Re:Psotka za TM ;( /Chomiś i Brunia

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
AnitaEwelina

Re: Re:Psotka i malutka Norka,...... Abbuś za TM 02.03 [*]

Post autor: AnitaEwelina »

Strasznie nam przykro :pocieszacz:
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15289
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Re:Psotka i malutka Norka,...... Abbuś za TM 02.03 [*]

Post autor: sosnowa »

Tego samego dnia podejmowaliśmy tą samą decyzję..... Moja Grawisia też umarła 2 marca. bardzo współczuję, naprawdę. Naprawdę współ-czuję to samo. Nasze stado też ciche i przygnębione. Trzymajcie się kochani.
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7493
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Re:Psotka i malutka Norka,...... Abbuś za TM 02.03 [*]

Post autor: dortezka »

strasznie mi przykro.. tak już jest, może być ich nawet 10 w klatce a odejście 1 jest widoczne.. bo każda ma inny charakter i każda robiła coś, czego po jej odejściu nagle nam brak..
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
Chmurek
Posty: 291
Rejestracja: 02 sty 2015, 19:11
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Re:Psotka i malutka Norka,...... Abbuś za TM 02.03 [*]

Post autor: Chmurek »

Hej hej hej ;)
Ponieważ u mnie nie ma że jest nudno dzisiaj z moim pannicami byłyśmy u weta. Zauważyłam u Psoty łuszczenie skóry za uszami w wzmożone drapanie. Do kompletu wzięłam młodą bo jak coś jest na rzeczy to na pewno drugie prosie też chore ...

ale ja nie o tym ...

Psota wyślizgnęła się dzisiaj z rąk na stole u weta i postanowiła oddać skok w dół.... wszystkich w gabinecie zamurowało... proś w szoku wybiegł gabinetu i hasał w najlepsze po poczekalni aż go złapano.

Mi serce stanęło, świniowi pewnie też. Obserwujemy się czy nic się nie stało. Na razie oba prośki mają focha przez duże F że śmiałam je zabrać w tak okropne miejsce.

A oprócz tego mała norka (już nie taka mała bo 695g!) zostanie chyba ochrzczona Krzykaczem lub Wrzaskunem. Pisk jaki wydaje gdy jej się coś nie podpoba (a nie podoba jej się wiele rzeczy) jest niewyobrażalny.
Psotka i Chomiś - moje prośki --> http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4674 : )
katiusha

Re: Re:Psotka i malutka Norka,...... Abbuś za TM 02.03 [*]

Post autor: katiusha »

Kaskaderka.. :levitation: :fingerscrossed:
Chmurek
Posty: 291
Rejestracja: 02 sty 2015, 19:11
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Re:Psotka i malutka Norka,...... Abbuś za TM 02.03 [*]

Post autor: Chmurek »

katiusha pisze:Kaskaderka.. :levitation: :fingerscrossed:
to równie dobrze mogłaby być ostatnia rzecz w świńskim życiu prosiaka.

Na szczęście wygląda na to że wszystko dobrze się skończyło. Pani doktor w gabinecie stwierdziła że proś ma tłuszczową poduszkę amortyzującą ;)
Psotka i Chomiś - moje prośki --> http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4674 : )
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Re:Psotka i malutka Norka,...... Abbuś za TM 02.03 [*]

Post autor: Kropcia »

Ładna historia.... Dobrze, że z hapoy endem. :fingerscrossed: żeby w przyszłości nic nie wylazło z tego skoku.
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
dominika45

Re: Re:Psotka i malutka Norka,...... Abbuś za TM 02.03 [*]

Post autor: dominika45 »

A to skoczek!! tez trzymamy :fingerscrossed: aby nic z tego nie wynikło - dobrze, ze "poduszka " zdążyła urosnąć.. ;)
AnitaEwelina

Re: Re:Psotka i malutka Norka,...... Abbuś za TM 02.03 [*]

Post autor: AnitaEwelina »

Ja musze bardzo uważać na Brzoze... ona podczas ważenia też chciała dac dyla... Beza zawsze stoi sztywno dlatego to była dla mnie nowość. Jak widac kaskaderek nie brakuje... :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”