Półka z paneli do klatki

czyli jak własnoręcznie zrobić hamak, domek, półkę itp.

Moderator: Pulpecja

Awatar użytkownika
Skiti
Posty: 1132
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:14
Miejscowość: Grudziądz
Lokalizacja: Grudziądz (kuj-pom)
Kontakt:

Re: Półka z paneli do klatki

Post autor: Skiti »

Jak masz półkę bardzo nisko to nic się śwince nie stanie. Ja swoje półki mam na wysokości kuwety.
ProsiaczkoLub

Re: Półka z paneli do klatki

Post autor: ProsiaczkoLub »

ja właśnie mam jedną na szerkość na wyskokości kuwetki, a teraz chcę wyżej dorobić na długość.

Też myślę o jakiejś siatce- ewentualnie o płotku z patyczków po lodach :mrgreen:
Ania

Re: Półka z paneli do klatki

Post autor: Ania »

twojawiernafanka pisze:Tektura nie jest zbyt dobrym pomysłem - większość świnek sika na półki, więc szybko zacznie się niszczyć, a kiedyś w końcu może się pod zwierzakami zarwać.
Dlatego była tylko na tymczasem, obklejona dwoma warstwami szerokiej taśmy
klauder88

Re: Półka z paneli do klatki

Post autor: klauder88 »

Ja mam zrobioną półkę z paneli, aktualnie dużą z dwóch. Panele na długość wystają nieco z klatki, ponieważ położone "kocyki" na końcach przymocowuje gumkami recepturkami, zeby sie nic nie ruszało :)

P.S. Proszę kogoś o porade w sprawie wstawiania zdjęć, bo chciałabym Wam pokazać jak to wygląda :102:
MojProsiaczekTolek

Re: Półka z paneli do klatki

Post autor: MojProsiaczekTolek »

P.S. Proszę kogoś o porade w sprawie wstawiania zdjęć, bo chciałabym Wam pokazać jak to wygląda :102:
Musisz mieć zdjęcie w kodzie URL :)
klauder88

Re: Półka z paneli do klatki

Post autor: klauder88 »

Za świnką widać kawałek gumki recepturki... Oczywiscie swinki nie maja dostepu do gumek, ponieważ panela jest dłuższa i gumka jest poza klatką.
Obrazek
kasia1

Re: Półka z paneli do klatki

Post autor: kasia1 »

Chcę zamontować półkę w klatce moich świnek, ale jak ją zamontować,założyć ? Po prostu położyć między kratki ? Już mam panele, ponieważ mój tata przypadkiem znalazł w domu taką półkę :102:
EveryDay

Może być taka półka?

Post autor: EveryDay »

Czy może być półka zamiast domku? Ma wymiary 50x30cm, a kładka 26x15cm. :świnka1:
Taka sama jak ta:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd3 ... 27593.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3b4 ... 537d0.html
MojProsiaczekTolek

Re: Może być taka półka?

Post autor: MojProsiaczekTolek »

Jak najbardziej ! Musisz jednak pamiętać, by powiesić ją na odpowiedniej wysokości, by prosiaczek przez przypadek się nie zaklinował :love:
Majka745

Re: Półka z paneli do klatki

Post autor: Majka745 »

Fajne półki i wydaje mi się, że ta metalowa drabinka na kładce, to z paśnika, tego co dodają do tych dużych klatek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”