[*]Halinka,Pigi,Balbinka,Fifi,Rifi,Fretka,Margo

Pamięci tych, które odeszły...

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: [*] Halinka, [*] Pigi, [*] Balbinka

Post autor: martuś »

:swieca:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7493
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: [*] Halinka, [*] Pigi, [*] Balbinka, [*] Fifi

Post autor: dortezka »

długo się zbierałam do napisania.. ciężko jest przeglądać stare fotki, gdzie jeszcze wszystkie świnki są..

Fifi: ur. 20.05.2013 - 19.12.2018

To była chyba najtrudniejsza decyzja w moim życiu którą musiałam podjąć.. i to całkowicie sama. Wszystko się tak szybko potoczyło.. raptem 2 tygodnie wcześniej dostałaś przeraźliwej biegunki i zauważyłam, że siedzisz skulona.. pomiędzy tymi chwilami normalnie zajadałaś, skakałaś po hamakach.. Moja reakcja była niby szybka.. a nie dało się już nic zrobić. Czy mogłam temu zapobiec wcześniej? Chyba to będzie mnie dręczyło do końca..
Przecież już parę lat temu zwracałam nie raz uwagę u weterynarza, że napinasz się przy robieniu bobków, czasem nawet popiskujesz. Wtedy nikt nic nie wykrył.
Czy w ostatnich miesiącach mogłam zauważyć co się dzieje w brzuszku? Przecież miałam Cię na rękach nie raz.. Wydawało mi się, że po prostu jesteś grubiutka (już jako jedyna, bo reszta w tym czasie mi spadła na wadze nawet poniżej 700g)..
Do końca wymuszałaś jedzonko, do końca zajadałaś zieleninkę..
Może gdyby nie święta i wizja którą mi przedstawił weterynarz to zaryzykowałabym i odroczyła decyzję o uśpieniu? Tylko, czy tak naprawdę egoistycznie nie naraziłabym Cię tylko na dłuższe cierpienie?
U Fifi wykryto guz w świetle jelit. W każdej chwili mógł całkowicie zablokować drożność jelit i Fifi umierała by w męczarniach. Normalnie zawsze walczę do samego końca. Ale tu nie było jak walczyć. Steryd który dostała na obkurczenie guza nie dawał zbyt wiele. Pojawiła się biegunka na przemian z niekształtnymi bobkami.

eehh.. pamiętam ten dzień jak się urodziłaś :) Wstałam rano a Halina nie wyszła z domku na śniadanie.. Zajrzałam tam.. a tam takie małe mokre uszy z nogami :love:
Obrazek

coś wspaniałego patrzeć jak taka świnka rośnie dzień po dniu
Obrazek

Z was dwóch byłaś małą zadziorą ale tylko do świnek. Lubiłaś łobuzować wkurzając ciotki a później szybko uciekałaś. Siostrę potrafiłaś dziabnąć tylko dlatego, że podeszła za blisko.. Gwałciłaś mi Fretke jak miałaś rujkę.. No i strasznie sprzedajna z Ciebie świnia była.. Na kolanka i do głaskania owszem, ale najlepiej do osobnika płci męskiej :szczerbaty:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i w "ten" dzień..
Obrazek
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: [*] Halinka, [*] Pigi, [*] Balbinka, [*] Fifi

Post autor: martuś »

Te decyzje zawsze są dla nas trudne. Ale musimy pamiętam o naszych maluszkach. One nie zasługują żeby cierpieć :pocieszacz: Wiem, że jest Ci ciężko ale dobrze zrobiłaś :pocieszacz: Gdyby doszło do zablokowania jelita to umierałaby w męczarniach :(
Fifi :candle:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
balbinkowo

Re: [*] Halinka, [*] Pigi, [*] Balbinka, [*] Fifi

Post autor: balbinkowo »

Dla Fifi :candle:
Dla Ciebie Dortezko :pocieszacz:
Mała miała u Ciebie najlepsze życie, jakie mogła sobie zamarzyć, świnkowy raj.... To była trudna decyzja ale jedyna słuszna niestety :cry:
Dropsio

Re: [*] Halinka, [*] Pigi, [*] Balbinka, [*] Fifi

Post autor: Dropsio »

Dortezka, strasznie mi przykro, zrobiłaś co się dało :sadness:
Awatar użytkownika
Siula
Posty: 3998
Rejestracja: 26 kwie 2015, 21:21
Miejscowość: Tarnowo Podgóne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [*] Halinka, [*] Pigi, [*] Balbinka, [*] Fifi

Post autor: Siula »

Zawsze będziemy pamietać o Twoich dziewczynach, a one już zdrowe brykają za TM razem z resztą naszych ukochanych świniaczków.
Dla Fifci :candle:
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12502
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: [*] Halinka, [*] Pigi, [*] Balbinka, [*] Fifi

Post autor: Cynthia »

Bardzo mi przykro, strasznie Ci współczuję :sadness:
Awatar użytkownika
gunia
Posty: 229
Rejestracja: 16 sty 2017, 12:02
Miejscowość: ostrołęka
Kontakt:

Re: [*] Halinka, [*] Pigi, [*] Balbinka, [*] Fifi

Post autor: gunia »

:candle:
Jest ze mną: Guńka
Za TM Jessi,Hania,Łinia
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: [*] Halinka, [*] Pigi, [*] Balbinka, [*] Fifi

Post autor: sosnowa »

:candle:
ODPOWIEDZ

Wróć do „In Memoriam”