Amala, Aloki, Tania, Baylee, Elusia, Misia, Wakuś i Pola.

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
katiusha

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: katiusha »

Szaleją aniołki :love: Moje na hasło łóżko i wpuszczone na nie od razu wbijają pod kołdrę i tam ganiają się jak kreciki :shock:
Nikodemcio

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: Nikodemcio »

Moje maja zakaz wstępu na łózko. Osmrodziliby wszystko! Wystarczy, ze tyłkami już dywan mi wyszorowali raz :angry:
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: kimera »

Wystarczy położyć na podłodze jakiś sztywny materiał, żeby były fałdy do rycia, i świnki będą miały uciechę. Moje uwielbiają biegać i bawić się w ocieplinie, którą kładę na podłodze do krojenia przed szyciem. :D
ANYA

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: ANYA »

Marzena recznie pierzesz drybedy lol podziwiam. Ja mam niektore drybedy juz kilka lat I jeszcze mi sie nie rozpadly w pralce.

Katiusha a ten odkurzacz jest cichy w miare? Tez musze kupic bo ulatwi mi to sprzatanie klatek I reszty chlewu.
katiusha

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: katiusha »

Jest w miarę cichy a najbardziej podoba mi się, że jak się włącza to nie tak nagle, tylko rozkręca się jak silnik odrzutowy w samolocie (oczywiście tak nie hałasuje :szczerbaty: ) Uważam go za mój "zakup roku" :ok:
Awatar użytkownika
Natalinka
Posty: 2611
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz
Kontakt:

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: Natalinka »

A jak Wasze świntuchy reagują na odkurzacz? Bo ja wciąż mam opory i usiłuję na odkurzanie je wynosić do innego pokoju, ale wtedy też są nieszczęśliwe, no bo najlepiej czują się u siebie. Tylko kiedy je zostawiam, wrzeszczą głośniej niż odkurzacz! I tak u nich sprzątam na niskich prędkościach (taką mam opcję w Zelmerze), wtedy jest dość cicho. Ale i tak wariactwo się dzieje :lol:
Czarna Kluska i Morena
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7736
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: jolka »

Natalinka pisze:A jak Wasze świntuchy reagują na odkurzacz? Bo ja wciąż mam opory i usiłuję na odkurzanie je wynosić do innego pokoju, ale wtedy też są nieszczęśliwe, no bo najlepiej czują się u siebie. Tylko kiedy je zostawiam, wrzeszczą głośniej niż odkurzacz! I tak u nich sprzątam na niskich prędkościach (taką mam opcję w Zelmerze), wtedy jest dość cicho. Ale i tak wariactwo się dzieje :lol:
u mnie odkurzacz juz oswojony :mrgreen: czasem nawet biegaja mi pod nogami jak sprzatam, zupełnie sie nie boją. Tylko u mnie przyzwyczajone, bo codziennie potwora odpalam :D
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
Awatar użytkownika
Lilith88
Posty: 4733
Rejestracja: 11 lis 2014, 20:35
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: Lilith88 »

Moi robią wyleże na kołdrze :D
U mnie też nie ma strachu przed odkurzaczem. Przyzwyczaili się dawno i tak jak u Joli łażą mi po nogach a nawet próbują po szczotce od odkurzacza. Jak włączę to się tylko spojrzą wielkimi oczami co to tam znów huczy ale jak już wiedzą co to spokój jest.
Marzena

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: Marzena »

Moje blondaski na łóżku zachowują się grzecznie. Ani jednego bobka i sikania tez nie było. Co innego sikać na Dużą. To jest wskazane. :)
Odkurzacza się nie boją zbytnio bo u Joli chyba przeszły szkolenie w tym zakresie.
Pod kołdrę jeszcze ich nie wpuszczam ale bardzo im się podoba pod kocykiem. :)
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7736
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Amala i Aloki - małe słoneczka

Post autor: jolka »

Zgadza się Szkolenie pt "nie boimy się odkurzacza " było przeprowadzone :lol:
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”