Gdańskie Morświny x3

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1225
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥ problemy..

Post autor: Bulletproof »

Nie no wyglądają dobrze.. Naprawdę tak robią? :o To ja jakaś niedoświadczona bardzo jestem, warchlaki nigdy nie zrobiły mi na kolanach :lol:
loriain

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥ problemy..

Post autor: loriain »

To masz wyjątkowo kulturalne świnie :laugh: U mnie obobienie to standard. Wczoraj Luna narobila Dużemu pod koszulkę, wyszła spod niej, wyniuchala któregoś bobka i mało mu dziury w koszulce nie zrobiła tak chciała się do niego dostać :laugh: Nie mogłam jej odczepić, ja ją do góry a ona zębami trzyma materiał :lol:
balbinkowo

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥ problemy..

Post autor: balbinkowo »

Eee, to co ty za świniaki masz, że ci nigdy nie nabobczyły na kolanach? :think:
U mnie to norma. Jak jest wywalanie stopiszczy i ogólne rozluźnienie, to i produkcja bobów rusza pełną parą :szczerbaty:
Awatar użytkownika
Cooyo
Posty: 867
Rejestracja: 02 kwie 2015, 21:25
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥ problemy..

Post autor: Cooyo »

Ja też mam kulturalne śwnie :D Czasem zdarza im się nasikać na mnie, ale bobki są rzadkością :twisted:
Cookie to nawet, kiedy siedzimy na kanapie, specjalnie ze mnie schodzi :D Ale później mama się na mnie wkurza, że kanapa obsikana... :?
Zapraszamy do naszego wątku - tutaj! :D
Obrazek

Cookie, Zeus, Rubin, Onyks, Anubis :love:

Yoko i Hippo na zawsze w mojej pamięci :candle: :swieca:
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1225
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥ Łączenie!

Post autor: Bulletproof »

Połączono!
Teraz będzie relacja :D
A więc, zaczęliśmy ok. 15:20, skończyliśmy około 19. To wyglądało zupełnie inaczej niż sobie wyobrażałam!
W wielkim skrócie, to Dziewczyny mają kompletnie małą gdzieś ;_; Tak dosłownie. Malutka najpierw przestraszona, potem zaczęła sama podchodzić i próbować się zaprzyjaźniać. Próbowała się przytulać! Wkłada swoją głowę pod głowy starszych.. tamte parę razy ją lekko dziobnęły żeby dała im spokój, a tak to dawały sie przytulać, ale niechętnie...
Zero ustalania chierarchii, zero tyrytorializmu, serio gryzienia, gonienia czy innych podobnych. Nawet w klatce!
Mam nadzieję, że to dobrze... No i że się w końcu zaprzyjaźnią, bo aż mi żal, jak ta mała siedzi smutna sama, próbuje do nich podchodzić a te tylko we 2 i koniec.. :(

Edit. Siedzą razem w tej "Setce" zamiast w dużej i POPCORNUJĄ!

Dodaję krótko foto-relację, filmik postaram się skleić na jutro, wtedy dodam tutaj link ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
loriain

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥ Łączenie!

Post autor: loriain »

No i super! :jupi:
A tak się stresowalas :laugh:
Jak w nocy będzie spokojnie to powinno już być dobrze :D
Mi było Luny szkoda na początku bo Elmo z Pchła byli nierozlaczni. A teraz Pchła od razu drze ryjek jak tylko któreś za blisko podejdzie do jej kryjówki i nie przestaje dopóki intruz sobie nie pójdzie :laugh:
Ja mam cały czas głupie wrażenie ze jak moje dorosną to może być jakiś przewrót bo Mała ma Charakterek :twisted:
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1225
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥ Łączenie!

Post autor: Bulletproof »

Uaaa a takie to słodkie i niewinne przecież :102:
Z kolejnych rzeczy które mnie martwią, to to że Bezimienna nie umie korzystać z poidła i boi się kładek łączących klatki przez półkę... Ja chyba bardzo lubię się stresować :lol:
loriain

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥ Łączenie!

Post autor: loriain »

Nie bój żaby, podpatrzy starsze koleżanki i szybko złapie o co chodzi ;)
paprykarz

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥ Łączenie!

Post autor: paprykarz »

Sama załapie, zobaczysz. Podpatrzy koleżanki i będzie śmigać i z poidła korzystać.

Mój Małż ma propozycję imienia. Żeby było alkoholowo - Metaxa :lol:
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1225
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Malibu, Tequilla i mała owieczka ♥ Łączenie!

Post autor: Bulletproof »

Hahahah :lol: Na myśl przychodzi mi też Pinacolada, ale chyba nieco za długie :D
Mała ciągle onieśmielona sytuacją, próbuje podchodzić do Starszych, ale te ją raczej ignorują, czasem nawet Malibu ją szczypie w boczek, żeby się odpieprzyła już... :( Głównie siedzi pod trapami, czasem wyjdzie z koleżankami siano poskubać i mocno widać, że chce uwagi.. Mam nadzieję że później będzie lepiej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”