Ulica Śledzionkowa czyli świńskie perypetie w Błękitnym Domu

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
dominika45

Re: Śledziony

Post autor: dominika45 »

ajajaj! ale musiało bolec..! Ja bym rozdzieliła.. Może trzeba jeszcze odczekać?
anmitsu

Re: Śledziony

Post autor: anmitsu »

Czesiek siedzi sobie u mnie na kolanach. Koniec. Chłopaki wrócą do poprzedniej konfiguracji. Myśle że Timon tego nie odpuści :sadness: i mama kategorycznie mnie zjechała jakbym to ja mu ucho przecięła :szczerbaty: Nie udało się, ale próba była podjęta. Zaczynamy poszukiwania kolegi ;)
Awatar użytkownika
Anula
Posty: 2801
Rejestracja: 13 lip 2015, 8:41
Miejscowość: Gliwice
Kontakt:

Re: Śledziony

Post autor: Anula »

Ja wiem, że są różne teorie i każdy ma inne podejście ale ja bym zdecydowanie oddzieliła. Niektóre świnie się nie lubią i nie polubią, a zmuszanie ich do tego by się polubiły jest wg mnie bez sensu. To tak jak z ludźmi, każdy z nas zna kogoś kogo nie lubi i lubieć nie będzie. I nawet jeśli większość czasu kogoś takiego tolerujemy to chwilami się ścinamy. Ja Cwaniaka i Tesię trzymałam razem 2 tygodnie ale tak jak ze sobą żyć nie potrafili tak czas nic nie zmienił. Żyli w dwóch stadach przez rok i nawet po tym czasie na wybiegu było kiepsko jak się spotkali. Moim zdaniem też jeśli świnie się mocno pogryzą to pamiętają to i ciężko już z tym walczyć.
paprykarz

Re: Śledziony

Post autor: paprykarz »

No to chłopaki przesadzili. :(
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15289
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Śledziony

Post autor: sosnowa »

Też bym sobie dała spokój. Biedne ucho.
anmitsu

Re: Śledziony

Post autor: anmitsu »

Tak, odpuszczam. Wracają każdy do siebie.
anmitsu

Re: Śledziony

Post autor: anmitsu »

Bajzel posprzątany, każdy siedzi w swojej klatce. Śledziony u mnie, Czesia przesiedliłam na piętro obok Czerniaka i Szopena, do dawnej setki Skrzatów. Każdy jest nad wyraz zadowolony z takiego obrotu sprawy. Czesiowi się klatka spodobała, nawet sobie wskoczył na półeczkę i je z miseczki. ;)
Awatar użytkownika
Anula
Posty: 2801
Rejestracja: 13 lip 2015, 8:41
Miejscowość: Gliwice
Kontakt:

Re: Śledziony

Post autor: Anula »

Przynajmniej mieli jak się domyślam spokojną noc ;)
anmitsu

Re: Śledziony

Post autor: anmitsu »

Anula pisze:Przynajmniej mieli jak się domyślam spokojną noc ;)
Dawno takiej spokojnej nie mieli :)
anmitsu

Re: Śledziony

Post autor: anmitsu »

Napiszę tu o Czesiu żeby zachować spójność. Czesio skończył z antybiotykiem... :sadness: Uszko ładnie się zasklepiło ale buzia nieciekawie wyglada :( Taką mu przykrość zaserwowałam. Za mój błąd biedny płaci :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”