Jagoda i Pestka - dziewuchy idealne.

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Jagoda i Pestka - dziewuchy idealne.

Post autor: Aussie. »

Obrazek

- imię świnki - Pestka
- wiek - około 9 msc
- płeć świnki - samiczka
- adopcyjny numerek świnki - 2623
- miejscowość w której przebywa zwierzę oraz u kogo - Olsztynek; Aussie
- historia zwierzęcia, przebyte choroby - samiczka wraz z Jagodą oddana przez chłopca z Białegostoku, w trakcie leczenia zapalenia ucha.
- informacje dotyczące diety - lubi CN ale woli świeżynki, najszybciej znika wszystko co zielone, lubi paprykę czerwoną, nie przepada za cukinią, pomidorami - ciągle uczą się nowych smaków.
- stan adopcji - ADOPCJA WSTRZMANA
- wszelkie dodatkowe informacje dotyczące adopcji zwierzęcia - do adopcji z Jagodą
- kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę - pw
- informacja o tym kto wydał zgodę na założenie wątku - Joanka

_________________________________________________________________________________

Obrazek

- imię świnki - Jagoda
- wiek - około 9 msc
- płeć świnki - samiczka
- adopcyjny numerek świnki - 2624
- miejscowość w której przebywa zwierzę oraz u kogo - Olsztynek; Aussie
- historia zwierzęcia, przebyte choroby - samiczka wraz z Pestką oddana przez chłopca z Białegostoku, zdrowa.
- informacje dotyczące diety - lubi CN ale woli świeżynki, najszybciej znika wszystko co zielone, lubi paprykę czerwoną, nie przepada za cukinią, pomidorami - ciągle uczą się nowych smaków.
- stan adopcji - ADOPCJA WSTRZYMANA
- wszelkie dodatkowe informacje dotyczące adopcji zwierzęcia - do adopcji z Pestką
- kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę - pw
- informacja o tym kto wydał zgodę na założenie wątku - Joanka

Obrazek

Pestka i Jagoda to dwie przeurocze, bardzo kontaktowe świnki, nie boją się ręki, nie boją się ludzi, hałasu, psów, kotów ani innych świnek :love: . Zostały bez konkretnie znanego nam powodu oddane przez chłopca z pod Białegostoku. Były tam trzymane na gazetach przysypanych słomą. Do jedzenia dostawały głownie ziarno :roll: . Przez niedopasowaną dietę mają znaczne niedobory witamin, szybko nadgonimy to odpowiednią dietą ponieważ dziewczynom bardzo dopisuje apetyt. Ze względu na "dietę" jaką miały dopiero uczą się nowych, prawdziwie świńskich smaków. Przekonały się już do selera, buraka, marchwi, koperku, pietruszki wszelkiej zielenizny chociaż od rukoli znacznie wolą roszponkę, jako pierwsza znika z michy :102: . Bardzo lubią sianko i ziółka HerbalPets. Nie ma przeciwwskazań do przyłączenia dziewczynek do innych świnek lub do jakiejś samotnej Panienki, są między sobą wyjątkowo zgodne - zupełnie nie jak świnki morskie :pray: .

Panny do adopcji mogą wyjść po zakończeniu leczenia Pestki - w połowie lutego. Ze względu na delikatną psychikę i ufność Pesteczki będę nad wyraz rozważnie dobierać dom stały :).

Będę starała się aktualizować wątek na bieżąco <3.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 mar 2016, 17:16 przez Aussie., łącznie zmieniany 2 razy.
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
Joanka
Moderator globalny
Posty: 3560
Rejestracja: 25 kwie 2014, 21:21
Miejscowość: okolice Torunia
Kontakt:

Re: Jagoda i Pestka - dziewuchy idealne. [ad. wstrzymana]

Post autor: Joanka »

:love: dobrze, że to dziewuchy.... bo bym wziąć musiała ;)
Polecam panny :102:
DS:Dora i Biolchem oraz Boguś[*]Tedi,Abi,Stefan,Filemon,Bonifacy,Tofik,Prosiaczek,Rabarbar[/color]
DT: Radosława, Fimbria
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: Jagoda i Pestka - dziewuchy idealne. [ad. wstrzymana]

Post autor: Aussie. »

U mnie nie zostaną bo stwierdziłam, że to by była "tymczasowa" porażka :lol: . Gdyby nie to to też bym zostawiła :love: .
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
NECIA1978

Re: Jagoda i Pestka - dziewuchy idealne. [ad. wstrzymana]

Post autor: NECIA1978 »

Cuuuudne :love: szybko znajdą domek :)
wiewiora

Re: Jagoda i Pestka - dziewuchy idealne. [ad. wstrzymana]

Post autor: wiewiora »

Ja jestem w nich zakochana odkąd zobaczyłam je na fb <3 <3 <3 ciekawa jestem jakby dogadały się z moimi dziewczynami....dużo zdrówka dla Pestki :)
Raftylka

Re: Jagoda i Pestka - dziewuchy idealne. [ad. wstrzymana]

Post autor: Raftylka »

Oooooo jaki węgielek!
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: Jagoda i Pestka - dziewuchy idealne. [ad. wstrzymana]

Post autor: Aussie. »

wiewiora pisze:Ja jestem w nich zakochana odkąd zobaczyłam je na fb <3 <3 <3 ciekawa jestem jakby dogadały się z moimi dziewczynami....dużo zdrówka dla Pestki :)
Mogę się założyć, że by się dogadaly a przy okazji wystawy psów w Bydgoszczy mogę Ci podrzucić :lol: :lol: :lol: :lol:
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
wiewiora

Re: Jagoda i Pestka - dziewuchy idealne. [ad. wstrzymana]

Post autor: wiewiora »

Oj kusisz, kusisz :D Tylko musiałabym z TŻ pogadać, czy się zgodzi, bo tak bez jego wiedzy to ciężko....Ale może się zgodzi :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
Aussie.
Posty: 1085
Rejestracja: 20 paź 2015, 17:06
Miejscowość: Olsztynek
Kontakt:

Re: Jagoda i Pestka - dziewuchy idealne. [ad. wstrzymana]

Post autor: Aussie. »

:fingerscrossed: :fingerscrossed: :fingerscrossed: będę miała do Ciebie sprawę ale to już priv :3.
Już w DS: Salsa, Rumba, Mamba, Samba, Mała Mi, Panna Migotka, Elwirka, Frania, Lazio, Milky, Poziomka, Marysia +41
Za TM: Pestka [*] Płatek [*] Eklerka [*]
Zapraszam do nas:
Obrazek
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15289
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Jagoda i Pestka - dziewuchy idealne. [ad. wstrzymana]

Post autor: sosnowa »

Przepiękne po prostu. Aż mnie zatkało.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”