Moje małe stadko

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
Rozetka

Re: Moje małe stadko

Post autor: Rozetka »

Nie mogę się napatrzeć na Twoje stadko. Cudne prosiaczki.
Masz Zyzio stoi w miejscu z waga 714g a mały Olaf ma już 319. Mam nadzieję że się dogadają. Olaf taki mały jest jak patrzę na Zyzia
NIKI 2

Re: Moje małe stadko

Post autor: NIKI 2 »

katiusha pisze:Czy Himek to rodzinka Amoliki? Bo normalnie klony
Nie mam pojęcia ale rzeczywiście są podobni :)

Harvejowa dziękuję, staram się, jak mogę :redface: ale bobków mogłoby być faktycznie mniej...
Foggy pisze:Himek tu wyszedł niesamowicie

Obrazek


Też jestem za łączeniem z młodziaczkiem
To prawda, on jest w ogóle niesamowity i nieco inny od tych maluchów, co do mnie ostatnio trafiały, wszystkie darły się wniebogłosy, co jedna to głośniej a jego kwiku jeszcze nie słyszałam :roll: wszystkie uciekały w popłochu po zbliżeniu się do klatki a on podchodzi obwąchuje moją rękę, jakby był u mnie od paru lat, wszyscy bobczą w klatkach gdzie popadnie a on w jednym kąciku, wszyscy stają na dwóch łapkach w klatkach i tyle hałasu narobią, jak dzielę warzywkami a on grzecznie sobie leży albo je sianko, jakby wiedział, że po co robić tyle hałasu, jak do niego też podejdę :lol:
Jutro jest ostatni dzień kwarantanny i w poniedziałek zobaczymy co wyjdzie ze spotkania z nowym duuużym kolegą
Rozetka pisze:Nie mogę się napatrzeć na Twoje stadko. Cudne prosiaczki.
Masz Zyzio stoi w miejscu z waga 714g a mały Olaf ma już 319. Mam nadzieję że się dogadają. Olaf taki mały jest jak patrzę na Zyzia
Dziękuję, Olaf i Zyzio to jeszcze nic ale Himek i Benio to dopiero różnica w wadze. Trzymam kciuki, żeby Olaf i Zyzio się
dogadali :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23077
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Moje małe stadko

Post autor: porcella »

NIKI 2 pisze:
katiusha pisze:Czy Himek to rodzinka Amoliki? Bo normalnie klony
Nie mam pojęcia ale rzeczywiście są podobni :)
Nie są z tego samego labu, ale mogą być z tej samej hodowli. Jeśli tak, to mogą być spokrewnieni, ale raczej hodowla dla potrzeb laboratoryjnych dba o to, żeby nie było chowu wsobnego, rejestruje linie hodowlane itp. A, że są podobni, to inna sprawa - zwierzęta powinny być jak najbardziej podobne do siebie, bo to gwarantuje niezakłócone wyniki badań.
Najważniejsze, że mają ogromny urok osobisty i naprawdę ogniste spojrzenie :-)
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
katiusha

Re: Moje małe stadko

Post autor: katiusha »

porcella pisze:Najważniejsze, że mają ogromny urok osobisty i naprawdę ogniste spojrzenie :-)
Zgadzam się całkowicie Obrazek
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12502
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Moje małe stadko

Post autor: Cynthia »

Widziałam tego szkrabika przy transporcie.... Matko, nie pamiętam tak malusieńkiej świnki od czasów Cleopatry, która się u mnie na DT urodziła
axxk

Re: Moje małe stadko

Post autor: axxk »

pozdrowienia od białaska dla białaska

Obrazek
Harvejowa

Re: Moje małe stadko

Post autor: Harvejowa »

zaraz dojdę do wniosku, że może moi chłopcy chcieliby białego kolegę ;p Tyleż ty pięknych białasków <3 czerwone kokardki proszę przypinać :D
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12502
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Moje małe stadko

Post autor: Cynthia »

Wrzuć zdjątka wszystkich prośków
ANYA

Re: Moje małe stadko

Post autor: ANYA »

Masz super stadko ale ten maluszek jest najbardziej :love: chyba Ci go ukradne

Obrazek
axxk

Re: Moje małe stadko

Post autor: axxk »

mój już caly w kokardkach
Obrazek

Obrazek

pewnie dziewczyny, nie ma co się zastanawiać..... przecież każdy prawdziwy świnkolub musi mieć białaska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”