MAUNA KEA i TAMBORA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

wilczurka

Re: MAUNA LOA i MAUNA KEA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: wilczurka »

Co tam u dziewczynek? :)
patrycja

Re: MAUNA LOA i MAUNA KEA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: patrycja »

Dziewczyny piękne - rzeczywiście :love:!
@Wilczurka - :fingerscrossed: ;)
wilczurka

Re: MAUNA LOA i MAUNA KEA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: wilczurka »

Jest szansa że mama się zgodzi na dziewuszki muszę się uczyć i poprawić pewne oceny :102: a jak to zrobię to nie będzie miała wyjścia Obrazek

mod. sempreverde
wilczurka

Re: MAUNA LOA i MAUNA KEA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: wilczurka »

dziewczynki mają już około 34dni :D
Chocolate Monster

Re: MAUNA LOA i MAUNA KEA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: Chocolate Monster »

Kati?Fani czekają
wilczurka

Re: MAUNA LOA i MAUNA KEA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: wilczurka »

No właśnie 8-)
wilczurka

Re: MAUNA LOA i MAUNA KEA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: wilczurka »

41 dni :D dziewczynki już takie duże :) za około max 1 miesiąc dostanę od mamy odpowiedź (i to będzie tak) za swoje pieniądze zaczynam kupować rzeczy na razie 1.to karma czyli cavia complete za 19zł uzbieram i kupie następnie ziółka i sianko,potem hamaczek i klatka 120cm :102: Innych świnek nie chce i wyjścia innego nie widzę :D oby dziewczynki poczekały troszkę na mnie bo i tak nie odpuszczę :102:

mod. sempreverde
wilczurka

Re: MAUNA LOA i MAUNA KEA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: wilczurka »

Usłyszałam!Usłyszałam ostatnio od mamy tak jakby tak i przekonała się do świnek i dostała ode mnie porcję info o świnkach (wydrukowałam wszystkie informacje na stronie spśm + me gadanie) powiedziała że jak trochę się polepszy nasza sytuacja finansowa to ok :D to długo nie potrwa ale nwm czy już w takim przypadku można je zarezerwować (jak kupie wszystkie rzeczy dla świnek dopiero pomyślimy nad WPA z mamą) ale można to uznać za zgodę :102: oby się udało i mama się nie rozmyśliła :fingerscrossed: Mogę poprosić o nowe fotki?

mod. sempreverde
wilczurka

Re: MAUNA LOA i MAUNA KEA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: wilczurka »

Co się stało?Co u dziewczynek Kati doczekać się tak nie mogę że zaglądanie tu ok.20razy dziennie to przyzwyczajenie :) Kiedy będzie ta sesyjka?I czy odkarmione i wyleczone już?Jak nie to za ile mniej więcej mogą być do adopcji?

mod. sempreverde
Joanka
Moderator globalny
Posty: 3559
Rejestracja: 25 kwie 2014, 21:21
Miejscowość: okolice Torunia
Kontakt:

Re: MAUNA LOA i MAUNA KEA-wulkaniczne dziewczynki[Bydgoszcz]

Post autor: Joanka »

Wszyscy w stowarzyszeniu działa w wolnym czasie. Każdy ma pracę, naukę, dom, dzieci itp. Kasi się pewne rzeczy nałożyły w pracy, stąd ta cisza.
DS:Dora i Biolchem oraz Boguś[*]Tedi,Abi,Stefan,Filemon,Bonifacy,Tofik,Prosiaczek,Rabarbar[/color]
DT: Radosława, Fimbria
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”