Środowa 6-ka z labo/3 u Ice, 3 - tdt pucka po 26.12

Tutaj koordynujemy działania związane z ratowaniem świnek z laboratoriów.

Moderatorzy: porcella, pucka69

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Środowa 6-ka z labo/3 u Ice, 3 - tdt pucka po 26.12

Post autor: sosnowa »

Kibicujemy jak nie wiem!
Rozetka

Re: Środowa 6-ka z labo/3 u Ice, 3 - tdt pucka po 26.12

Post autor: Rozetka »

Meldujemy że białasek- Olaf jest już z nami w domku, w swojej klatce. Siedzi wystraszony maluszek w norce tyłem do nas odwrócony.

Niki odstawiliśmy bezpiecznie pod dworzec PKP.
NIKI 2

Re: Środowa 6-ka z labo/3 u Ice, 3 - tdt pucka po 26.12

Post autor: NIKI 2 »

A ja melduję, że Himuś już u mnie :jupi:
Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że maluszek jest u mnie Cynthii, Rozetce i Pucce :buzki:
Pucce to podwójnie, bo Himuś jeszcze piękną norkę dostał w prezencie :D
Muszę przyznać, że maluch jest bardzo odważny, niczego się nie boi to Brsztynek do dzisiaj ma tendencje do ucieczek w popłochu a ten nie boi się nic a nic, ciekawski taki, patrzy tymi czerwonymi oczkami, no słodziak taki, że nic tylko :love:
Rozetka

Re: Środowa 6-ka z labo/3 u Ice, 3 - tdt pucka po 26.12

Post autor: Rozetka »

Jak tu nie kochać świnek jak one takie piękne same z siebie :love:

Normalnie cieszę się jak dziecko.
NIKI 2

Re: Środowa 6-ka z labo/3 u Ice, 3 - tdt pucka po 26.12

Post autor: NIKI 2 »

Pucka, czy Himek jadł jakąś karmę u Ciebie czy tylko sianko z ziołami, bo u mnie sianka,ziół trochę podjadł ale z miseczki nie widzę, żeby coś jadł a ma w niej i C.N, C.C, Trovet, Brit, trochę płatków mu też nasypałam, mam nadzieję, że to przez stres związany z podróżą i jutro będzie lepiej
Awatar użytkownika
martu.ha
Posty: 1642
Rejestracja: 31 lip 2013, 14:32
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Środowa 6-ka z labo/3 u Ice, 3 - tdt pucka po 26.12

Post autor: martu.ha »

Lilith88 pisze:
pucka69 pisze:Lili? piszesz do niego ?
Właśnie napisałam, niestety Pan Mikołaj napisał, ze właśnie wrócił z Poznania i narazie się nie wybiera.
Lilith, a Wawa Szczecin nie pasuje Ci? Katasia zdajsię jutro jedzie...
a jak nie to poszukaj na blabla, tylko osoby, które mają zaznaczony przewóz zwierząt i mają dużo pozytywnych komentarzy
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Środowa 6-ka z labo/3 u Ice, 3 - tdt pucka po 26.12

Post autor: Lilith88 »

martu.ha pisze:
Lilith88 pisze:
pucka69 pisze:Lili? piszesz do niego ?
Właśnie napisałam, niestety Pan Mikołaj napisał, ze właśnie wrócił z Poznania i narazie się nie wybiera.
Lilith, a Wawa Szczecin nie pasuje Ci? Katasia zdajsię jutro jedzie...
a jak nie to poszukaj na blabla, tylko osoby, które mają zaznaczony przewóz zwierząt i mają dużo pozytywnych komentarzy
Szczecin nie zawsze mi pasuje, bo mnie tam nie ma, jestem raz czy dwa w miesiącu i teraz nawet nie wiem kiedy będę konkretnie i na pewno nie przed nowym rokiem więc jutro odpada. Poza tym prosiaczek musiał by jechać do Szczecina taki kawał z Warszawy a później znów ponad 2h z powrotem do Poznania to tak trochę w kółko.. Wole znaleźć transport bezpośrednio do Poznania i nie narażać maleństwa na zbyt długi stres.
Na blablacar się już zalogowałam i napisałam dziś do kilku osób, teraz czekam na odpowiedzi.
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13498
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Środowa 6-ka z labo/3 u Ice, 3 - tdt pucka po 26.12

Post autor: pucka69 »

NIKI 2 pisze:Pucka, czy Himek jadł jakąś karmę u Ciebie czy tylko sianko z ziołami, bo u mnie sianka,ziół trochę podjadł ale z miseczki nie widzę, żeby coś jadł a ma w niej i C.N, C.C, Trovet, Brit, trochę płatków mu też nasypałam, mam nadzieję, że to przez stres związany z podróżą i jutro będzie lepiej
Nasypałam im do miski CN i znikła - ale nie wiem kto jadł. ale nie od razu znikła, poczekaj do nocy.
A Agut wyszedł z norki i je suszki, słyszę go :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Środowa 6-ka z labo/3 u Ice, 3 - tdt pucka po 26.12

Post autor: Lilith88 »

pucka69 pisze:A Agut wyszedł z norki i je suszki, słyszę go :D
:love: chodź do mnie malutki ja mam stos sianka od Pana Roberta z różnymi listkami w gratisie i duży zapas zółek z herbal pets, a moje chłopaki się chętnie z Tobą podzielą :buzki: no może nie za chętnie ale jak Duża coś karze to wiedzą, że tak musi być :lol:
NIKI 2

Re: Środowa 6-ka z labo/3 u Ice, 3 - tdt pucka po 26.12

Post autor: NIKI 2 »

pucka69 pisze:
NIKI 2 pisze:Pucka, czy Himek jadł jakąś karmę u Ciebie czy tylko sianko z ziołami, bo u mnie sianka,ziół trochę podjadł ale z miseczki nie widzę, żeby coś jadł a ma w niej i C.N, C.C, Trovet, Brit, trochę płatków mu też nasypałam, mam nadzieję, że to przez stres związany z podróżą i jutro będzie lepiej
Nasypałam im do miski CN i znikła - ale nie wiem kto jadł. ale nie od razu znikła, poczekaj do nocy.
A Agut wyszedł z norki i je suszki, słyszę go :D
No tak, pod osłoną nocy coś tam znikło ale ja dałam mu dużą miskę, że do niej cały wchodzi :lol: ale na pewno je, bo rano znalazłam dużo pięknych maleńkich bobków, trochę jeszcze kicha i łapką nosek wyciera ale mam nadzieję, że mu to
przejdzie :fingerscrossed:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Laboświnki”