Balbinka i Fiona za TM :,((

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10013
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki:)

Post autor: Dzima »

Tylko nie zapomnij potem uczesać Balbinę :szczerbaty:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
tosiulek2014

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki:)

Post autor: tosiulek2014 »

balbinkowo pisze:Dzima

tosiulek2014 miło nam że zawitałaś :D Moje dziewczyny dorodne, utyte... yyy tzn. dobrze odchowane, nie to co ta twoja kruszynka... pracuj nad nim to też będzie taki urodziwy jak te moje 2 prosinki ;) Dziękujemy za komplementy i pozdrawiamy!!!
Biję się w pierś, ze tak jakoś późno do Was zajrzałam, jak człowiek nowy na forum , to oczopląsu dostaje :lol: . Obiecuję wpadać często i regularnie, aby sobie kluseczki popodziwiać :love:
balbinkowo

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki:)

Post autor: balbinkowo »

No i panienki już wykąpane... czyściutkie i pachnące :D
Jest i fotorelacja z tego wydarzenia:
Przygotowania...
Obrazek
Dziewczyny idą na kąpanko...
Obrazek
I już w wodzie.
Obrazek
Ale te wielkie oczęta mówiły cały czas "Duża wyciągnij nas stąd"...
Obrazek
I już po... moje kokoniki :D
Obrazek
Zmokła kurka Balbi.
Obrazek
Zmokła kurka Fiona.
Obrazek
I już czyściutkie i suchutkie :102:
Obrazek Obrazek
Dzima jak pewnie zauważyłaś czyrokez Balbi udało się odtworzyć w najdrobniejszych szczegółach :szczerbaty:
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10013
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki:)

Post autor: Dzima »

He he he to rewelacyjnie pewnie uczy się układania fryzury od Pinkiego elki_w :rotfl: :rotfl:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
balbinkowo

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki:)

Post autor: balbinkowo »

Hahaha... coś w tym jest... przyjrzałam się teraz dokładnie Pinkiemu (a mówiłam Eli, że byłam za Mózgiem - fajnie by się komponowali Pinki i Mózg :lol: ) Ale, ale, bo zboczyłam z tematu. Więc przyjrzałam się Pinkiemu i rzeczywiście Balbi się chyba u niego szkoliła w układaniu tego swojego czyrokeza, no takie same rozczochrańce :laugh:

Edit.: To jeszcze kilka fotek wielkiej powspólnokąpielowej miłości :love:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ANYA

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki - pierwsza wspólna ką

Post autor: ANYA »

Boze kapiesz swinki w zlewie? :o nie wyskocza? Mi Ryan prawie z wanny wyskoczyl, podrapal,pogryzl itp dodam, ze wanna normalnych rozmiwrow a nie dla lalek.
Ja zawsze poszkodowana jestem jak kapie Ryana a Ty niesiesz sobie dwie swinki naraz i kapiesz razem i to w zlewie :o
Niezle. A w ogole to co tu taka cisza? Znalazlam Cie na 2 czy 3 stronie. Nie pamietam bo za dlugo szukalam.
balbinkowo

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki - pierwsza wspólna ką

Post autor: balbinkowo »

Ano w zlewie :102:
Wanny nie posiadam, to tak sobie myślę, jak się mam wyginać nad brodzikiem to wygodniej mi w zlewie będzie i już :D
O dziwno, pomimo że to była nasza (a raczej ich) pierwsza kąpiel, dziewczyny wykazały się głęboko zakorzenionymi wychowaniem i elegancją :szczerbaty: i ani nie pisnęły w wodzie, czy przy suszeniu.
Hmm... no jakoś tak spadło nam się na którąś tam stronę :idontknow: Bo ostatnio to częściej bywam u innych niż u siebie na wątku :nie_powiem: Ale obiecuję się poprawić...
ANYA

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki - pierwsza wspólna ką

Post autor: ANYA »

To sie lepiej popraw bo modelki sie obraza. Tak z mojego doswiadczenia dodam tylko zebys dobrze wyplukala dziewczyny w kapieli bo beda sie drapac.
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10013
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki - pierwsza wspólna ką

Post autor: Dzima »

ANYA pisze:Boze kapiesz swinki w zlewie? :o nie wyskocza? Mi Ryan prawie z wanny wyskoczyl, podrapal,pogryzl itp dodam, ze wanna normalnych rozmiwrow a nie dla lalek.
Ja zawsze poszkodowana jestem jak kapie Ryana a Ty niesiesz sobie dwie swinki naraz i kapiesz razem i to w zlewie :o
Anya jaka zdziwiona :rotfl: :rotfl: Tylko ty masz świnki z ADHD :rotfl:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
balbinkowo

Re: Balbi i Fiona moje urocze prosinki - pierwsza wspólna ką

Post autor: balbinkowo »

ANYA pisze:To sie lepiej popraw bo modelki sie obraza. Tak z mojego doswiadczenia dodam tylko zebys dobrze wyplukala dziewczyny w kapieli bo beda sie drapac.
Starałam się wypłukać cały szampon, ale chyba rzeczywiście coś zostało na skórze bo Fiona miała potem drapawkę, a ja myślałam o co chodzi? czyściutka, wykąpana i drapie się? :idontknow: Ale po pół dnia na szczęście jej przeszło. Następnym razem lepiej się sprawię, będę już w końcu doświadczoną Panią Basenową :D

A właśnie, czy ktoś może mi podpowiedzieć jak dbać o gruczoł łojowy u świnko-dziewczynki? Mam u Balbi z tym problem. Myślałam że jak ją wykąpię to będzie ok. ale problem dalej jest... wydzielina, posklejana sierść... co robić?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”