Wafel został sam

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
AniBanani

Re: Batman węgielek i Puchatek trikolor - dwaj podróżnicy :

Post autor: AniBanani »

ANYA pisze:Widze, ze chlopcy mieli nawet wycieczki na wakacjach. Wiesz co ja bym ich wcale nie oddawala :102:
No no no ja Ci tam! Tęsknie chyba mniej za TŻ niż to jak za nimi tęskniłam
Awatar użytkownika
ognista koza
Posty: 523
Rejestracja: 09 lip 2013, 5:35
Miejscowość: Poznań/Łódź
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódzkie
Kontakt:

Re: Batman węgielek i Puchatek trikolor - dwaj podróżnicy :

Post autor: ognista koza »

Chłopcy pojechali :buzki: trzeba będzie się przyzwyczaić do dwójki :D

z cyklu relaksy Puchatka - tu w swym oddzielnym gniazdku
Obrazek
Ann pisze:A to chłopcy mają luz, po całym mieszkaniu sobie spacerują :meeting:
ale grzecznie :) nie wtykali nosów we wszystkie kąty. Są dobrze wychowani
Kaoru22 pisze:Widzisz Twoi chłopcy spacerują po mieszkaniu a moi od razu czmych do domku :D Mają do dyspozycji tyle miejsca a wolą kisić się w klatce :P
to może wyścig po marchewkę ? ;)

ANYA pisze:Widze, ze chlopcy mieli nawet wycieczki na wakacjach. Wiesz co ja bym ich wcale nie oddawala :102:
trochę mi pusto bez nich to fakt. Jak znam siebie to jutro wejdę do pokoju w którym stacjonowali żeby im miskę dobroci dać
Dzima pisze:To była wycieczka krajoznawcza z nastawieniem na kuchnię :lol:
Ale pociągu nie robili? W sumie to dobrze bo jeszcze by dotarli do przystanku "kuchnia" z opóźnieniem :lol:
Tam pociąg nigdy się nie spóźnia już nie mówiąc o tym że przyjeżdżał przed czasem :)
Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury

Pociąg do moich chłopców
Obrazek
Ann

Re: Batman węgielek i Puchatek trikolor - dwaj podróżnicy :

Post autor: Ann »

ognista koza pisze: ale grzecznie :) nie wtykali nosów we wszystkie kąty. Są dobrze wychowani
W takim razie chciałabyś może trochę czasu poświęcić na wychowanie moich panien? :szczerbaty:
Awatar użytkownika
ognista koza
Posty: 523
Rejestracja: 09 lip 2013, 5:35
Miejscowość: Poznań/Łódź
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódzkie
Kontakt:

Re: Batman węgielek i Puchatek trikolor - dwaj podróżnicy :

Post autor: ognista koza »

Ann pisze:
W takim razie chciałabyś może trochę czasu poświęcić na wychowanie moich panien? :szczerbaty:
why not ? :szczerbaty: bójki o dziewczyny :think: ?
Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury

Pociąg do moich chłopców
Obrazek
Ann

Re: Batman węgielek i Puchatek trikolor - dwaj podróżnicy :

Post autor: Ann »

Widzę, że bardzo chętnie wszystkie wrocławskie świnki do siebie przygarniasz :lol:
Awatar użytkownika
ognista koza
Posty: 523
Rejestracja: 09 lip 2013, 5:35
Miejscowość: Poznań/Łódź
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódzkie
Kontakt:

Re: Batman węgielek i Puchatek trikolor - dwaj podróżnicy :

Post autor: ognista koza »

Ann pisze:Widzę, że bardzo chętnie wszystkie wrocławskie świnki do siebie przygarniasz :lol:
heh ździebko się rozpędziłam ale już wyhamowałam :D

Chwilę mnie nie było a tu już pająki zaczęły się zagnieżdżać. Biorę miotłę na której przyleciałam i biorę się za porządki i odświeżanie.
Puchatek mieszka oddzielnie i jest na monitoringu żywieniowym. Staruszek zrobił się wybredny i bardzo się zawęził :Seler i seler naciowy, natka pietruszki, cykoria, kalarepka, gruszka oraz siano z płatkami owsianymi i czasem łaskawie jabłko i a w porywach buraczek . Totalnie olał ogórka, marchew, paprykę i pozostałe. Zupełnie nie wiem co o tej diecie sądzić :think:
Batman przy nim to odkurzacz tylko buczenia nie słychać jak pochłania kolejne miski dobroci.
Chłopaków ważyłam w ostatni weekend i tak : Batman 760 gram - od ostatniego ważenia przybyło mojemu diabełkowi 80 gram
Puchatek na czczo 780/790 gram a po jedzonku 800 gram i na chwilę obecną wagę trzyma. W najbliższy poniedziałek idę z nim do weterynarza do przeglądu i od razu będzie ważony.
Batman przyjął zasadę że chce być szyneczką zgrabną i wybieganą i nie poprzerastaną tłuszczem. Ma być samo mięsko :102: i każdą chwilę wykorzystuje na jogging i brykanie po pokoju. Oczywiście papa mu się nie zamyka przy tym.
Próbuje namówić do wspólnej zabawy Puchatka ale dziadzio nie rozumie idei podskakiwania z kwiknięciem :D

Relaksy Puchatka
Obrazek

w pociągu
Obrazek

po myciu
Obrazek

babcinka Puchatek
Obrazek

książę puchatek w swym kocyku
Obrazek


A teraz troszkę Batmana

Na moim kocu
Obrazek

Obrazek

powaliłem i wygrałem
Obrazek

Refleksje na miską
Obrazek

Biała łapka
Obrazek
Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury

Pociąg do moich chłopców
Obrazek
AniBanani

Re: Batman węgielek i Puchatek trikolor - dwaj podróżnicy :

Post autor: AniBanani »

Puchatek jest taki śliczny. Malutki oby z nim wszystko świetnie było :buzki:
Awatar użytkownika
ognista koza
Posty: 523
Rejestracja: 09 lip 2013, 5:35
Miejscowość: Poznań/Łódź
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódzkie
Kontakt:

Re: Batman węgielek i Puchatek trikolor - dwaj podróżnicy :

Post autor: ognista koza »

Puchatek po wizycie przeglądowej - ocena kondycji - dobra, waga 800 gram (utrzymana) - zalecenia - emerytura, spokój i spacerki i pełna miska :102:
znów ostatnie dni miał zatrzymanie cekotrofów - dziś po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy pojawił się normalny bobek. Aż się ucieszyłam. Mój dietetyczny pomysł dla seniora wypalił. :D Puchatek zaczął zęby pokazywać Batmanowi i już tak łatwo nie daje się zdominować. Batman zyskał adwersarza że czasem odskakuje od Puchatka, który co raz śmielej sobie wędruje po mieszkaniu.

Puchatek brudnołapy podczas codziennego przeglądu podwozia (oj nie lubi myć łapek nie lubi :angry: ochrzania mnie)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2013, 15:15 przez ognista koza, łącznie zmieniany 1 raz.
Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury

Pociąg do moich chłopców
Obrazek
AniBanani

Re: Batman węgielek i Puchatek trikolor - dwaj podróżnicy :

Post autor: AniBanani »

Zjęcie puchatka genialne Obrazek
Ann

Re: Batman węgielek i Puchatek trikolor - dwaj podróżnicy :

Post autor: Ann »

Jaka bezbronna minka "Co Ty ode mnie chcesz przecież mam czyste łapki :meeting: " :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”