Czupi i Milka - z kartonu do nowego życia

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
katia
Posty: 223
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:48
Miejscowość: Ustroń
Kontakt:

Re: Czupi i Milka - z kartonu do nowego życia

Post autor: katia »

martuś pisze:Dlatego u nas obowiązkowo w parze z kocykiem idzie podkład chłonny :szczerbaty:
Najwyraźniej też będę musiała tak robić, choć zdarzyło się to pierwszy raz. Bobki a i owszem ale siku zawsze trzymały :/
Czupi i Milka : viewtopic.php?f=55&t=8592
Obrazek
milkiwaj

Re: Czupi i Milka - z kartonu do nowego życia

Post autor: milkiwaj »

moja ma zawsze na kanapie kawałek ręcznika papierowego i leci tam siusiać i bobczyć ;)
czy to wychodzi z domku czy zeskakuje mi z ramienia :świnka1:
Awatar użytkownika
katia
Posty: 223
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:48
Miejscowość: Ustroń
Kontakt:

Re: Czupi i Milka - z kartonu do nowego życia

Post autor: katia »

Czupi na kolanach baaardzo lubi siedzieć. Nie wierci się i wyciąga kopyta a jej irokez jest imponujący

Obrazek

Lubi też oglądać TV. Zawsze odwraca się ryjem w stronę telewizora. Tym razem wspólnie oglądamy Tour de Pologne :102:

Obrazek
Czupi i Milka : viewtopic.php?f=55&t=8592
Obrazek
Awatar użytkownika
katia
Posty: 223
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:48
Miejscowość: Ustroń
Kontakt:

Re: Czupi i Milka - z kartonu do nowego życia

Post autor: katia »

Obrazek

Czupi odrosła po strzyżeniu i ma piękne futro. Czy ktoś może powiedzieć czego krzyżówką może być?
Lubimy tak sobie razem siedzieć wieczorem przed TV. Czupi się wyciąga i mruczy jak kot. Uwielbiam ją :love:
Czupi i Milka : viewtopic.php?f=55&t=8592
Obrazek
Awatar użytkownika
katia
Posty: 223
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:48
Miejscowość: Ustroń
Kontakt:

Re: Czupi i Milka - z kartonu do nowego życia

Post autor: katia »

W piątek przeżyłam niemały stres. Po południu wyciągnęłam świnie na wybieg w pokoju. Wieczorem musiałam na jakieś 1,5 godz. wyjechać i jak wróciłam usłyszałam w pokoju jakiś raban. Lecę i patrzę a tu na wybiegu siedzi tylko Milka i drze ryja jak opętana. Rozglądam się gdzie jest Czupi. Tej małpy nigdzie nie było a ogrodzenie wybiegu było nienaruszone. Szukam i szukam i nic. Milkę wsadziłam do klatki, sprzątnęłam wybieg i na kolanach szukam futrzaka. Nawet kota przyniosłam w nadziei, że może ją wywęszy ale niestety zwiał. Wreszcie mignął mi jakiś cień w okolicy elektrycznej bieżni. Latarka w dłoń, nos do ziemi i bawię się w psa myśliwskiego. Nagle pod bieżnią dostrzegam jakiegoś mopa. JEST! Próbuje sięgnąć ręką ale nie daje rady. Biorę więc miotłę i delikatnie próbuję ją z tamtąd wykurzyć. Ależ skąd! Czupi zaczęła atakować szczotkę! Milka się drze, Czupi warczy jak rottweiler a ja nie mam pomysłu jak ją wykurzyć. W końcu ustawiłam transporterek w pobliżu bieżni i znów spróbowałam z miotłą. Tym razem się udało i Czupi wystrzeliła jak z armaty wprost do transporterka. Hura! Świnia na pokładzie!
Odetchnęłam z ulgą a świnie chyba też, bo juz razem w klatce natychmiast się uspokoiły.
Takie to atrakcje są z małymi zwierzątkami. Nadal nie wiem jak Czupi wylazła z wybiegu.
Czupi i Milka : viewtopic.php?f=55&t=8592
Obrazek
Awatar użytkownika
Chryzantem
Posty: 952
Rejestracja: 05 sie 2013, 14:37
Miejscowość: Katowice
Kontakt:

Re: Czupi i Milka - z kartonu do nowego życia

Post autor: Chryzantem »

dlatego najlepiej nie zostawiać ich samych na wybiegu w domu, zwłaszcza jak masz kota :P
też miałam kiedyś akcję z Tanką, moją pierwszą świnką. wlazła mi za meble i musiałam ją miotłą "wyciągnąć".
Zośka była w stanie się przecisnąć pod kratką w klatce, jak ją łączyłam ze Stefanką. także możliwości świnek są większe niż się nam wydaje :roll:
Andzia [*], Klara [*], Zosia [*], Stefanka [*], Nunci [*], Fifka[/url]
Awatar użytkownika
katia
Posty: 223
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:48
Miejscowość: Ustroń
Kontakt:

Re: Czupi i Milka - z kartonu do nowego życia

Post autor: katia »

Chryzantem pisze:dlatego najlepiej nie zostawiać ich samych na wybiegu w domu, zwłaszcza jak masz kota :P
też miałam kiedyś akcję z Tanką, moją pierwszą świnką. wlazła mi za meble i musiałam ją miotłą "wyciągnąć".
Zośka była w stanie się przecisnąć pod kratką w klatce, jak ją łączyłam ze Stefanką. także możliwości świnek są większe niż się nam wydaje :roll:
Nigdy na wybiegu nie są razem z kotem. Kotka towarzyszyła mi tylko podczas "polowania" na uciekinierkę ;)
100 lat temu jak miałam świnkę to ona biegała wolno po całym pokoju i przychodziła na zawołanie lub na wyciągnięta rękę. Teraz dziewczyny nie są tak odważne i jest problem.
Czupi i Milka : viewtopic.php?f=55&t=8592
Obrazek
Awatar użytkownika
katia
Posty: 223
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:48
Miejscowość: Ustroń
Kontakt:

Re: Czupi i Milka - z kartonu do nowego życia

Post autor: katia »

W ferworze pracy, nauki i codzienności nie mam nowych fot (może świąteczne jakieś uda się zrobić).
Informuję, że obie panny czują się świetnie. Są wielkie, okrągłe, puchate i wiecznie głodne :świnka1: :świnka2:
Czupi i Milka : viewtopic.php?f=55&t=8592
Obrazek
Joanna91

Re: Czupi i Milka - z kartonu do nowego życia

Post autor: Joanna91 »

Chętnie zobaczę dziewczyny :102:
Awatar użytkownika
katia
Posty: 223
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:48
Miejscowość: Ustroń
Kontakt:

Re: Czupi i Milka - z kartonu do nowego życia

Post autor: katia »

Joanna91 pisze:Chętnie zobaczę dziewczyny :102:
Ha! A jest co oglądać! Czupi ma bardzo ładny, dłuuuugi włos. Wycinam jej zadek, bo się brudzi ale boki narazie zostawiłam w spokoju. Moim zdaniem wygląda jak rasowa peruwianka ;)
Milka się nie zmieniła tylko urosła. To świnka z apatytem, który nie ma końca. Obie ważą ponad 900 g :love:
Zrobię i wstawię tu zdjęcia, obiecuję :fingerscrossed: ... ale nie wiem kiedy :roll:
Czupi i Milka : viewtopic.php?f=55&t=8592
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”