Wesołe stadko na 16 łapkach i 4 kopytkach

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Pikabu

Re: Dziewczynki: czyli Toffi, Linoskoczka i Cichotka

Post autor: Pikabu »

Dziewczyny całą noc wariowały, nowe lokum im pasuje. Któraś z dam w nocy nabobczyła w tuneliku... zaraz siadam do maszyny bo coś czuje, że potrzebujemy mieć mebelki na zmianę. Jak na razie kłopot sprawia mi otwieranie i zamykanie klatki. Ale za każdym razem jest lepiej, wszystko się pewno musi wyrobić jeszcze. Dziś miałam plan je pofocić ... i padła mi bateria w aparacie, nie wiem gdzie mam ładowarkę :/

Więc wrzucam to co zdąrzyłam zrobić

Cichotka w tuneliku
Obrazek
I Toffi jak zwykle ostrości się złapać nie da, bo Toffi jest wszędzie.
Obrazek
loriain

Re: Dziewczynki: czyli Toffi, Linoskoczka i Cichotka

Post autor: loriain »

Nabobczenie to jest nic, wytrzepac można :lol: moje siuraja tam gdzie leżą wiec tego :?
Pikabu

Re: Dziewczynki: czyli Toffi, Linoskoczka i Cichotka

Post autor: Pikabu »

Nie, moje to tylko bobczą w sposób niekontrolowany. Muszę im chyba kuwetkę wstawić w nowym lokum bo już mają róg do sikania. Damluki małe :P A ja dziś puchnę z dumy, byliśmy dziś na wsi na bazarze. Nagle mój chłop mówi "Spójrz jaka ładna pietruszka, świnkom kupmy trochę" :D I kupilismy śliczną pietruchę z ogródka dla dziewczynek :D
loriain

Re: Dziewczynki: czyli Toffi, Linoskoczka i Cichotka

Post autor: loriain »

O to jest też oficjalnie zaswiniony :102:
Pikabu

Re: Dziewczynki: czyli Toffi, Linoskoczka i Cichotka

Post autor: Pikabu »

Chyba tak :102: Miliśmy dziś ubaw z Toffi, ja szyje domki, tuneliki... a ona śpi gdzie?! W misce! I jeszcze jaki był foch, że przerwałam drzemkę robiąc zdjęcie.
Obrazek
loriain

Re: Dziewczynki: czyli Toffi, Linoskoczka i Cichotka

Post autor: loriain »

Hahaha ale sobie miejsce znalazła :laugh: powiedz mi jak dajesz rade z czyszczeniem drybedu przy ich długich włosach? Zastanawiam się czy na zimę moim niesprezentowac ale obawiam się siana i włosów :shock:
Pikabu

Re: Dziewczynki: czyli Toffi, Linoskoczka i Cichotka

Post autor: Pikabu »

Jeszcze tego nie wiem, to dopiero ich trzeci dzień na drybedzie. Ale są tak szczęśliwe, że jestem gotowa się poświęcić. i obiecuje zdać relacje jak z czyszczeniem. Z sianem tragedii nie ma. Zwykłą zmiotką schodzi (i bobki też) ;)
loriain

Re: Dziewczynki: czyli Toffi, Linoskoczka i Cichotka

Post autor: loriain »

A masz pasnik czy rzucasz tak na podłogę?
To czekam na relacje bo waham się czy będę mieć cierpliwość żeby to czyścić ;)
Awatar użytkownika
Asita
Posty: 9429
Rejestracja: 18 lut 2015, 18:11
Miejscowość: Sopot
Kontakt:

Re: Dziewczynki: czyli Toffi, Linoskoczka i Cichotka

Post autor: Asita »

W tej misce to super :laugh:
Moje myszaki http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4152
Żurek i Alfredzik na zawsze pozostaną z nami
Pikabu

Re: Dziewczynki: czyli Toffi, Linoskoczka i Cichotka

Post autor: Pikabu »

loriain-Mam paśnik materiałowy i do niego wkładam, dziewczyny są w miarę porządne i nie rozwlekają sianka po klatce. Na dniach uszyje im jeszcze drugi, i będą miały dwa. Mam plan na kącik "jadalny" i kącik z meblkami itp.

Asita- :laugh: i ona tak nadal śpi... jest mega foch jak chce zabrać miskę, zostałam obpiszczana jakbym co najmniej starała się ją umyć....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”