Gajka,Naewia i Milady - trzy najlepsze darth cavie

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12509
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Gajka i Naewia - dwie najlepsze wiedźminki//darth cavie

Post autor: Cynthia »

No jak popcorning jest to spoko :ok:
Awatar użytkownika
Pandorzaste
Posty: 419
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:54
Miejscowość: Kolbudy
Kontakt:

Re: Gajka i Naewia - dwie najlepsze wiedźminki//darth cavie

Post autor: Pandorzaste »

No i dalej, po kolankowaniu damy, zmęczone też po dniu pełnym wrażeń, choć chyba bardziej dla mnie niż dla panienek.

Zaraz napiszę, co mi za cyrk odstawiły!

Obrazek

Obrazek

Otóż żarłacz biały, Naewia rozbójnik (nawet fryzurkę ma na punka), gdy tylko wyszłam do łazienki, zwiała z wybiegu. Przewróciła pudełko, na szczęście nie robiąc krzywdy sobie ani Gajce i nawiała. Wracam, patrzę, Gajka siedzi grzecznie w kapciochu i gada, ale białej kulki nigdzie nie ma. Popłoch i zawał. Przeszukałam pokój kilka razy, przerwałam biednej Cynthii (pozdrawiam!) przygotowania do wyjścia, ale w końcu znalazłam paskudę. Znalazła jedno z bardziej niedostępnych miejsc w pokoju i uznała je za świetną norkę. Wyciągnąć jak jej nie miałam, bo bym musiała łóżko rozbierać. Pomóc mi kto nie miał, bo praca. Ileż ja się strachu najadłam próbując wywabić Naewię z dziury! Chciałam ją wyciągnąć na ulubione liście kalarepki, ale jest szybsza od mnie, więc porwała wszystkie liście jakie miałam i dalejże do dziury :glowawmur: ! Gdyby nie Gajka, to bym jej chyba nigdy nie wyciągnęła. Bo mała stęskniła się za koleżanką i jak zaczęła nawoływać, coraz głośniej i głośniej po samotnej godzinie w klatce, to się Naewia zainteresowała i wylazła z dziury :yahoo: . Dziurę szybko zatkałam i złapałam uciekiniera.
A specjalne podziękowania należą się jeszcze Lilith88 - dzięki niej pannice coraz lepiej się dogadują. Teraz mogą mieć już znowu kapcioszki w klatce i już się o nie nie tłuką :jupi: !
Ogólnie nie zamieniłabym tych rozbójników kochanych na żadne inne :love: .
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10005
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Gajka i Naewia - dwie najlepsze wiedźminki//darth cavie

Post autor: Dzima »

Śliczne :love: co do łączenia to wyciągnij wszystko z klatki tj wszelkie schronienia, żeby nie miały się o co kłócić. Możesz im wstawić z powrotem jeśli ustalą hierarchię.
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Pandorzaste
Posty: 419
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:54
Miejscowość: Kolbudy
Kontakt:

Re: Gajka i Naewia - dwie najlepsze wiedźminki//darth cavie

Post autor: Pandorzaste »

Już miały gołą klatkę, ale teraz jest spokojniej. Naewi wciąż się czasem zdarzy małą pogonić, ale coraz rzadziej, mała też stresa już takiego nie ma. Zaczynają się całkiem dogadywać. Jak znowu im się pogorszy (oby nie!), to znowu je przetrzymam w pustej klatce.
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gajka i Naewia - dwie najlepsze wiedźminki//darth cavie

Post autor: Lilith88 »

Cieszę się że pomogłam :) trzymam kciuki za panny żeby już było tylko lepiej :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
Pandorzaste
Posty: 419
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:54
Miejscowość: Kolbudy
Kontakt:

Re: Gajka i Naewia - dwie najlepsze wiedźminki//darth cavie

Post autor: Pandorzaste »

Odkurzacz powoduje, że siedzą razem w jednej norce zupełnie się nie kłócąc. Odkurzacz łączy świnki :lol: .
Raftylka

Re: Gajka i Naewia - dwie najlepsze wiedźminki//darth cavie

Post autor: Raftylka »

Ja wylaczam odkurzacz i jedna druga gryzie w zadek żeby spadała
Awatar użytkownika
Pandorzaste
Posty: 419
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:54
Miejscowość: Kolbudy
Kontakt:

Re: Gajka i Naewia - dwie najlepsze wiedźminki//darth cavie

Post autor: Pandorzaste »

Jeść czy nie jeść, oto jest pytanie!

Obrazek

Generalnie radzą sobie coraz lepiej - również z dogadywaniem się. Gaja namawia też Naewię do bycia bardziej rozmowną świnką, na początku sądziliśmy wręcz, że jest niema. Przekochane są obie, teraz brykają po wybiegu.
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12509
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Gajka i Naewia - dwie najlepsze wiedźminki//darth cavie

Post autor: Cynthia »

Cieszymy się, ze się poprawia :ok: :jupi:

Naewia masz zakaz przysparzania Dużym zawału serca poprzez wpychanie się w miejsca nieprzeznaczone dla świnki, smarkaczu :angry:
Awatar użytkownika
Pandorzaste
Posty: 419
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:54
Miejscowość: Kolbudy
Kontakt:

Re: Gajka i Naewia - dwie najlepsze wiedźminki//darth cavie

Post autor: Pandorzaste »

Boshbosh, ależ one są bezbłędne! Tym razem ze względu na mrozy najlepszym kapicochem ever został kaloryfer. Pietruszka rządzi - nigdy nie zdążę im zrobić zdjęcia, bo za szybko ją jedzą XD. A także Gaja ma nową miłość. Papier! Próbowała wspinać się do doniczki na wybiegu, bo w środku była karteczka, zaczęła też zjadać zeszyt. Pilnujemy, żeby jednak nie zostawała tak dosłownym molem książkowym :lol: .

Obrazek
Nie chcę mówić, że jest zimno, ale to najlepszy kapcioch ever...!

Obrazek

Obrazek
Kończymy ziółka. Z nas też są niezłe ziółka!

Obrazek
Na pewno znajdę mój ulubiony kawałek!

Obrazek
Gajka: ...gdzieś tam jest...! Naewia: OGÓREK!

Obrazek
Wiedziałam :love:

Obrazek
Marchewka też nie jest zła!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”