Frezja -już w DS u Edyta 7709

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

edyta7709

Re: Frezja -szukamy transportu do Gdańska

Post autor: edyta7709 »

dobrze jak uważasz, ja nie widzalam transprtera na zywo i nie wiem jakie ma faktyczne rozmiary, potrzebny jest do przewożenia prosiaczków do weterynarza i nie tylko wiec 3 baby spoko znajda swoje miejsce i super. A jak w sródku- miekki jest? juz sie nie moge mojej malutkiej doczekac :meeting:
Roksi147

Re: Frezja -szukamy transportu do Gdańska

Post autor: Roksi147 »

Ogólnie to materiał ortalion w środku gąbka. Dodatkowo w środku ma wkładkę miękką.
edyta7709

Re: Frezja -szukamy transportu do Gdańska

Post autor: edyta7709 »

Ale , ale widze ze jakies widoki transprtowe sie pojawily dla mojej Frezuni :love: byla bym wdzieczna :please:
edyta7709

Re: Frezja -szukamy transportu do Gdańska

Post autor: edyta7709 »

co tam u mojej kruszynki :?: :buzki:
Roksi147

Re: Frezja -szukamy transportu do Gdańska

Post autor: Roksi147 »

Ma się bardzo dobrze,ciągle kombinuje gdzie się schować.Ostatnio znalazła nową miejscówkę pod legowiskiem,a dziewczyny skaczą po niej równo.Frezja jest bardzo nieśmiała,ale dziewczyna się wyrobi.
edyta7709

Re: Frezja -szukamy transportu do Gdańska

Post autor: edyta7709 »

a jak u niej z wyciąganiem z klatki? pytam bo Dorcia zamiera przy glaskaniu i mozna ją spokojnie wziąsc a Pusie trzeba poganiac po kaltce bo zwiewa w panice ale jak juz jest na kolankach to sie rozpłaszcza i gada hehe :D ciekawi mnie jak to jest z Frezją :102:
Roksi147

Re: Frezja -szukamy transportu do Gdańska

Post autor: Roksi147 »

Z Frezją problemu nie ma,ale trzeba ostrożnie i delikatnie,bo jest płochliwa.Ja najczęściej ją wyciągam z norką i jest po problemie.
edyta7709

Re: Frezja -szukamy transportu do Gdańska

Post autor: edyta7709 »

wiadomo cos juz o transporcie?
Roksi147

Re: Frezja -szukamy transportu do Gdańska

Post autor: Roksi147 »

Jeszcze nie ,ale dopadnę Megson na tel. :102:
edyta7709

Re: Frezja -szukamy transportu do Gdańska

Post autor: edyta7709 »

Witam jak tam moja malenka sie ma? juz jutro ją przytule :102: ale mam nerwa i jestem szczesliwa zarazem i doczekac sie juz jej ni moge :yahoo:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”