Bimber już w nowym domku!

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

emgie

Re: Mała Bimber szuka domu (Szczecinek, Zach.-pom.) - rezerw

Post autor: emgie »

Mam nadzieję, że szybko sie z tym uporamy. I że moje dziewczyny sie nie zaraziły, bo co prawda nie "zapoznawały się" ale widywały sie przez kraty no i że ja nic nie przeniosłam z małej na pozostałe.
emgie

Re: Mała Bimber szuka domu (Szczecinek, Zach.-pom.) - rezerw

Post autor: emgie »

Mam wrażenie, że mała rośnie w oczach i z dnia na dzień jest coraz większa. Świerzbowy strup już się zagoił, został tylko w tym miejscu mały łysy placek. Ale niestety póki co nie zauważyłam, żeby była jakaś poprawa z grzybkiem. Bimber jest też po drugiej dawce Insectinu i wydaje mi się, że wszołów już jest nieco mniej.
A póki co mała olewa legowisko i woli wylegiwać się na stercie siana
Obrazek
Obrazek
emgie

Re: Mała Bimber szuka domu (Szczecinek, Zach.-pom.) - rezerw

Post autor: emgie »

Cóż... mała już nie jest wcale taka mała i powoli zmienia się w rozbrykaną nastolatkę.
Dziś sesja z ogórem w roli głównej
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Megson

Re: Mała Bimber szuka domu (Szczecinek, Zach.-pom.) - rezerw

Post autor: Megson »

Jak tam postęp w adopcji Bimber? :love:
Awatar użytkownika
Mysz
Posty: 2072
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:20
Miejscowość: Mrągowo
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Kontakt:

Re: Mała Bimber szuka domu (Szczecinek, Zach.-pom.) - rezerw

Post autor: Mysz »

O ile się nie mylę,malutka jedzie do DS 17-go września. :D
emgie

Re: Mała Bimber szuka domu (Szczecinek, Zach.-pom.) - rezerw

Post autor: emgie »

Panna jednak dalej rezyduje u mnie. Na kilka dni przed odbiorem się podziębiła i zaczęła strasznie kichać i nowy domek nie chciał ryzykować tak długiej podróży. Czekamy na inny termin. Dalej też walczymy z grzybem, Bimber powoli zaczyna gubić futro z chorej skóry więc już jest lepiej, bo przez długi czas zamiast poprawy to grzyb sie dalej rozrastał...
A póki co mała Bimber już nie jest wcale a wcale mała i dzielnie goni gabarytami moje panny.

Dziś "szybka" mini sesja podczas sprzątania - tzn ja harowałam a panienka nadzorowała i sprawdzała, czy nic potrzebnego jej z klatki nie wyrzucam...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
jborooowa
Posty: 15
Rejestracja: 29 lip 2013, 13:53
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

Re: Mała Bimber szuka domu (Szczecinek, Zach.-pom.) - rezerw

Post autor: jborooowa »

Moja Niunia<3 już niebawem Cie zabiorę do domku, wszystko na Nią już czeka, a kapciochy od Pastuszek<3 niebawem bede rozklada po caaaaalym pokoju^^
emgie

Re: Mała Bimber szuka domu (Szczecinek, Zach.-pom.) - rezerw

Post autor: emgie »

ja już jej mówię, że przyjedzie taka jedna z takim drugim i ją wywiozą na drugi koniec Polski do krainy kapciochów, więc ma się ogarnąć i szybko zdrowieć :)
Ale panienka tak obrotna, że wszystkie kapciochy w pięć minut zdąży zwiedzić!
emgie

Re: Mała Bimber szuka domu (Szczecinek, Zach.-pom.) - rezerw

Post autor: emgie »

Dawno nie aktualizowałam wątku, ale też żadnych zmian na razie nie było. Dalej czekamy na pozytywne zakończenie adopcji :)
Panna zdrowieje, długo walczyłyśmy z potwornie upierdliwą grzybicą, ale już jest lepiej. Mam nadzieję, że już wkrótce zgubi resztki chorej skóry i zacznie jej wyrastać nowe futerko. Bimbrucha pojedzie do nowego domku juz w listopadzie, tylko jeszcze musimy ustalić z DS dokładny termin spotkania :jupi:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”