Knedel - król kier [*]

Pamięci tych, które odeszły...

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Natalinka
Posty: 2611
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Kontakt:

Re: Papaya i Jane (rezerwacja!) oraz sercowy Knedel [Warszaw

Post autor: Natalinka »

Dzięki, Kochane! Oczywiście, że Knedel przepada za Goplaną, a Goplana z nim czuje się dobrze. Co nie zmienia faktu, że z niego taki pilnowacz, prawdziwy macho - no nie wie, że świat się nieco zmienił i coraz więcej związków partnerskich. Na razie cisza - ale zabieg ma być jakoś w ciągu dnia. Dam znać z wieczora, jak poszło, ale dr Kasia nie przewidywała komplikacji.

Z dodatkowych informacji z wczoraj - Jane dostała jednak leki na niedoczynność, gdyż dr Kasia po obejrzeniu zeszłotygodniowych wyników stwierdziła, że choć usg czyste i wyniki pozostałe dobre, to te tarczycowe ewidentnie wskazują na początki niedoczynności. Mój niezwykle pozytywnie nastawiony do kolejnych medycznych nowinek w sprawie dziewczyn DS będzie przez najbliższe tygodnie dzielił tableteczkę na 12! Dziś ja zacznę... :lol:
Czarna Kluska i Morena
Ronek
Posty: 1559
Rejestracja: 06 mar 2016, 20:48
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Papaya i Jane (rezerwacja!) oraz sercowy Knedel [Warszaw

Post autor: Ronek »

Natalinka pisze:Dzięki, Kochane! Oczywiście, że Knedel przepada za Goplaną, a Goplana z nim czuje się dobrze. Co nie zmienia faktu, że z niego taki pilnowacz, prawdziwy macho - no nie wie, że świat się nieco zmienił i coraz więcej związków partnerskich.
Cóż, wyznawcy "naturalnego porządku" mogliby zaznać wytchnienia, obserwując Knedla i Goplanę :mrgreen:
Natalinka pisze: Mój niezwykle pozytywnie nastawiony do kolejnych medycznych nowinek w sprawie dziewczyn DS będzie przez najbliższe tygodnie dzielił tableteczkę na 12! Dziś ja zacznę... :lol:
Dobrej zabawy! Szkiełko, linijka...
DS:Matka Venda i Córka Via
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =62&t=5422
Ronek [*2004] Grubcia [*2020] Volta [*2020]
DT im. Grubci: Julek, Pszczoła, Rudosław i Płochacz, Mercedes i inne
smash_lady

Re: Papaya i Jane (rezerwacja!) oraz sercowy Knedel [Warszaw

Post autor: smash_lady »

Natalinkaa będziesz mi potem zdradzać sekret poprawnego dzielenia tabletki na 12 XD
Awatar użytkownika
Natalinka
Posty: 2611
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Kontakt:

Re: Papaya i Jane (rezerwacja!) oraz sercowy Knedel [Warszaw

Post autor: Natalinka »

Knedel ma się super! Wyraźnie było widać ulgę, jak wrócił do domu. Szew ma na 1/3 tyłu, niemały, ale dostaje leki przeciwbólowe, więc mam nadzieję, że nie cierpi bardzo. Nie chciał siedzieć sam - pierwszy raz widziałam Knedla, jak stał przy kratach (nawet na żarcie tak nie reaguje) i chciał do swojego stada wrócić. Słowo daję, że patrzył na mnie z wurzutem potwornym. Więc mimo lekarskich zaleceń wrócił do dziewczyn - ale żadna nie obgryza szwów, Knedliczek wypoczywa na swoim miejscu przy hamaku, na którym uwaliła się Goplana. Wszystko w normie jak na razie.
Czarna Kluska i Morena
Awatar użytkownika
diefenbaker
Posty: 1786
Rejestracja: 17 lip 2013, 18:15
Miejscowość: Piaseczno
Kontakt:

Re: Papaya i Jane (rezerwacja!) oraz sercowy Knedel [Warszaw

Post autor: diefenbaker »

Nie dziwię się, ja też po operacji nie miałam sumienia na dłużej rozdzielać. Dla psychiki świnki to na pewno lepiej, zwłaszcza, że tak prosił...trzymamy mocno za rekonwalescencję :fingerscrossed: kaszak poszedł na histo?
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7780
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Papaya i Jane (rezerwacja!) oraz sercowy Knedel [Warszaw

Post autor: jolka »

Oj to dobre wiesci. Knedel zdrowiej szybciutko :fingerscrossed:
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
wilczurka

Re: Papaya i Jane (rezerwacja!) oraz sercowy Knedel [Warszaw

Post autor: wilczurka »

Biedny knedel :( a za ile zdejmowanie szwów?
Awatar użytkownika
Natalinka
Posty: 2611
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Kontakt:

Re: Papaya i Jane (rezerwacja!) oraz sercowy Knedel [Warszaw

Post autor: Natalinka »

Szwy po dziesięciu dniach ma dr zdjąć. A jutro na kontrolę mamy się pokazać. Knedel nadal dziarski i dzielny - nie skarży się, nie marudzi, bierze leki i odpoczywa raz pod hamakiem z Goplaną, a raz w swoim tunelu (jeśli akurat nikt go nie okupuje).
Czarna Kluska i Morena
wilczurka

Re: Papaya i Jane (rezerwacja!) oraz sercowy Knedel [Warszaw

Post autor: wilczurka »

Przynajmniej sam z tymi szwami nie siedzi :)
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 2855
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:10
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: Papaya i Jane (rezerwacja!) oraz sercowy Knedel [Warszaw

Post autor: Beatrice »

JAK się cieszę,że u Knedlika w porządku!Nawet nie wiedziałam,że tu się takie stresujące zdarzenia rozgrywały ...Trzymaj się malutki i powracaj do zdrowia :fingerscrossed: !A dziewczynkom szczęśliwej drogi do DS :fingerscrossed: !
Moje świnki - Belinda i Pernilla :
Obrazek
oraz mopsik Bella
Pamięci ukochanego Icunia i poprzedzającej go Wielkiej Czwórki...
ODPOWIEDZ

Wróć do „In Memoriam”