Ibbie ,samiczka do adopcji Kraków nieaktualne

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

goika
Posty: 46
Rejestracja: 12 paź 2013, 18:50
Miejscowość: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Ibbie ,samiczka do adopcji Kraków

Post autor: goika »

Tusia bardzo zadowolona z obecnosci nowej kolezanki :) przysypiala juz przytulona do Tosi, gruchały wspolnie, super razem wygladaja i mam nadzieje ze sie zaprzyjaznia, bo Tosia (Ibbie) jest przecudowna, nie rozumiem jak taką słodką zwierzynkę można wyrzucić :/
STYCZKA

Re: Ibbie ,samiczka do adopcji Kraków

Post autor: STYCZKA »

Jak cudownie jest czytać takie posty. Nie ma jak szczęśliwe zakończenie. Wszystkiego dobrego dla Ibbie i jej nowego domku :buzki:
commer

Re: Ibbie ,samiczka do adopcji Kraków

Post autor: commer »

Noc przeszła w miarę spokojnie... na rajdach po całej klatce, ale głównie Tusi ;) Nadskakuje, prowokuje do zabawy Tosię ;)

Teraz wspólnie jedzą warzywa z miski, więc wygląda że adopcja przebiegła wyjątkowo spokojnie :D W końcu adopcję podpisała także Tusia obgryzając jeden egzemplarz umowy ;p

Oby tak dalej ;)
Awatar użytkownika
Tośka
Posty: 372
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:26
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

Re: Ibbie ,samiczka do adopcji Kraków

Post autor: Tośka »

Bardzo się cieszę :-) A oczywiście nadgryziona umowa powędruje do archiwum ;-)
" Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tyl­ko dla­tego że są nieme dla je­go tępej percepcji. "
goika
Posty: 46
Rejestracja: 12 paź 2013, 18:50
Miejscowość: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Ibbie ,samiczka do adopcji Kraków

Post autor: goika »

Nawet jesli Tusia nie zaakceptowalaby Tosi, to i tak bym jej nie oddała - mieszkalaby sobie w osobnej klatce, bo jest tak słodka, że juz nigdzie nie bedzie podróżować! ;) Kapitalny przytulasek. Moja ci ona, nikomu nie oddam!! ;) :love:
Iris

Re: Ibbie ,samiczka do adopcji Kraków

Post autor: Iris »

Super! Miło czytać, że Ibbie już w nowym domu, kibicowałam tej biednej śwince mocno :)
Awatar użytkownika
Tośka
Posty: 372
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:26
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

Re: Ibbie ,samiczka do adopcji Kraków

Post autor: Tośka »

Ale ona nie była biedna. U mnie była szczęśliwa :-)
" Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tyl­ko dla­tego że są nieme dla je­go tępej percepcji. "
Iris

Re: Ibbie ,samiczka do adopcji Kraków

Post autor: Iris »

Biedna była zanim trafiła w Wasze ręce ;)
Awatar użytkownika
Tośka
Posty: 372
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:26
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

Re: Ibbie ,samiczka do adopcji Kraków

Post autor: Tośka »

Powiem Wam ,że tesknie za jej stopkami wystającymi z norki. Wtedy zawsze było wiadomo,że Ibbie jest w norce. Moja kochana :love:
" Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tyl­ko dla­tego że są nieme dla je­go tępej percepcji. "
goika
Posty: 46
Rejestracja: 12 paź 2013, 18:50
Miejscowość: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Ibbie ,samiczka do adopcji Kraków nieaktualne

Post autor: goika »

Zawsze możesz wpaść odwiedzić nasze świninki i nas ;) Zobaczysz jak sie swietnie dogaduja i jak fruwaja trociny, gdy sie bawia. Dzis rano spały sobie razem na balkoniku. Słodziaki :love: Tosia to nie tylko łapki ma super, ale taka milusia jest jak ją glaszcze, że przestać nie moge ;D Ale łapki i ryjeczki to jest to, co w swinkach jest najbardziej ekstraśne :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”