Gdańskie Morświny x3

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
Tu-Tu

Re: Malibu i Tequilla- moje alkoholowe prosięta :)

Post autor: Tu-Tu »

Puffy? :love: Kciukam :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1225
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Malibu i Tequilla- moje alkoholowe prosięta :)

Post autor: Bulletproof »

Dawno nic nie pisałam, jakoś nie jestem stworzona do pisania o sobie, wolę czytać o innych ;)
Dziewczynki dopiero wróciły z wakacji, były na tydzień u koleżanki (bieganie po trawce, pasienie i rozpieszczanie :102: ) i okazało się że koleżanka dawała im stale karmę (Cavia Complete) do miski i zużyła w ciągu (!) tygodnia całą paczkę... Więc tak jak myślałam Tequilla jest okrąglutka, a Buńka najedzona ale jakaś taka chudzinka nadal :?
Zawsze była chudsza w pasie i ogólnie taka drobniutka ale teraz widać już sporą różnicę.. Do zabaw są bardzo skore, głośne jak zawsze, popcornikują jak wstaję rano do nich i ogólnie chore na pewno nie są xd Ale teraz przeszły na stricte dietę, w klatce tylko sianko i wodne warzywka, a Malibu dokarmiam na kolankach :cry:
Pysiolek się cieszy, nareszcie może jeść w spokoju c;

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1225
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥

Post autor: Bulletproof »

Po miesiącu użeraniu się z hodowcą, próbami odebrania malutkiej świnki z Warszawy, szukania transportu i stawaniu na głowie żeby texelka trafiła do mnie, stał się cud :D Pewna para z Gdańska akurat wracała z Warszawy i przewieźli świnkę całą i zdrową :love:

Na miejscu bardzo się zdziwiłam, że takie małe dzieciątko zamiast siedzieć w rogu kartonu i drżeć ze strachu, to bardzo śmiało podeszła do ręki, stanęła na tylnych łapkach i przyglądała mi się tymi pięknymi oczkami :o
Ma takie niesamowite oczy, pod różnym światłem ma inny kolor. Niby "dark eye", a czasem wygląda na rubinowe, a czasem na niebieskie :)

Teraz tylko wyjaśnić z tą kobietą dlaczego koniec końców nie wysłała mi rodowodu... Szkoda gadać o takiej hodowli :glowawmur:

Na koniec trochę słodkości i pierwsze zapoznanie z Karmelem:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
loriain

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥

Post autor: loriain »

No w końcu :jupi:
Boziu jaka ona jest piękna :love: i te oczyska :love:
Powodzenia w łączeniu :fingerscrossed:
Pikabu

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥

Post autor: Pikabu »

Ech, trzymam kciuki aby szybłko dotarł do Ciebie rodowód. I aby połączenie poszło dobrze. No bo mała co tu wiele ukrywać jest przepiekna. Oby tylko nie okazała sie małym brudaskiem, brudzącym futerko. Ja chyba nie mogłabym mieć białej bo, gdybym dała buraczka i bym znalazła ubrudzoną to bym zaczęła panikować :P
Chocolate Monster

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥

Post autor: Chocolate Monster »

Ale śliczna owieczka :love: Teraz trzeba imię wymyślić :102: Może Whisky? :lol:
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1225
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥

Post autor: Bulletproof »

Oo właśnie chciałam pisać, że szukam pomysłu na imię, Hodowlane "Frozen" chyba niezbyt pasuje :102: Whisky mi się podoba, tematycznie :D
Ogólnie to jakoś nie umiem jej wyczuć. Myślałam, że skoro w tamtej hodowli inne ją dominowały mocno, to teraz będzie siedzieć ciągle w norce, przestraszona, a ona siedzi sobie na środku klatki, tyłem do wszystkiego. Odwróci się tylko na jakiś dźwięk, pójdzie sobie coś zjeść i tyle. I siedzi.
W nocy chyba spała w norce, bo bobki są. Ale boję się, że poidła nie umie używać... :?
loriain

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥

Post autor: loriain »

Daj jej czas, może ona tak reaguje na stres. Może prostu tęskni i się boi bo jest sama?
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1225
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥

Post autor: Bulletproof »

Może i tak.. wszystkie 3 się widzą, tamte ją ignorują kompletnie, ona tylko poniucha i też zainteresowana nie jest. Na rączki daje się wziąć, mruczy przy głaskaniu, ale jakaś taka bez życia kompletnie jest :?
loriain

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥

Post autor: loriain »

Jeżeli je i bobczy to nie jest źle. Zobaczysz jak będzie się zachowywać jak je połączysz. Trzymam :fingerscrossed:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”