2 piękne królewny do adopcji, [Gorzów Wlkp.]

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Joanna_Gorzów

Re: 2 piękne królewny do adopcji, [Gorzów Wlkp.] ADOPTOWANE

Post autor: Joanna_Gorzów »

Królewna i Łobuziara wróciły i znów czekają na kochający domek
raczek1653

Re: 2 piękne królewny do adopcji, [Gorzów Wlkp.]

Post autor: raczek1653 »

Niestety Królewnie i Łobuziarze nie poszczęściło się i są ponownie do adopcji. Wróciły do mnie pod opiekę na święta i już ich nie chcą. Biedactwa, czy ktoś przyjmie pod swój dach tak wspaniałe dziewczynki. Są słodziutkie, kochane i czekają na kochający domek. :sos:
Ostatnio zmieniony 22 sty 2014, 18:33 przez raczek1653, łącznie zmieniany 2 razy.
Joanna_Gorzów

Re: 2 piękne królewny do adopcji, [Gorzów Wlkp.]

Post autor: Joanna_Gorzów »

Obrazek
Obrazek Królewna
Obrazek
Obrazek Łobuziara
raczek1653

Re: 2 piękne królewny do adopcji, [Gorzów Wlkp.]

Post autor: raczek1653 »

Obrazek

w sprawie adopcji proszę pisać raczek1653@o2.pl
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7885
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: 2 piękne królewny do adopcji, [Gorzów Wlkp.]

Post autor: silje »

raczek1653 pisze:Niestety Królewnie i Plamce nie poszczęściło się i są ponownie do adopcji. Wróciły do mnie pod opiekę na święta i już ich nie chcą.
:shock:
No wiecie?
Mam nadzieję, że kolejny domek bardziej przemyśli adopcję. Dziewczynki naprawdę dużo przeszły i zasłużyły na to, aby je ktoś naprawdę chciał i pokochał. Trwale.
:fingerscrossed:
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka, Dorjan i Sajka + 21 w DT
anita3103

Re: 2 piękne królewny do adopcji, [Gorzów Wlkp.]

Post autor: anita3103 »

ale jak to? co się stało? Przecież te dziewczynki są napewno tak kochane jak Agunia... to nie możliwe, że ktoś mógł je oddać.
Awatar użytkownika
Monalisa
Posty: 499
Rejestracja: 08 lip 2013, 10:03
Miejscowość: Poznań
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 2 piękne królewny do adopcji, [Gorzów Wlkp.]

Post autor: Monalisa »

raczek1653 pisze:Niestety Królewnie i Plamce nie poszczęściło się i są ponownie do adopcji. Wróciły do mnie pod opiekę na święta i już ich nie chcą. Biedactwa, czy ktoś przyjmie pod swój dach tak wspaniałe dziewczynki. Są słodziutkie, kochane i czekają na kochający domek. :sos:
Zaraz, zaraz , bo już mam "zapytania". Tu jest mowa o innej "Plamce", bo ta co do mnei przyjechała w październiku, nadal u mnie jest , czyli ta:

Obrazek


Tylko teraz ma na imię Choco u mnie.


Chyba, że Raczek się imię pomyliło??

--------
Dopisuję, widzę wyżej, że chodziło o "Łobuziarę" nie o Plamkę tak? Tylko potem jest pomylone imię. W każdym razie wyjaśniłąm.
DS: Śnieżka, Tula i Kokosanka
-------------
Za TM: Filuta, Karmelka, Toffi, Colori, Choco, Blanka, Felicja, Majka, Michasia i Miłka
raczek1653

Re: 2 piękne królewny do adopcji, [Gorzów Wlkp.]

Post autor: raczek1653 »

Bardzo przepraszam to nie Plamka tylko Łobuziara, a dziewczynki są urocze :-) Faktycznie chyba jestem strasznie zakręcona :redface:
Joanna_Gorzów

Re: 2 piękne królewny do adopcji, [Gorzów Wlkp.]

Post autor: Joanna_Gorzów »

tak, ja pisałam że Łobuziara, ale mówimy na nią Plamka, bo też ma plamkę na nosku. Ma wielkie oczy- przerażone jeszcze jak się ją bierze ale obie są wspaniałe i kochane. Domek był super, ale chyba kogoś przerósł obowiązek... :( życzę dziewczynom żeby szybko znalazły nowy kochający dom :)
fenek

Re: 2 piękne królewny do adopcji, [Gorzów Wlkp.]

Post autor: fenek »

Prosze poprawic pierwsza strone bo widnieja na niej wszystkie swinki do adopcji (czyli 4 ) a w tytule sa 2. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”