Amala, Aloki, Tania, Baylee, Elusia, Misia, Wakuś i Pola.

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
ANYA

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: ANYA »

Zamowilam odkurzacz i ma przyjsc w piatek. Moje swinole nigdy nie slyszaly takich dzwiekow wiec bedzie szok.
katiusha

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: katiusha »

Moje się nie boją, ale sympatią nie darzą :lol: W końcu to niecny złodziej bobków :twisted:
Awatar użytkownika
Natalinka
Posty: 2611
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Kontakt:

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: Natalinka »

Chciałabym zobaczyć to szkolenie "Odkurzacz przyjacielem każdej świnki" :lol: Trzymam kciuki, bo ja co rano bobki sprzątam ręcznie, żeby nie wprowadzać paniki - i tak wszyscy natychmiast w popłochu uciekają... Ale co weekend jest duże sprzątanie i wrzaski nie cichną. :?
Czarna Kluska i Morena
Marzena

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: Marzena »

U mnie jest tak samo. Złodziejka bobków, ta paskuda ciągle przeszkadza i sprząta.
Dziś było kolejne spotkanie dziewczyn z jeżem.

Ten jeż był szalony. Zabrał nam domek. Wlazł do niego kiedy Aloka tam siedziała i wcale się nią nie przejmował a potem wstyd ... zrobił tam sobie toaletę. Jej.
Obrazek
Ja Amalka musiałam sprawdzić kto on zacz:
Obrazek
Marzenko! Ten niecnota znów wlazł w tunelik z trawą. Zrób coś. Zabierz go, bo on tu wszystko psuje ... Zobacz jak nabrudził.
Obrazek
Siostra mamy go. On jest pod mostkiem. Ty bierz go z prawej ...
Obrazek
Spokojnie dziewczyny. Już go mam. :P
Obrazek

No i tyle się działo ... :jupi: :rotfl:
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7736
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: jolka »

no i sie na noc usmiechnełam :D a taki cięzki dzien miałam i ogólnie doła załapuję cos za czesto... Marzenko ja poprosze jak najwięcej takich relacji, moge godzinami patrzeć i czytać :jupi: :buzki:
Wakuś
Amalcia
Aloki
i Marzenka oczywiście :buzki:
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
Awatar użytkownika
Natalinka
Posty: 2611
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Kontakt:

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: Natalinka »

:lol: Się śmieję w korku jak wariat! Ludzie się gapią zza szyb, a kierowca twierdzi, że bym była trochę ciszej, bo prowadzić się nie daje! Dzięki, Marzenko! Dzięki, Słoneczka i jeżyku słodki! :rotfl:
Czarna Kluska i Morena
Marzena

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: Marzena »

Cieszę się, że poprawiłam Wam humorki.
Dzisiaj przyszła waga ale nie umiałam ich na niej zważyć. Waga jest mała a one duże. Nie mieszczą się a do tego strasznie stresują.
Spróbuje w sobotę we dwójkę temu podołać.
Wydaje mi się, że Aloki jest spora, zdrowa i silna ale niestety Amalka mnie martwi. Amaleczka je wszystko tak jak Aloki ale jest bardzo drobna. Może je mniej,
Jak ją dzisiaj głaskałam to wydawało mi się, że jest szczuplejsza. Do tego jest bardzo nieśmiała. Za każdym razem kiedy ją gładzę popiskuje sobie tak skarżąco i ja się martwie, że jej jest źle. Obie ślicznie skaczą ale Amalka częściej ukrywa się w domku. Martwie się czy jej nic nie jest. Wydaje mi się, ze jest szczuplejsza niż, gdy do mnie przyjechała ale może się mylę. Wcześniej u Joli była większa od Aloki.
Może wyszukuje sobie zmartwienia ale nawet nie wiem co jej mogło by być. Je warzywka i zieleninkę i karmę i siano. Wygląda zdrowo za wyjątkiem tego, że nie rośnie i nie tyje tak jak Aloka. Ciągle jeży sierść na karku i pogania Aloki.
Wiem może pomoże wizyta kontrolna. Pójdę z całą czeredą po świętach. A może to moja wina bo zbytnio je stresuje tym wyciąganiem na kolanka. Biedusie nie umiały nawet cieszyć się z owsa. Jak go ucięłam zjadły ale na polu nie umiały się zachować bo straszna Duża też tam była.
No wczoraj było szaleństwo a dzisiaj bym płakała a przecież nic się nie dzieje. Niech mnie ktoś kopnie ... :glowawmur:

Może na koniec dla poprawy humoru opowiem o jeżyku. Otóż jeżyk ma tę przypadłość, że strasznie brudzi sobie łapki w kołowrotku. No niestety podczas biegu załatwia swoje podstawowe potrzeby. Niestety przez to nadaliśmy mu szumne imię "Śmierdziuszek". Nie bezpodstawnie. Codziennie myje kołowrotek i prawie codziennie szoruje mu łapy. Jego zachwyt jest wielki. Wyrywa się i dziko pląsa, bo nie cierpi wody. Muszę go kąpać co miesiąc ale szczerze mówiąc przydałoby się częściej. Tylko, że to horror. On w tej wodzie patrzy na mnie jak kot w Shreku a każde jego spojrzenie mówi: Okrutna!
Ale najśmieszniejsze jest to, ze jak mu wymieniam śpiworek na świeży, wyprany to on nie chce w nim spać i szuka tego starego wyświnionego. No czy to nie jest prawdziwy macho?

A teraz fotka z jego brodzenia po wodzie. Kąpiel dopiero będzie. Popatrzcie na słodziaka . :)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 mar 2015, 21:08 przez Marzena, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7736
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: jolka »

Marzenko koniecznie na wagę. Wiesz ile ważyły jak je brałas ode mnie, masz w umowie adop wpisane :) - Mała mogła ciut schudnąc ze stresu ( ja tak z Gruszką miałam ) ale juz powinna przybierac na wadze. Możesz porownywać wagi dziewczynek z Amoliką katiushy- to 3 siostrzyczki sa. Amalka na samym początku była większa, później Aloki ja przegoniła. Myslę, ze teraz tez tak jest, Spokojnie, jesli ma apetyt, nie widzisz nic niepokojacego to tylko kontroluj wagę. Zreszta tj rozmawiałysmy nie zaszkodzi dziewczynki skontrolować w MV - bedziesz spokojniejsza ;)- ( I NIE ZAPOMNIJ tam dzwoniać , zapisując sie na wizyte nadmienić, ze to świnki z adopcji, z labo- one powinny miec tam nawet swoje karty )
i Marzenko Ty uważaj bo jak tam wpadne i kopnę!!!!!!!!!!!!!! :nono: co za głupoty piszesz!!!, normalnie Ci wleje, że niby je straszysz??? , bzdura :redface:
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
Marzena

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: Marzena »

Jolu! Kocham Cię! :yahoo:
katiusha

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: katiusha »

Marzena uspokój się!Obrazek Po prostu kontroluj, ale nie jak gestapo co chwila, tak raz na dwa dni to chyba starczy. Tu masz Amolikę z dzisiaj:
Obrazek
:buzki: :buzki:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”