Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

czyli jak własnoręcznie zrobić hamak, domek, półkę itp.

Moderator: Pulpecja

ODPOWIEDZ
Majka745

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: Majka745 »

Catarinha pisze:Zamontuj też im jakieś półeczki, u mnie w klatce to była największa frajda dla świń :D
U mnie też, świnki miały domek i im się nie podobał (zwyczajnie z niego nie korzystały), a półki mają w klatce 2 i je uwielbiają. Jedna jest na wysokości kuwety, więc służy też jako domek. ;)
Assia_B

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: Assia_B »

Przedstawiam efekty naszej pracy :) Jak wspomniałam w Pieszczochowym temacie, brakuje jeszcze dwóch gadżetów: domku oraz norki, powinny być w przyszłym tygodniu :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

P.S. Miseczka jest pusta bo akurat była myta :D To przypadek :D
nitusiek

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: nitusiek »

Assia_B ale fajnie to sobie urządziliście :)
Assia_B

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: Assia_B »

Taki był pomysł, żeby się w meble wpasowało :) Tylko tą tylną ścianę daliśmy jasną, zeby nie było za ciemno w środku
Majka745

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: Majka745 »

Assia_B, wyszło super - gratuluję pomysłu i wykonania. A takie pytanko; to mieszkanko, to z jakiejś szafy, czy specjalnie materiały kupowałaś?
Farizah

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: Farizah »

piękne mieszkanko. A ja mam pytanie ten płotek to gdzie można kupić?
Assia_B

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: Assia_B »

@Majka: mieszkanko jest z desek na zamówienie. Tata zamówił mi w hurtowni gdzie zamawia normalnie na meble :)

@Farizah: płotek jest zrobiony własnoręcznie, części tzn. listewki drewniane, można kupić np. w Castoramie ;)

Fajnie, że się podoba :)
Farizah

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: Farizah »

haha a moje marzenia o 130x65 zweryfikowała rzeczywistość.... okazało się że mam 120x67 :( Póki co na razie tylko jest "zagroda" zrobiona z płotka ogrodowego. Teraz czekam na dostawę polipropylenu i chwilę czasu wolnego z pracy żeby zrobić kuwetę:D Do takiego metrażu chyba nie warto brać 3 prosiaczki co nie?
Majka745

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: Majka745 »

Farizah, a czemu nie? Skoro klatka 120 jest dla 3 świnek, to będzie akurat. Dorobisz im najwyżej jakieś atrakcje, półki jak da radę i będzie super. ;)
Farizah

Re: Jak wykonać własnoręcznie klatkę ?

Post autor: Farizah »

Majka745 pisze:Farizah, a czemu nie? Skoro klatka 120 jest dla 3 świnek, to będzie akurat. Dorobisz im najwyżej jakieś atrakcje, półki jak da radę i będzie super. ;)
No moze i tak... wiesz tak się zapędziłam na tą 135 że mi teraz przykro że nie wyszło:( półki porobie jak tylko polipropylen dojdzie:D:D bo tak to nic na zaś nie robię:P ale okazało się że udało mi się powiększyć do 128x 67:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”