Filip♥Kofi♥Bianka♥Klementyśka♥Pepa♥Jagoda♥Gloria♥Snowy♥

Tutaj opowiadamy o naszych pupilach.

Moderator: pastuszek

Regulamin forum
Tematy nie odwiedzane dłużej niż 90 dni będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 10005
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: Dzima »

Fajne fałdy :szczerbaty:
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: Natasza »

Jest taka reklama chyba z Vichy ... są zmarszczki , które kochasz [i pies buldog czy jakiś taki to pewnie Anuleczka lepiej wie :lol: ] i zmarszczki których nienawidzisz [na twarzy] to my zrobimy reklamę: są fałdki, które kochasz [i tu świnka] i te których nienawidzisz czyli na brzuchu ;]
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Foggy

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: Foggy »

Natasza pisze:Golasy wieczorem, udało mi się uchwycić Jagódkę, przed chwilą zasnęła na ręce, słodkości łyse :love:
A niby taka niechętna na rączki, no proszę. :102: Ona po prostu dłużej musiała się przekonywać, takie charaktery są najlepsze - trzeba je zdobywać - ich zaufanie i miłość :love:

Po prostu u świniaków fałdek nigdy za wiele, a u nas odwrotnie :szczerbaty:
balbinkowo

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: balbinkowo »

Natasza pisze:Balbinkowo to ja odważę tą karmę bo te moje głodomory to wiesz :D ile chciałaś 2 kg ? dobrze pamiętam :102:
Tak, chciałam 2 kg. Chyba że już ci poszła ... To następnym razem ;)
Dzima pisze:
balbinkowo pisze:Ranyyy, ale będą mi zazdrościć na forum :szczerbaty:
Obrazek
Jak nie zrobisz zdjęć to nie masz już po co się logować Obrazek
hehe, a pewnie że zrobię zdjęcia (o ile mi Natasza pozwoli) tym słodkościom :neener:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: Natasza »

Spoko karmę mam, jutro zważę i niechaj leży i czeka :D
Fotek można robić do woli :photo:

Foggy - co racja to racja z tymi fałdkami :lol: wszystkie są cudowne, wystarczy że poczują ciepło dłoni a już się uspokajają i przymykają oczka, Bianka i Klementynka to już tak nie uciekają i na rękach siedzą bardzo grzecznie, Peppa i Jagódka uciekają jeszcze ale na rękach się rozkładają kopytkami.

Ale dziewczyny bo ja Wam nie mówiłam , prócz Anuleczki bo ona była na bieżąco , dzielnie znosiła moje chore historie :lol: Filip poczuł się chyba po porodzie Kofi odrzucony. Brałam go z zoologa więc bardzo długi czas upłynął nim się przekonał i zaufał. A teraz biorę go na ręce głaszczę po pupci - jego ulubione miejsce a on pika do mnie . . . nawet mojego R już się nie krępuje. A jak go się całuje po dupci ohh co to są za radości :shock: Ostatnio na stacji benzynowej , mój R idzie zapłacić i pyta który dystrybutor a ja krzycze " 6 !, tyle ile mamy świnek " a on : a miała być jedna . . . Już coraz częściej Filip z nami ogląda film, tzn ja zajmuję się Fiśkiem a R ogląda te swoje filmy akcji - i każdy jest zadowolony.
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
anuleczka

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: anuleczka »

Natasza pisze:Jest taka reklama chyba z Vichy ... są zmarszczki , które kochasz [i pies buldog czy jakiś taki to pewnie Anuleczka lepiej wie :lol:
shar pei :D
Nataszko wiesz przecież, że mam do nich wszystkich słabość. Czuje się ich matką chrzestną :love: w końcu to siostrzenice Aishki :buzki:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: Natasza »

Dlatego jesteś nieoceniona :buzki:
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Zaffiro

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: Zaffiro »

Nogi miękną normalnie :love: chętnie bym je wygłaskała :love: :buzki:
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: Natasza »

A one chętnie dałyby Ci się Maju wygłaskać :*
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Filipek&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka

Post autor: Natasza »

No właśnie czytałam, że łyse wolą po główce a Fisiek woli po dupce. Rozpłaszcza się i kręci mi tyłkiem przed nosem żeby po dupci ciumkac :lol: oczywiście na ciumkanie R patrzeć nie chce , przy nim mogę tylko głaskać :levitation:
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze świnki”