Szlachetna Paczka 2013

Wątki nieaktywne a godne zachowania

Moderator: porcella

Regulamin forum
1. Do działu archiwum bez zgody admina nie wolno przenosić wątków z wyjątkiem:
a. nieaktywnych/zamkniętych wątków adopcyjnych;
b. wątków związanych z akcjami, imprezami które już miały miejsce.
W innych przypadkach tematy mogą zostać skasowane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Wątki przenoszone do działu "Archiwum" muszą zostać zamknięte.
Awatar użytkownika
martu.ha
Posty: 1642
Rejestracja: 31 lip 2013, 14:32
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: martu.ha »

Ja mniemam, że skoro termin jest do tego 7 to kto chce wpłacić to już wpłaci. Każdy się może dołożyć, jak zostanie pieniążków, to przecież Pucka dokupi na pewno jedzenia czy innych rzeczy. Ten puder w końcu mamy?
Natomiast co do dostawy - to tak, jak rozmawiałyśmy Pucko. Jeśli nikt inny nie da rady to ja się postaram, ale zdecydowanie w niedzielę.
Z Kondratowicza do tej Ikei to już niedaleko jest, można za jednym zamachem załatwić.
Pucko, jesteśmy w kontakcie :ok:
Awatar użytkownika
Inez
Posty: 2175
Rejestracja: 12 lip 2013, 17:49
Miejscowość: Niedzica
Lokalizacja: Niedzica
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: Inez »

Poproszę na pw numer konta - może pucki?
Obrazek

W pilnych sprawach proszę o pw.
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13500
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: pucka69 »

Marto - jednak do 14 w niedzielę tylko. Damy radę?
Obrazek
Awatar użytkownika
martu.ha
Posty: 1642
Rejestracja: 31 lip 2013, 14:32
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: martu.ha »

Damy! a co mamy nie dać :)
lubię

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: lubię »

Pucko, przepraszam, paczka pójdzie dopiero dzisiaj, ale myślę, że na tej trasie bez problemu zdążą. Jako że bywałam już bardziej przytomna w czasie pakowania, paczka jest podwójna: statek matka i doczepiona do niego kapsuła ratunkowa zawierająca zeszyty do nut, o których zapomniałam :roll: Część zasadnicza zawiera: 2 szczoteczki dla małej (jedna dla dzieci 3-5 lat, ale za to z klepsydrą), pastę do zębów, piórnik monster (saszetka), rossmanowską nutellę (bez sztucznych dodatków), kubek monster, 2 kominy - cienki, monster i gruby, dziergany, dwuwarstwowe rękawiczki, czapkę - uszankę z decathlona (niby na 4 lata, ale na moją córkę wchodzi bez problemu) i ubrania do twojej decyzji: 2 pary spodni dresowych (nowe i używane), tunika hanamontana (na metce 158, wg mnie 134 - 146) i płaszczyk.
Chciałam się podzielić z paniami dobrym miodem lipowym, ale mi dziad sfermentował :? , a w sklepowe nie wierzę.
Piórnik jest saszetkowy, bo tu na wrocławskiej syberii w sklepach już tylko święta i porządnych piórników usztywnianych już nie ma. A kupił ktoś może marker do podpisywania rzeczy szkolnych? Bo o tym też zapomniałam...
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13500
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: pucka69 »

Dobra, jedziemy z paczką z Kalcią.
Paczka już jest w paczkomacie, TZ odbierze. Zaraz po książki - podręczniki jadę odebrać. Komoda i poduszka kupiona.
Obrazek
dodi-25
Posty: 23
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:15
Miejscowość: Ożarów maz
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: dodi-25 »

przelew poszedł.jeszcze raz przepraszam za zamieszanie .
lubię

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: lubię »

Fajno. To ja mam już wolne ;)
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13500
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: pucka69 »

nic się nie stało:)
zdrowiej sobie spokojnie!
lubię przysłała - czapkę z rękawiczkami dla małej, komin na szyję, chustkę, ze trzy pary spodni dresowych, bluza, kurtkę, zeszyty do nut, szczoteczki do zębów dla małej i coś - pasta? spakowałam gdzieś :laugh: , nutellę, piórnik, kredki - coś jeszcze?
grenouilee - słodycze, gry dla małej, kisiele i galaretki, malowanki, plastelinę,
kalcia kupiła - olej, szczoteczkę i pastę dla małej, dwie pary leginsów szarych dla małej - pewnie dużo jeszcze ale nie wiem co :idontknow:
aaa - koleżanka z pracy, Edzia - słodycze i bon zakupowy do rossmana z a zł - to pani będzie sobie mogła wybrać puder :)
Obrazek
lubię

Re: Szlachetna Paczka 2013

Post autor: lubię »

Kredek nie kupowałam, jakieś inne ci się zaplątały :lol: To coś to pasta do zębów i płyn w jednym :102: Chustka to też komin, z fajnym futerkiem w środku - moim dzieciom też takie kupiłam :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”