Cudowna Blanka za TM

Pamięci tych, które odeszły...

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Roksi147

Re: Blanka(rezerwacja) POTRZEBNE WPA W GDYNI

Post autor: Roksi147 »

WPA będzie w niedziele :yahoo: szybko dziewczyny się dogadują :love: .
Hawerowa trzeba transport obczaić,bo WPA na pewno będzie pozytywne :buzki:
Hawerowa

Re: Blanka(rezerwacja) POTRZEBNE WPA W GDYNI

Post autor: Hawerowa »

Hm, no trzeba będzie czegoś szukać. :D Ja bym bardzo chętnie sama ja przywiozłam, ale egzamin tuż tuż, a zaliczenia też nie dają spać :(
Roksi147

Re: Blanka(rezerwacja) POTRZEBNE WPA W GDYNI

Post autor: Roksi147 »

WPA bardzo pozytywne ocena na 6 :love: cieszymy się bardzo że Blanka trafi do takiego super domku.
Hawerowa szukajcie transportu,bo ja chwilowo nie dam rady :buzki:
bella_

Re: Blanka(rezerwacja) SZUKAMY TRANSPORTU Z OLSZTYNA DO GDYN

Post autor: bella_ »

Bardzo dziękujemy :redface: i padamy na twarz przed wiedzą i doświadczeniem Luny :please:

:fingerscrossed: za transport.
liwus

Re: Blanka(rezerwacja) SZUKAMY TRANSPORTU Z OLSZTYNA DO GDYN

Post autor: liwus »

Dziewczyny! Może to smieszne i nierealne ale może by się tak dogadać z Nasch Ikea : http://nasch.pl/ oni kursują prawie tydzień w tydzień z Olsztyna do Gdańska w środy teraz 22.01. Może kierowca zabrałby prosię do Gdańska, a stamtąd już łatwiej odebrać. Ja może dałabym radę obczaić transport Gdańsk-Gdynia. Oni fajni ludzie, powinni się zgodzić.Spróbować się z nimi skontaktować może warto.
Hawerowa

Re: Blanka(rezerwacja) SZUKAMY TRANSPORTU Z OLSZTYNA DO GDYN

Post autor: Hawerowa »

Kurcze no nie wiem. Szczerze wątpię czy się na to zgodzą..

EDIT: Pytam wśród moich znajomych ze studiów. Ale to wtedy transport zapewne najwcześniej byłby koło 1 lutego
Hawerowa

Re: Blanka(rezerwacja) SZUKAMY TRANSPORTU Z OLSZTYNA DO GDYN

Post autor: Hawerowa »

Jest szansa na transpot Blanki od razu do Gdyni, może nawet pod koniec stycznia. Ale jutro będę wiedziała więcej.
Hawerowa

Re: Blanka(rezerwacja) SZUKAMY TRANSPORTU Z OLSZTYNA DO GDYN

Post autor: Hawerowa »

Laski, mamy małe komplikacje.

Ostatnio jak byłam z Blanką na kontroli w czwartek, przy okazji została pobrana próbka moczu do wglądu pod mikroskop. Badanie namacalne nic nie wykazało, tzn świnkę nic nie bolało
Dzisiaj byłam u dr Laby z moja Lunką i napomknęła mi o wynikach moczu Blanki. A więc jak to ona ładnie określiła "W moczu było tyle bakterii, że sam mi uciekał ze szkiełka". Prawdopodobnie jest to przyczyną jakiegoś pasożyta. A więc nasza kochana Blancia ma zapalenie nerek + od groma nerkowych przyjaciół i prawdopodobnie pasożyta, dla tego też będziemy odrobaczać ją.
Dostałam dzisiaj dla niej steryd i antybiotyk i na następne dni sam antybiotyk. Kolejna wizyta i kolejne badanie moczu w piątek.

Także Blancia zostaje u mnie do wyleczenia. Miejmy nadzieję, że szybko sie z tym uporamy.
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7889
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: Blanka(rezerwacja) SZUKAMY TRANSPORTU Z OLSZTYNA DO GDYN

Post autor: silje »

Ojej.

A w Warszawie nie miała moczu robionego?
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka, Dorjan i Sajka + 21 w DT
ODPOWIEDZ

Wróć do „In Memoriam”