdzie.
Kala chyba stwierdziła że została mamą, opiekuje się Pchełką, broni ją kiedy Mirabelka ją pogoni.
A mała biega po klatce jak szalona, wszystko ogląda, przestawia po swojemu, cały czas burcząc coś pod nosem. Sama sobie znalazła poidło i paśnik. Jak położy się przy Kali to wystawia stópki na bok, ale tylko przez chwilę bo za chwilę wstaje i biegnie zobaczyć czy czasem coś się nie pozmieniało w klatce :love:
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: Kala, Ktoś i Mirabelka ♥ łączenie z Pchełką :)

Post autor: Aussie. »

Mówiłam, że ma małe adhd :D. Cały czas coś mówi, to prawda :love: . Ale czekaj czekaj, czy Kala to nie jest właśnie ta której tak się bałaś przy łączeniu :think: ?
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
maleńka

Re: Kala, Ktoś i Mirabelka ♥ łączenie z Pchełką :)

Post autor: maleńka »

Tak dokładnie. Nie spodziewałam się ze to ona będzie bronić małej przed Mirabelka...
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: Kala, Ktoś i Mirabelka ♥ łączenie z Pchełką :)

Post autor: Aussie. »

Mała pacyfistka :love: .
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
maleńka

Re: Kala, Ktoś i Mirabelka ♥ łączenie z Pchełką :)

Post autor: maleńka »

Najzabawniejsze jest to jak ona je. Nie pomyślałam o tym że będzie miała problem z miskami. Mam te duże białe ceramiczne z trixie i na warzywa tą srebrną. Ona jest tak mała że wchodzi do tej miski do połowy, stoi przednimi łapkami w tych miskach i dopiero może jeść. Na zdjęciach widać że jak opiera się o brzeg miski to ledwo sięga. I przez to wymyśliła sobie taki sposób Obrazek
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: Kala, Ktoś i Mirabelka ♥ łączenie z Pchełką :)

Post autor: Aussie. »

No nieładnie się tak ze świnki śmiać w chwilach grozy gdy musisz włączać myślenie żeby jeść :nono: . Ale spoko, jeszcze chwila i miski będą dla niej dobre, rośnie jak na drożdżach :D.
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
maleńka

Re: Kala, Ktoś i Mirabelka ♥ łączenie z Pchełką :)

Post autor: maleńka »

Cały czas się w domu zastanawiamy dlaczego Mirabelka przegania mała. Pozwala jej jeść normalnie, ale mała jest ciekawska i chce do niej podejść a ta na nią z zębami. Mała na szczęście jest szybka więc Mirabelka nic nie zdąży jej zrobić.
Najdziwniejsze jest to ze jak Mirabelka ja przegania to ona leci od razu do Kali i coś tam burczy pod nosem, po czym Kala idzie do Mirabelki i strzela na nią zębami. Tak jakby krzyczała na nią ze przegania Pchelke. A Ktosiu leży na przejściu z części kuchennej do sypialnianej i ma wszystko gdzieś. Co za facet. :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”